głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bailamorena Serce mi pęka gdy Cię tak długo nie widzę ale gdy Cię widywałam świadomość że jesteś blisko mnie ale nie mogę Cię mieć sprawiała że serce pękało mi jeszcze bard

bailamorena

bailamorena.moblo.pl
Serce mi pęka gdy Cię tak długo nie widzę ale gdy Cię widywałam świadomość że jesteś blisko mnie ale nie mogę Cię mieć sprawiała że serce pękało mi jeszcze bardziej.
Serce mi pęka gdy Cię tak długo... teksty

bailamorena dodano: 19 stycznia 2010

Serce mi pęka gdy Cię tak długo nie widzę, ale gdy Cię widywałam, świadomość, że jesteś blisko mnie, ale nie mogę Cię mieć sprawiała, że serce pękało mi jeszcze bardziej...

W kwestii zasadniczej – nie wiem... teksty

bailamorena dodano: 18 stycznia 2010

W kwestii zasadniczej – nie wiem, ile razy człowiek, czyli kobieta, może zaczynać życie od nowa. Jeśli o mnie chodzi, robię to teraz poniekąd nałogowo. Bez przerwy. Nie wiem, dlaczego akurat na mnie popadło. I nigdy się nie dowiem. Widać robię coś źle, bo normalni ludzie żyją normalnie.

We all remember the bed time stories... teksty

bailamorena dodano: 18 stycznia 2010

We all remember the bed time stories of our childhoods. The shoe fits Cinderella, the frog turns into a prince, sleeping beauty is awakened with a kiss. Once upon a time and then they lived happily ever after. Fairy tales, the stuff of dreams. The problem is, fairy tales don't come true. It's the other stories, the ones that begin with dark and stormy nights and end in the unspeakable. It's the nightmares that always seem to become reality. - The person that invented the phrase "Happily ever after" should have his ass kicked, so hard!!

Banalny słońca wschód.... teksty

bailamorena dodano: 18 stycznia 2010

Banalny słońca wschód. Przewidywalny zachód. Poranki nie cieszą mnie. Rozczarowują noce.

Szczęśliwy nie jest ten co ma... teksty

bailamorena dodano: 18 stycznia 2010

Szczęśliwy nie jest ten co ma wszystko... Szczęśliwy to jest ten kto docenił to co ma...

niby gówno się dzieje ale gówno... teksty

bailamorena dodano: 16 stycznia 2010

niby gówno się dzieje ale gówno się zdarza...

 Żeby przetrwać  musisz nauczyć... teksty

bailamorena dodano: 15 stycznia 2010

"Żeby przetrwać, musisz nauczyć się żyć bez niczego. Pierwszy umiera optymizm, po nim miłość, na końcu nadzieja. Mimo to musisz trwać. Jeślibyś zapytał, po co, odrzekłabym, że nawet bez tych fundamentalnych wspaniałych rzeczy, bez tej gorejącej krwi w arteriach, zostaje w życiu, w jednym dniu, dostatecznie wiele, by uczynić je cennym, ważnym, pasjonującym. Jak mam bez Ciebie żyć? Umieszczam Cię w muzeum mego serca, które często zwiedzam, sycąc Tobą zmysły aż do bólu, zanim na noc zamkną podwoje.."

Kiedy w końcu pogodziłam się ze... teksty

bailamorena dodano: 14 stycznia 2010

Kiedy w końcu pogodziłam się ze swoją samotnością, przestałam szukać i czekać na jakąś cudowną odmianę. Nie bez powodu mędrcy Wschodu powtarzają - wyrzeknij się, a otrzymasz.

Nikt nie lubi cierpieć. Skoro tak... teksty

bailamorena dodano: 14 stycznia 2010

Nikt nie lubi cierpieć. Skoro tak, każdy broni się jak umie, a jedyny instynktowny sposób to otoczyć serce ochronną barierą. Tak, żeby groty strzał nie mogły się przebić. Potem wystarczy jeden zawód. Ktoś powie: "Nie chcę z tobą być", a my już rozbudowujemy nasz pancerz. Stajemy się czujni jak cholera i nadwrażliwi. Zamiast otworzyć się na miłość, skupiamy się na obronie, w każdym drobiazgu węsząc zapowiedź odrzucenia. To smutne, ale obawiam się, że wielu ludzi ma serca otoczone pancerzem. I to jest do dupy.

Jeśli rozstajesz się z chłopakiem... teksty

bailamorena dodano: 14 stycznia 2010

Jeśli rozstajesz się z chłopakiem, musisz trzymać się od niego z dala. Nawet, jeżeli serce pęka Ci z bólu...

Jest na świecie taki rodzaj smutku... teksty

bailamorena dodano: 14 stycznia 2010

Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy (...)

Niektórzy nie wybaczają. Po prostu... teksty

bailamorena dodano: 13 stycznia 2010

Niektórzy nie wybaczają. Po prostu zrywają kontakt z ludźmi , którzy im dopiekli i w ten sposób rozwiązują problem. Ktoś, kto nie istnieje, nie może cię już zranić...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV