głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bailamorena … niczyje życie nie składa się tylko z pięknych chwil. A gdyby tak było przestałyby być tak piękne boby spowszechniały. Skąd byś wiedziała że doświadczasz szcz

bailamorena

bailamorena.moblo.pl
… niczyje życie nie składa się tylko z pięknych chwil. A gdyby tak było przestałyby być tak piękne boby spowszechniały. Skąd byś wiedziała że doświadczasz szczę
  …  niczyje życie nie składa... teksty

bailamorena dodano: 23 października 2009

"(…) niczyje życie nie składa się tylko z pięknych chwil. A gdyby tak było, przestałyby być tak piękne, boby spowszechniały. Skąd byś wiedziała, że doświadczasz szczęścia, gdybyś nigdy nie znajdowała się w dołku?"

 Spotkanie kogoś  kogo pokocha się... teksty

bailamorena dodano: 23 października 2009

"Spotkanie kogoś, kogo pokocha się z wzajemnością, jest wspaniałym uczuciem. Ale spotkanie bratniej duszy jest uczuciem chyba jeszcze wspanialszym. Bratnia dusza to ktoś, kto rozumie cię lepiej niż ktokolwiek inny, kocha cię bardziej niż ktokolwiek inny, będzie przy tobie zawsze, bez względu na wszystko. Podobno nic nie trwa wiecznie, ale (…) czasami miłość trwa nawet wtedy, kiedy ukochana osoba odejdzie."

...strasznie mnie wkurza  kiedy... teksty

bailamorena dodano: 23 października 2009

...strasznie mnie wkurza, kiedy wszyscy mówią, że czas leczy rany, a jednocześnie powtarzają, że im dłużej kogoś nie ma, tym bardziej się za tym kimś tęskni...

Beztrosko cieszysz się życiem  a... teksty

bailamorena dodano: 23 października 2009

Beztrosko cieszysz się życiem, a chwilę później stoisz na deszczu i widzisz, jak Twój świat się wali.

Muszę tylko pozwolić Ci odejść... teksty

bailamorena dodano: 23 października 2009

Muszę tylko pozwolić Ci odejść...

Ale jeśli przyjrzysz się... teksty

bailamorena dodano: 23 października 2009

Ale jeśli przyjrzysz się dokładniej, możesz dostrzec kogoś takiego jak ty. Kogoś poszukującego swojej drogi. Kogoś poszukującego swojego miejsca. Kogoś poszukującego samego siebie. Czasami łatwo jest czuć, jakby się było jedynymi na świecie, którzy walczą, którzy są przygnębieni, niezadowoleni albo ledwo dają sobie radę. Ale to złudne uczucie i jeśli wytrzymasz, znajdziesz odwagę, żeby stawiać temu czoło przez następny dzień, ktoś albo coś cię odnajdzie i sprawi, że wszystko będzie dobrze. Bo wszyscy potrzebujemy czasami małej pomocy, kogoś, kto pomoże nam usłyszeć muzykę na świecie. Kto przypomni nam, że nie zawsze musi tak być. Ten ktoś tam jest i ten ktoś cię odnajdzie.

Kobieta ma tyle siły  że zadziwi... teksty

bailamorena dodano: 22 października 2009

Kobieta ma tyle siły, że zadziwi mężczyzn... Dźwiga ciężary losu, rozwiązuje problemy, jest pełna miłości, radości i mądrości. Uśmiecha się gdy chce krzyczeć, śpiewa gdy chce się jej płakać, płacze gdy się cieszy i śmieje gdy sie boi. Jej miłość jest potężna. jedyna niesłuszna w Niej rzecz to to, że często zapomina ile jest warta.

Jest pewna modlitwa mająca dodawać... teksty

bailamorena dodano: 22 października 2009

Jest pewna modlitwa mająca dodawać ludziom siły, gdy są w sytuacji, której nie mogą zaakceptować. Siła tej modlitwy bierze się z wejrzenia w naturę ludzką... Prosimy Boga by dał nam wewnętrzny spokój by przyjąć rzeczy, których nie potrafimy zmienić... Bo tak wielu z nas nie zgadza się z losem, jaki nam dano... Odwagę, by zmienić rzeczy, które możemy... Bo tak wielu z nas tchórzliwie obawia się bronić tego, co właściwe... I mądrość, byśmy mogli rozróżnić jedne od drugich. Bo tak wielu z nas, poddaje się zwątpieniu... gdy stanie przed niemożliwym wyborem. Dobra wiadomość dla tych, którzy głoszą te słowa, jest taka, że Bóg cię usłyszy i odpowie na twoje modlitwy. Zła jest taka, że czasem ta odpowiedź brzmi – nie.

Kochać to także umieć się... teksty

bailamorena dodano: 21 października 2009

Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go największym uczuciem.

Wszyscy szukamy tej jednej... teksty

bailamorena dodano: 21 października 2009

Wszyscy szukamy tej jednej wyjątkowej osoby, która da nam to, czego nam w życiu brakuje, kogoś, kto zapewni nam towarzystwo, pomoc, bezpieczeństwo. Czasami jeśli szukamy bardzo intensywnie, możemy znaleźć osobę, która zapewni nam wszystko. Każdy z nas kogoś szuka. Jeśli nie możemy znaleźć pozostaje modlić się by znaleziono nas.

 ...Out of reach  so far  I never had... teksty

bailamorena dodano: 19 października 2009

"...Out of reach, so far I never had your heart Out of reach, Couldn't see We were never Meant to be..." Gabrielle - Out of reach

Każde cierpienie ma swój sens? ... teksty

bailamorena dodano: 19 października 2009

Każde cierpienie ma swój sens? ...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV