głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika bailamorena

 To roz­cza­rowa­nie kiedy myślisz że jesteś ko­muś pot­rzeb­ny a tak naprawdę ten ktoś tyl­ko wy­pełnia swój wol­ny czas spotka­niem z Tobą tak z nudów.

xpatkax13 dodano: 5 godzin temu

"To roz­cza­rowa­nie, kiedy myślisz, że jesteś ko­muś pot­rzeb­ny, a tak naprawdę ten ktoś tyl­ko wy­pełnia swój wol­ny czas spotka­niem z Tobą, tak z nudów."

Nadal wierna :  Wracaj do nas ! teksty xpatkax13 dodał komentarz: Nadal wierna :) Wracaj do nas ! do wpisu 3 dni temu
Rzadko się zdarza że komuś mówię jak naprawdę się czuję.

xpatkax13 dodano: 3 dni temu

Rzadko się zdarza, że komuś mówię jak naprawdę się czuję.

Dlatego nie ma nic bardziej motywującego niż zdecydowana kobieta i widok jej pleców kiedy odchodzi. Robiąc to zawsze zyskujesz bo nawet jeśli on ciebie nie zatrzyma to robisz miejsce dla kogoś kto to zrobi.

fcuk dodano: 3 dni temu

Dlatego nie ma nic bardziej motywującego, niż zdecydowana kobieta i widok jej pleców, kiedy odchodzi. Robiąc to zawsze zyskujesz, bo nawet jeśli on ciebie nie zatrzyma, to robisz miejsce dla kogoś, kto to zrobi.

To że zasługujesz na więcej nie znaczy że dostaniesz więcej. Dobrych ludzi nie spotykają dobre rzeczy. Dobre rzeczy spotykają ludzi którzy po nie sięgają. Nie dostajemy tyle na ile zasługujemy tylko tyle ile jesteśmy w stanie wynegocjować.

fcuk dodano: 3 dni temu

To, że zasługujesz na więcej, nie znaczy, że dostaniesz więcej. Dobrych ludzi nie spotykają dobre rzeczy. Dobre rzeczy spotykają ludzi, którzy po nie sięgają. Nie dostajemy tyle na ile zasługujemy, tylko tyle ile jesteśmy w stanie wynegocjować.

Zaczynając nowe życie nie popełniaj starych błędów.

fcuk dodano: 4 dni temu

Zaczynając nowe życie, nie popełniaj starych błędów.

 Spotkaliśmy się z jakiegoś powodu więc albo jesteś błogosławieństwem albo lekcją...

fcuk dodano: 2 tygodnie temu

"Spotkaliśmy się z jakiegoś powodu, więc albo jesteś błogosławieństwem albo lekcją..."

przyrzeknij że jestem całym twoim światem i żadna inna kobieta w nim nie istnieje a będę najszczęśliwsza.

xpatkax13 dodano: 2 tygodnie temu

przyrzeknij, że jestem całym twoim światem i żadna inna kobieta w nim nie istnieje a będę najszczęśliwsza.

Każdy dzień z nim każda pobudka i spojrzenie w jego uśmiechnięte oczy to najpiękniejsze chwile najfantastyczniejszy aspekt szczęścia definiowanego przez miłość jaki kiedykolwiek przyszło mi przeżywać. bekla

xpatkax13 dodano: 28 września 2016

Każdy dzień z nim, każda pobudka i spojrzenie w jego uśmiechnięte oczy to najpiękniejsze chwile, najfantastyczniejszy aspekt szczęścia definiowanego przez miłość jaki kiedykolwiek przyszło mi przeżywać./bekla

To ten dzień.Kiedy jutro wstanie słońce będę już miała 20 lat. Cóż nie zmienia to wiele. Trzeba wstać zjeść śniadanie i łykając ostatki kawy wybiec na autobus. Dzień jak co dzień. Może znów będzie padał deszcz i jakiś nieostrożny kierowca ochlapie mi spodnie a może zza chmur wyjrzy do nas słońce? Jedno jest pewne. Dwadzieścia lat to już w żadnym wypadku przelewki. Samodzielne mieszkanie gotowanie pranie od jakiegoś czasu to zapowiedź czegoś wielkiego a te urodziny tylko to dopełnią. Ważne jest jedno mam wreszcie kogoś kto traktuje mnie i moje potrzeby poważnie.Kto kocha mnie i daje mi to odczuć. Nie mam żadnych wątpliwości wszystko jest powiedziane i proste.Tak więc witam dwudziestko. Mam nadzieję że się dogadamy. Może to właśnie Ty zobaczysz mój ślub pierwszy własny odkurzacz. Może razem wybierzemy płytki do kuchni. Rozgość się trochę tu posiedzimy. Herbaty? bekla

xpatkax13 dodano: 28 września 2016

To ten dzień.Kiedy jutro wstanie słońce będę już miała 20 lat. Cóż, nie zmienia to wiele. Trzeba wstać, zjeść śniadanie i łykając ostatki kawy wybiec na autobus. Dzień jak co dzień. Może znów będzie padał deszcz i jakiś nieostrożny kierowca ochlapie mi spodnie, a może zza chmur wyjrzy do nas słońce? Jedno jest pewne. Dwadzieścia lat to już w żadnym wypadku przelewki. Samodzielne mieszkanie, gotowanie,pranie od jakiegoś czasu to zapowiedź czegoś wielkiego,a te urodziny tylko to dopełnią. Ważne jest jedno- mam wreszcie kogoś kto traktuje mnie i moje potrzeby poważnie.Kto kocha mnie i daje mi to odczuć. Nie mam żadnych wątpliwości, wszystko jest powiedziane i proste.Tak więc witam dwudziestko. Mam nadzieję, że się dogadamy. Może to właśnie Ty zobaczysz mój ślub, pierwszy własny odkurzacz. Może razem wybierzemy płytki do kuchni. Rozgość się,trochę tu posiedzimy. Herbaty?/bekla

Każdy pyta się co ja w Tobie widze i dlaczego tak cholernie mi sie podobasz.Skoro mnie zraniłeś i olałeś. Odpowiadam im wtedy  ze widzę to czego nie widzą oni.. A to  że mnie zraniłeś  a ja nadal Cię kocham jest dowodem na to  ze potrafię cholernie kochać ! Kochać bezinteresownie !!!

xpatkax13 dodano: 28 września 2016

Każdy pyta się co ja w Tobie widze i dlaczego tak cholernie mi sie podobasz.Skoro mnie zraniłeś i olałeś. Odpowiadam im wtedy , ze widzę to czego nie widzą oni.. A to , że mnie zraniłeś , a ja nadal Cię kocham jest dowodem na to , ze potrafię cholernie kochać ! Kochać bezinteresownie !!!

i dobrze pamiętam ten dzień gdy po raz pierwszy poczułam że mu zależy że potrafi ze mną łączyć nie tylko szczęście ale i cierpienie. i wiem że trafiłam na faceta który nie tylko posiada to co powinien każdy prawdziwy mężczyzna mieć. on ma przede wszystkim uczucia potrafi się ze mną śmiać drażnić i denerwować mnie zachowywać się jak pięcioletni chłopiec i oglądać beznadziejne bajki które sama wcześniej znajdę spędzić ze mną całą noc i kilka razy nieświadomie przywalić mi ręką ale i złapać za moją dłoń żebym pamiętała że jest blisko pozwala mi przesypiać całe wieczory w swoich ramionach i co jakiś czas mówić że kocha mogłabym wymieniać dalej ale nie starczyłoby mi czasu i nie zmieściłabym tego tutaj on jest mój zależy mu tak jak mi a skąd to wiem? nieraz poczułam jego łzy na swoim policzku a jeżeli facet płacze blisko swojej kobiety to wiadomo że nie jest ona dla niego tylko chwilową odskocznią. jestem pewna że mam to o czym marzyłam on JEST on ISTNIEJE on BĘDZIE ZAWSZE.

xpatkax13 dodano: 27 września 2016

i dobrze pamiętam ten dzień, gdy po raz pierwszy poczułam, że mu zależy, że potrafi ze mną łączyć nie tylko szczęście, ale i cierpienie. i wiem, że trafiłam na faceta który nie tylko posiada to co powinien każdy prawdziwy mężczyzna mieć. on ma przede wszystkim uczucia, potrafi się ze mną śmiać, drażnić i denerwować mnie, zachowywać się jak pięcioletni chłopiec i oglądać beznadziejne bajki które sama wcześniej znajdę, spędzić ze mną całą noc i kilka razy nieświadomie przywalić mi ręką ale i złapać za moją dłoń żebym pamiętała że jest blisko, pozwala mi przesypiać całe wieczory w swoich ramionach i co jakiś czas mówić że kocha, mogłabym wymieniać dalej ale nie starczyłoby mi czasu i nie zmieściłabym tego tutaj, on jest mój, zależy mu tak jak mi a skąd to wiem? nieraz poczułam jego łzy na swoim policzku a jeżeli facet płacze blisko swojej kobiety to wiadomo że nie jest ona dla niego tylko chwilową odskocznią. jestem pewna że mam to o czym marzyłam, on JEST, on ISTNIEJE, on BĘDZIE ZAWSZE.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV