głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bailamorena Kobieta nieczuła to ta która już nie kocha lekkomyślna ta która kocha innego zmienna ta która nie wie czy i kogo kocha obojętna wreszcie ta która nie kocha niko

bailamorena

bailamorena.moblo.pl
Kobieta nieczuła to ta która już nie kocha lekkomyślna ta która kocha innego zmienna ta która nie wie czy i kogo kocha obojętna wreszcie ta która nie koc
Kobieta nieczuła to ta  która już... teksty

bailamorena dodano: 24 stycznia 2010

Kobieta nieczuła to ta, która już nie kocha, lekkomyślna - ta, która kocha innego, zmienna - ta, która nie wie, czy i kogo kocha, obojętna wreszcie - ta, która nie kocha nikogo.

Ma dziewczynę i jest szczęśliwy.... teksty

bailamorena dodano: 21 stycznia 2010

Ma dziewczynę i jest szczęśliwy. Zrobiłabym dla niego wszystko, dlatego nie zrobię nic.

Even though it's right in front of... teksty

bailamorena dodano: 20 stycznia 2010

Even though it's right in front of you, there's something that you can't have. No matter how much you stretch your hand out, there's something that you can never touch...

 Kiedy oboje poszliśmy każde w... teksty

bailamorena dodano: 20 stycznia 2010

"Kiedy oboje poszliśmy każde w swoją stronę Poczułam wielki smutek, gdy uświadomiłam sobie... Że możemy się już nigdy nie spotkać..."

Serce mi pęka gdy Cię tak długo... teksty

bailamorena dodano: 19 stycznia 2010

Serce mi pęka gdy Cię tak długo nie widzę, ale gdy Cię widywałam, świadomość, że jesteś blisko mnie, ale nie mogę Cię mieć sprawiała, że serce pękało mi jeszcze bardziej...

W kwestii zasadniczej – nie wiem... teksty

bailamorena dodano: 18 stycznia 2010

W kwestii zasadniczej – nie wiem, ile razy człowiek, czyli kobieta, może zaczynać życie od nowa. Jeśli o mnie chodzi, robię to teraz poniekąd nałogowo. Bez przerwy. Nie wiem, dlaczego akurat na mnie popadło. I nigdy się nie dowiem. Widać robię coś źle, bo normalni ludzie żyją normalnie.

We all remember the bed time stories... teksty

bailamorena dodano: 18 stycznia 2010

We all remember the bed time stories of our childhoods. The shoe fits Cinderella, the frog turns into a prince, sleeping beauty is awakened with a kiss. Once upon a time and then they lived happily ever after. Fairy tales, the stuff of dreams. The problem is, fairy tales don't come true. It's the other stories, the ones that begin with dark and stormy nights and end in the unspeakable. It's the nightmares that always seem to become reality. - The person that invented the phrase "Happily ever after" should have his ass kicked, so hard!!

Banalny słońca wschód.... teksty

bailamorena dodano: 18 stycznia 2010

Banalny słońca wschód. Przewidywalny zachód. Poranki nie cieszą mnie. Rozczarowują noce.

Szczęśliwy nie jest ten co ma... teksty

bailamorena dodano: 18 stycznia 2010

Szczęśliwy nie jest ten co ma wszystko... Szczęśliwy to jest ten kto docenił to co ma...

niby gówno się dzieje ale gówno... teksty

bailamorena dodano: 16 stycznia 2010

niby gówno się dzieje ale gówno się zdarza...

 Żeby przetrwać  musisz nauczyć... teksty

bailamorena dodano: 15 stycznia 2010

"Żeby przetrwać, musisz nauczyć się żyć bez niczego. Pierwszy umiera optymizm, po nim miłość, na końcu nadzieja. Mimo to musisz trwać. Jeślibyś zapytał, po co, odrzekłabym, że nawet bez tych fundamentalnych wspaniałych rzeczy, bez tej gorejącej krwi w arteriach, zostaje w życiu, w jednym dniu, dostatecznie wiele, by uczynić je cennym, ważnym, pasjonującym. Jak mam bez Ciebie żyć? Umieszczam Cię w muzeum mego serca, które często zwiedzam, sycąc Tobą zmysły aż do bólu, zanim na noc zamkną podwoje.."

Kiedy w końcu pogodziłam się ze... teksty

bailamorena dodano: 14 stycznia 2010

Kiedy w końcu pogodziłam się ze swoją samotnością, przestałam szukać i czekać na jakąś cudowną odmianę. Nie bez powodu mędrcy Wschodu powtarzają - wyrzeknij się, a otrzymasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV