głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika bailamorena

skoro jestem nikim dla siebie to jak mogę być wszystkim dla kogoś?

d3ja dodano: wczoraj o 23:05

skoro jestem nikim dla siebie, to jak mogę być wszystkim dla kogoś?

Wciąż się zastanawiam: czego tak naprawdę brakuje mi do szczęścia?

d3ja dodano: wczoraj o 23:03

Wciąż się zastanawiam: czego tak naprawdę brakuje mi do szczęścia?

Paradoks tkwi w tym że byłeś osobą która odepchnęła mnie od dna i jednocześnie osobą która z powrotem mnie na dno sprowadziła.

d3ja dodano: wczoraj o 23:03

Paradoks tkwi w tym, że byłeś osobą, która odepchnęła mnie od dna i jednocześnie osobą, która z powrotem mnie na dno sprowadziła.

Najgorzej jest nie nadawać się do związku..

d3ja dodano: wczoraj o 23:01

Najgorzej jest nie nadawać się do związku..

Często mam takie dni w których nienawidzę siebie za wszystko.

d3ja dodano: wczoraj o 22:59

Często mam takie dni, w których nienawidzę siebie za wszystko.

Jest taki rodzaj samotności wynikający z poczucia niezrozumienia gdy się wie rzeczy o których inni nie wiedzą i nie bardzo jest to komu przekazać bo w gruncie rzeczy nie bardzo to innych interesuje.

d3ja dodano: wczoraj o 22:58

Jest taki rodzaj samotności, wynikający z poczucia niezrozumienia, gdy się wie rzeczy, o których inni nie wiedzą, i nie bardzo jest to komu przekazać, bo w gruncie rzeczy nie bardzo to innych interesuje.

Zrób sobie przysługę i naucz się odchodzić. Gdy łącząca Cię z kimś więź słabnie naucz się jak odpuszczać. Kiedy jakaś osoba zaczyna Cię źle traktować naucz się po prostu iść dalej... Do czegoś i kogoś znacznie lepszego. Nie marnuj swojej energii próbując wymusić coś co nigdy się nie zdarzy. Ponieważ prawdą jest że na każdą osobę która Cię nie docenia przypada jeszcze więcej ludzi którzy tylko czekają by Cię pokochać tylko lepiej.

d3ja dodano: wczoraj o 22:55

Zrób sobie przysługę i naucz się odchodzić. Gdy łącząca Cię z kimś więź słabnie, naucz się, jak odpuszczać. Kiedy jakaś osoba zaczyna Cię źle traktować, naucz się po prostu iść dalej... Do czegoś i kogoś znacznie lepszego. Nie marnuj swojej energii, próbując wymusić coś, co nigdy się nie zdarzy. Ponieważ prawdą jest, że na każdą osobę, która Cię nie docenia, przypada jeszcze więcej ludzi, którzy tylko czekają, by Cię pokochać, tylko lepiej.

Mnie o uczuciach trzeba zapewniać utwierdzać dowartościowywać. Bo ja wątpię nie wierzę uciekam. Taką niepewną osobą jestem.

d3ja dodano: wczoraj o 22:52

Mnie o uczuciach trzeba zapewniać, utwierdzać, dowartościowywać. Bo ja wątpię, nie wierzę, uciekam. Taką niepewną osobą jestem.

Ja jestem jedną z tych która przywiązuje się do każdego miłego słowa. Tą która zawsze wszystko wyolbrzymia. Zależy mi na innych o wiele bardziej niż ja kiedykolwiek znaczyłam coś dla nich.

d3ja dodano: wczoraj o 22:51

Ja jestem jedną z tych, która przywiązuje się do każdego miłego słowa. Tą, która zawsze wszystko wyolbrzymia. Zależy mi na innych o wiele bardziej, niż ja kiedykolwiek znaczyłam coś dla nich.

“Najgorszą rzecz jaką ludzie mogą sobie robić to nie wyjaśniać do końca tego co ich zabolało. To odcinać się od rozmowy obrażać uciekać wyjeżdżać.”

d3ja dodano: wczoraj o 22:49

“Najgorszą rzecz, jaką ludzie mogą sobie robić, to nie wyjaśniać do końca tego co ich zabolało. To odcinać się od rozmowy, obrażać, uciekać, wyjeżdżać.”

 Chciała zmiany. Zmiany siebie z zewnątrz i wewnątrz. Zmiany otoczenia. Zmiany gustu. Zmiany stylu bycia. Zmiany wszystkiego.

d3ja dodano: wczoraj o 22:48

"Chciała zmiany. Zmiany siebie z zewnątrz i wewnątrz. Zmiany otoczenia. Zmiany gustu. Zmiany stylu bycia. Zmiany wszystkiego.

 Dziwne czasy. Telefony bez przycisków. Drzwi bez klamek. Ludzie bez mózgu. Relacje bez uczuć.

d3ja dodano: wczoraj o 22:45

"Dziwne czasy. Telefony bez przycisków. Drzwi bez klamek. Ludzie bez mózgu. Relacje bez uczuć."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV