głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bailamorena Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości .... Ci którzy żyją nadzieją widzą dalej. Ci co żyją miłością widzą głębiej. Ci co żyją wiarą wid

bailamorena

bailamorena.moblo.pl
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości ....
Jestem jeszcze trochę zakochana... teksty

bailamorena dodano: 11 października 2009

Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości ....

Ci  którzy żyją nadzieją widzą... teksty

bailamorena dodano: 11 października 2009

Ci, którzy żyją nadzieją widzą dalej. Ci, co żyją miłością widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą widzą wszystko w innym świetle. Czym ja żyję? Dzisiaj chyba... wiarą. Wczoraj miłością. Przedwczoraj nadzieją, a jutro może mnie w ogóle nie być.

Niektóre doświadczenia są jak... teksty

bailamorena dodano: 9 października 2009

Niektóre doświadczenia są jak kataklizmy- zmiatają nas z powierzchni ziemi na długie miesiące. Są jak emocjonalne huragany, niszczycielskie żywioły siejące ból i spustoszenie. Wymiatają z naszych serc każdą odrobinę radości. Rozpacz może nas łatwo pokonać albo mądrze wzbogacić…

„Nie mogłaś nic zrobić. Nic... teksty

bailamorena dodano: 9 października 2009

„Nie mogłaś nic zrobić. Nic, rozumiesz??? Wiesz, jak to jest, gdy facet mówi, że cię kocha. Rosną ci skrzydła i jak Pegaz pędzisz po niebie do swojej miłości. Nie widzisz znaków. Nie słyszysz, co mówią twoi najbliżsi. A wiesz dlaczego? Bo bardzo chcesz wierzyć, że ktoś cię kocha. Potrzebuje. Że nie jesteś taka najgorsza, skoro ON chce z tobą być. Nie widzisz, że ON ma pod dobrze skrojonym garniturkiem drugą osobowość. O której nie masz pojęcia. A może i masz tę świadomość? I co z tego? I tak pojedziesz”.

“Jeśli postawił sprawę jasno  to... teksty

bailamorena dodano: 4 października 2009

“Jeśli postawił sprawę jasno, to lepiej odstaw narkotyk, bo miłość to narkotyk, a ty wykazujesz wszystkie objawy uzależnienia. Aby zerwać z nałogiem, usuń wszelkie ślady substancji uzależniającej- pozbądź się listów, zdjęć, pamiątek. Wyczyść skrzynkę emailową. Nie kontaktuj się z nim bo to tylko przedłuży twoje cierpienia. Pamiętaj, że miłość potrafi karmić się byle czym Jeśli chcesz ją zabić, musisz ją zagłodzić. W każdym związku można nabrać mądrości, niezależnie od tego jak jest trudny i bolesny. Nie pozwól, by twój ból poszedł na marne. Zobaczysz, że uzależnienie od twojej Karmy zacznie znikać i w końcu minie zupełnie. A ty wrócisz do zdrowia. A nowa miłość zastąpi starą.”

Utraciłam coś  co niedawno... teksty

bailamorena dodano: 3 października 2009

Utraciłam coś, co niedawno odzyskałam. nie chciałam odzyskać, nie zabiegałam, nie miałam pojęcia, że istnieje. ale kiedy się pojawiło , wywróciło na chwilę mój świat, pozytywnie, do góry nogami.nie chciałam stracić, a jednak mi się to udało, cholera. czuję ogromny żal, że nie dałam rady, nie umiałam tego poukładać, że może nie zauważyłam jakiegoś fragmentu układanki. już nie odzyskam, choć strasznie bym chciała. duma… nie tylko moja i zasady nie pozwolą na podjęcie próby. i historia się skończyła, zanim zaczęła się na dobre.

...  Ale  ale! Nie należy mylić... teksty

bailamorena dodano: 3 października 2009

..." Ale, ale! Nie należy mylić tęsknoty z marzeniem! Marzenie to obraz i treść tego, co jest lub będzie. Tymczasem tęsknota to głównie treść, a często wręcz nieokreślone, trudne do ukierunkowania, uczucie! Na dodatek rozciągnięte we wszystkich wymiarach czasu. Tęsknota to „chcę, pragnę i muszę”. Czyni człowieka „wolnym niewolnikiem”. Jest jednym z najsilniejszych i niedocenianych uczuć – równym uczuciu miłości. Ludzka tęsknota wpisana jest zawsze pomiędzy to, co już było i to, co będzie. Zawsze towarzyszy jej, bowiem nadzieja – pełne ufności spojrzenie w przyszłość. Nie można jej zmierzyć, ani zważyć, ani transportować. Ona jest jak powietrze, jak wiatr – nie widać jej, a mimo tego jest." znalezione :))

  Chciałabyś kochać i nie... teksty

bailamorena dodano: 3 października 2009

" Chciałabyś kochać i nie cierpieć? To tak jak chcieć latać nie odrywając się od ziemi. Jakby chcieć namalować ogień patrząc na popiół. Miłość boli. „Miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka.”To normalne. Pierwszy etap. Tęsknota. Przepiękne słowo. Zdefiniować? Nieodparta chęć posiadania tego, co było lub może być. Tęsknimy za tym, czego (lub kogo) nie mamy obok siebie, a mieć pragniemy. Co charakterystyczne – najczęściej i najdłużej tęsknimy za tym, co nieosiągalne. W dużej mierze przedmiot tęsknoty jest korygowany przez naszą wyobraźnię, a więc – wyidealizowany. Konkretna tęsknota to pasmo zbliżonych w swej treści, wyobrażeń, do których ciągle wracamy. " cdn

Wszyscy faceci są tacy sami i... teksty

bailamorena dodano: 3 października 2009

Wszyscy faceci są tacy sami i wciskają nam kłamliwy bełkot, który my zasysamy jak odkurzacz centralny, zamiast filtrować, odpluwać i zostawiać maksymalnie 5 % ze 100.

“zdradzę Ci Sekret: idealna... teksty

bailamorena dodano: 3 października 2009

“zdradzę Ci Sekret: idealna miłość nie istnieje. Zastanawiasz się, dlaczego, czy już zdążyłeś pomyśleć- co ona wie o miłości? O miłości wiem tyle, że po prostu jest. Wierzę w nią ja w siebie samą i jak w drugiego człowieka, ale…Nadal twierdzę, że idealna miłość nie istnieje.Bo nie ma idealnych ludzi. Miłość jest wieczna , tylko ludzie się zmieniają”.

Poprzednia 55 56 57 58
59
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV