głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
axelflex Czuję to we krwi ja i to miasto żadne z nas nie śpi nie chodzi mi o to czy się ze mną prześpisz. Może też nie możesz zasnąć proszę Cię uśmiechnij się.. Może czu

axelflex

axelflex.moblo.pl
Czuję to we krwi ja i to miasto żadne z nas nie śpi nie chodzi mi o to czy się ze mną prześpisz. Może też nie możesz zasnąć proszę Cię uśmiechnij się.. Może czuj
Czuję to we krwi  ja i to miasto... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

Czuję to we krwi, ja i to miasto, żadne z nas nie śpi, nie chodzi mi o to czy się ze mną prześpisz. Może też nie możesz zasnąć, proszę Cię - uśmiechnij się.. Może czujesz to co ja i za czymś tęsknisz, wszystkie myśli i uczucia, których nie masz gdzie pomieścić. Może możesz iść ze mną za rękę i skończyć na bruku? Może możemy być szczęśliwi gdziekolwiek, móc zawsze i wszędzie już polegać na sobie..? Czułam, że czujesz to, co ja, może się mylę, czułam tak, gdy spojrzeniami spotkaliśmy się przez chwilę. W moim innym świecie możemy gadać do rana i rozumiesz mnie bezsprzecznie i jemy wspólne śniadania. I należysz do mnie, choć to nie kwestia posiadania i czujemy się bezpiecznie, jakby cały świat był dla Nas. I łączy nas namiętność, z której mogą szydzić, lecz dopóki jesteś ze mną, nie mamy się czego wstydzić. Spotykam Ciebie znów, patrzysz na mnie i widzisz, że czuję to, co Ty albo któreś z nas się myli..

I znów jej zapach chciałbym mieć... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

I znów jej zapach chciałbym mieć na dłoniach, znów musiałem zmarnować szansę, a kurwa, miałem być dorosły, zamiast tego mam delire, ból głowy i nie mam forsy. Ty, po co dzwonisz, skoro nie chcesz ze mną gadać, dobrze wiemy, że się nam nie poukłada mała..

Nie zapomnę o tym  nie ma takiej... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

Nie zapomnę o tym, nie ma takiej opcji, witam w kraju gdzie każdy każdemu zazdrości.

Jak się odstaje poza szereg to... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

Jak się odstaje poza szereg to wiadomo, że będą krytykować. Lubię odstawać. Lepiej odstawać niż krytykować.

Przeszłość skasowałam pewnej nocy... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

Przeszłość skasowałam pewnej nocy tak po prostu, zostało po niej kilka oczywistych wniosków..

Musisz objąć mnie mocno  gdy... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

Musisz objąć mnie mocno, gdy wchodzimy gdzieś razem i mieć tą świadomość, że masz najlepszą pannę. I dać mi swobodę, a nie zerkać co minutę i mieć w oczach tą pewność, że i tak tu wrócę. Mieć w oczach tą moc, co przyciąga jak magnes i sprawiać, że przyśpiesza mi tętno, gdy w nie patrzę. Sprawiasz, że drżą mi kolana, gdy mnie obcinasz, a kiedy stajesz za mną, to zaczynam szybciej oddychać..

Masz monopol na krzywdzenie... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

Masz monopol na krzywdzenie odziedziczony, kiedyś skrzywdziełeś - dzisiaj sam będziesz krzywdzony. Ubrana w Twe uczucia, błyszczy idąc na clubbing w wysokich, czarnych butach. Popatrz, jak ruszają się pełne i gorące biodra i co z tego, że jest tak bardzo zła i tak niedobra..? Bezkompromisowa, nie ma nic do stracenia, nikogo nie kocha i zdania nie zmienia .

ZERO LITOŚCI DLA CHUJOWYCH GOŚCI !     teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

ZERO LITOŚCI DLA CHUJOWYCH GOŚCI ! ;]]

Na początku wszystko było dla mnie... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

Na początku wszystko było dla mnie zbyt piękne, nie wiedziałam, że tak szybko coś między Nami pęknie. Pamiętam Twój zapach, Twoje cudowne ciało, pamiętam moje łzy, gdy się jednak nie udało. Nie zapomnę tego, gdy budziłam się obok Ciebie, nie zapomnę jak mówiłeś - jest mi jak w niebie. Ja wciąż czekałam, Ty się dalej pogrążałeś.

Znów nie mogłam spać w nocy  obok... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

Znów nie mogłam spać w nocy, obok zimna pościel, czekałam do piątej aż wrócisz i mnie dotkniesz. To mało istotne, tylko chce mi się płakać, kiedy wącham twój kołnierz i czuję jej zapach. Zastanawiam się czemu znów nie wracasz do domu, nie odbierasz telefonów, nie gadamy jak kiedyś, gdzie te wspólne cierpienia, gdzie uśmiechy?

Rozmowy o życiu przy kawie lub w... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

Rozmowy o życiu przy kawie lub w parku, czasem łzy, czasem śmiech, czasem lęk a czasem przy browarku. Mieliśmy swój świat i raj, choć nie byliśmy razem.

A teraz już wiem  co znaczą słowa... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

A teraz już wiem, co znaczą słowa kochać i brać.. Już wiem, że warto jest od siebie coś dać, już wiem, jak ważne są miłość i łzy. Już wiem, sprawiłeś to właśnie Ty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV