głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ludzie się nie zmieniają  ale ich... teksty

beautifulsmile dodano: 11 stycznia 2015

ludzie się nie zmieniają, ale ich poglądy, owszem. to, że zaczęłam, palić, pić i przeklinać, wcale nie oznacza, że się zmieniłam. to tylko, mój pogląd, na życie się zmienił. i wstając nie mówię 'ale mamy dziś piękny dzień' tylko odliczam czas do końca mojego dennego życia.

dziś utapiam smutki w kieliszku... teksty

beautifulsmile dodano: 11 stycznia 2015

dziś utapiam smutki w kieliszku czerwonego wina przegryzając tabliczką czekolady. tak się dokładnie robi, gdy życie nie ma już najmniejszego sensu.

jestem inteligentną  kobietą.... teksty

beautifulsmile dodano: 11 stycznia 2015

jestem inteligentną, kobietą. wysłuchuję komplementów, ale im nie wierzę. pozwalam, się kochać, ale sama nigdy tego nie robię. emanuję radością, a płaczę tylko w samotności. kłamię prosto w oczy, prawdę mówię tylko za plecami.

jest całkiem niebezpiecznie.... teksty

beautifulsmile dodano: 11 stycznia 2015

jest całkiem niebezpiecznie. niebezpiecznie, bo podświadomość wymyka mi się spod kontroli. a moje wybuchy spazmatycznym płaczem nie jestem już w stanie kontrolować.

rano wstanę z łóżka z niechęcią... teksty

beautifulsmile dodano: 11 stycznia 2015

rano wstanę z łóżka z niechęcią do wszystkiego. rozpocznę kolejny monotonny dzień, który będzie przepełniony absurdalnymi rozczarowaniami. za każdym kolejnym dniem jest coraz bardziej pusty i beznamiętny.

konstrukcja mojego wyimaginowanego... teksty

beautifulsmile dodano: 11 stycznia 2015

konstrukcja mojego wyimaginowanego szczęścia jest bardzo krucha. i nie ma takiej możliwości, aby przetrwała.

bezmyślnie szłam przed siebie.... teksty

beautifulsmile dodano: 11 stycznia 2015

bezmyślnie szłam przed siebie. pustą ulicą. mroźny wiatr, rozwiewał moje włosy. łzy w moich oczach sprawiły, że niemal oślepłam. nie wiedziałam dokąd idę. powtarzałam sobie w kółko, że nie wierzę w swoją naiwność. zrobiło się ciemno. usiadłam na skraju krawężnika i zapaliłam papierosa. nie wytrzymałam. wybuchłam spazmatycznym płaczem. ludzie, stawali i pytali mnie, czy wszystko w porządku, czy mogą jakoś mi pomóc. nie byłam w stanie wydusić z siebie słowa. kiwałam, tylko przecząco głową. na ulicy było pusto, zbliżała się północ. zobaczyłam jadący z dali samochód. położyłam się na ulicy. podziękowałam Bogu za życie. przeklęłam, swoją bezmyślność. samochód, jechał z niewiarygodną prędkością, nawet mnie nie zauważył ...

spoglądam na kalendarz  sprawdzam... teksty

beautifulsmile dodano: 11 stycznia 2015

spoglądam na kalendarz, sprawdzam jaki jest miesiąc, nie dzień. nie mam poczucia czasu. nie mam pojęcia, jaki jest aktualnie miesiąc, dzień tygodnia o godzinie, nie wspominając. mam, zbyt wiele do przeanalizowania, by myśleć.

są słowa  których nie da się... teksty

beautifulsmile dodano: 10 stycznia 2015

są słowa, których nie da się cofnąć. niektóre słowa wypowiedziane od osoby, na której nam zależy, ranią nas o milion kroć razy bardziej. są jak naboje, które wycelowane prosto w serce, momentalnie zabijają.

biegnę przed siebie ze łzami w... teksty

beautifulsmile dodano: 10 stycznia 2015

biegnę przed siebie ze łzami w oczach. nie wiem dokąd zmierzam. czuję tylko wewnętrzną potrzebę, ucieknięcia od problemów. od wspomnień, którymi rozpaczliwie, dławię się każdego dnia.

stoję na krawężniku  jak wryta.... teksty

beautifulsmile dodano: 10 stycznia 2015

stoję na krawężniku, jak wryta. deszcz, moczy mnie do suchej nitki. nie mogę uwierzyć, w kolejny dzień bezsilności, który został mi dany. krzyczę z rozpaczy. przechodni patrzą, na mnie jak na obłąkaną. klęczę z bezradności, czekając na osobę, która podejdzie i przysięgnie mi, że od zaraz, wszystko będzie dobrze.

mam mętlik w głowie. wszystko przez... teksty

beautifulsmile dodano: 10 stycznia 2015

mam mętlik w głowie. wszystko przez niedopowiedzenia i niewypowiedziane myśli. daj mi wszystko przeanalizować, dopiero później zacznę żyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV