głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bailamorena Czym się różni kobieta od mężczyzny? Kiedy facet kocha kobietę z którą nie może być zalicza każdą inną by o niej zapomnieć. Kobieta zaś odstrasza każdego inneg

bailamorena

bailamorena.moblo.pl
Czym się różni kobieta od mężczyzny? Kiedy facet kocha kobietę z którą nie może być zalicza każdą inną by o niej zapomnieć. Kobieta zaś odstrasza każdego innego męż
 Czym się różni kobieta od... teksty

bailamorena dodano: 31 stycznia 2010

-Czym się różni kobieta od mężczyzny? - Kiedy facet kocha kobietę, z którą nie może być zalicza każdą inną by o niej zapomnieć. Kobieta zaś odstrasza każdego innego mężczyznę, gdy ten jedyny jest nieosiągalny.

 Pewna legenda opowiada o ptaku... teksty

bailamorena dodano: 31 stycznia 2010

"Pewna legenda opowiada o ptaku, który śpiewa jedynie raz w życiu, piękniej niż jakiekolwiek stworzenie na ziemi. Z chwilą, gdy opuści rodzinne gniazdo zaczyna szukać ciernistego krzewu i nie spocznie póki go nie znajdzie. A wtedy wyśpiewując pośród okrutnych gałęzi nadziewa się na najdłuższy i najostrzejszy cierń. Umierając, wznosi się ponad swój ból, żeby prześcignąć w radosnym trelu słowika i skowronka. Jedna...najpiękniejsza pieść...za cenę życia! Cały świat wtedy zamiera, aby go wysłuchać, uśmiecha się nawet Bóg w niebie... Bo to, co najlepsze, jest zawsze okupione ogromnym cierpieniem."

Co robisz kiedy infekcja cię... teksty

bailamorena dodano: 31 stycznia 2010

Co robisz kiedy infekcja cię zaatakowała? Kiedy przejmuje władzę? Robisz to co powinieneś i zażywasz leki? Czy uczysz się z tym żyć, licząc na to, że kiedyś minie? Czy po prostu się poddajesz i pozwalasz by to cię zabiło?

Żadne uzależnienie nigdy nie... teksty

bailamorena dodano: 31 stycznia 2010

Żadne uzależnienie nigdy nie kończy się dobrze. Bo ostatecznie zawsze uczucie haju ustępuje i pojawia się ból. Jednak nie próbujesz walczyć z nałogiem, dopóki nie sięgniesz dna. Tylko skąd wiedzieć, czy jesteś już na dnie? Bo nieważne, jak bardzo nas to rani... czasami samo zwalczenie tego sprawia jeszcze większy ból...

Nie tylko śmierć wywołuje... teksty

bailamorena dodano: 28 stycznia 2010

Nie tylko śmierć wywołuje żałobę. To również życie, strata, zmiana.Jest pięć etapów żałoby. U każdego przebiega inaczej, ale zawsze jest ich pięć. Zaprzeczenie. Gniew. Targowanie się. Depresja. Akceptacja.

Dwieście lat temu Benjamin Franklin... teksty

bailamorena dodano: 26 stycznia 2010

Dwieście lat temu Benjamin Franklin wyjawił światu tajemnicę swojego sukcesu. Nigdy nie odkładaj do jutra tego, co możesz zrobić dzisiaj. Nie wiem, czemu odkładamy sprawy na później, ale gdybym miała zgadywać, to powiedziałabym, że to ma coś wspólnego z lękiem. Lękiem przed porażką, bólem, odrzuceniem. Czasem lękamy się tylko podjęcia decyzji, nie chcąc popełnić błędu, którego nie można naprawić.

Współistnienie dwóch boskich... teksty

bailamorena dodano: 25 stycznia 2010

Współistnienie dwóch boskich energii, dwóch przeciwstawnych światów i może się zdarzyć, że jeden świat zniszczy drugi.

Nie miałam siły prosić więcej o... teksty

bailamorena dodano: 24 stycznia 2010

Nie miałam siły prosić więcej o szczęście dla mnie...

Kobieta nieczuła to ta  która już... teksty

bailamorena dodano: 24 stycznia 2010

Kobieta nieczuła to ta, która już nie kocha, lekkomyślna - ta, która kocha innego, zmienna - ta, która nie wie, czy i kogo kocha, obojętna wreszcie - ta, która nie kocha nikogo.

Ma dziewczynę i jest szczęśliwy.... teksty

bailamorena dodano: 21 stycznia 2010

Ma dziewczynę i jest szczęśliwy. Zrobiłabym dla niego wszystko, dlatego nie zrobię nic.

Even though it's right in front of... teksty

bailamorena dodano: 20 stycznia 2010

Even though it's right in front of you, there's something that you can't have. No matter how much you stretch your hand out, there's something that you can never touch...

 Kiedy oboje poszliśmy każde w... teksty

bailamorena dodano: 20 stycznia 2010

"Kiedy oboje poszliśmy każde w swoją stronę Poczułam wielki smutek, gdy uświadomiłam sobie... Że możemy się już nigdy nie spotkać..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV