głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
axelflex Zmysły rozpalone do granic pobudzone Zapach Twego ciała on tak na mnie działa. Dotknij trochę niżej przyjrzyj mi się bliżej Całuj mnie też tam gdzie drzwi do ni

axelflex

axelflex.moblo.pl
Zmysły rozpalone do granic pobudzone Zapach Twego ciała on tak na mnie działa. Dotknij trochę niżej przyjrzyj mi się bliżej Całuj mnie też tam gdzie drzwi do nieba
Zmysły rozpalone  do granic... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

Zmysły rozpalone, do granic pobudzone Zapach Twego ciała, on tak na mnie działa. Dotknij trochę niżej, przyjrzyj mi się bliżej Całuj mnie też tam, gdzie drzwi do nieba bram.

Bardzo przepraszam Kotku  etos... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

Bardzo przepraszam Kotku, etos pisarza, Uchyliłbym Ci nieba, ale nie mam złota w sztabach. I wzywa mnie noc, co noc i przeobraża, Ale nie martw się o mnie, niedługo wracam.

Tego nie wiesz też  szatan jest ze... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

Tego nie wiesz też, szatan jest ze mną od lat, Najbardziej lojalny nigdy nie pije sam, Wolałbym nie udawać, zdjąć etykietę, Rzucić to do diabła i nie mówić więcej szefie, Nie puszczać korzeni, lecieć jak liść na wietrze, I trzymam to na uwięzi chce byś czuła się bezpiecznie

Jesteśmy dla siebie jak chiński... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

Jesteśmy dla siebie jak chiński znak równowagi, coraz bardziej jestem pewien, że los dobrze nas zaprowadził. Nie możemy istnieć bez siebie jak bez nocy dzień, jak bez ciemności światłość, jak bez życia śmierć. Wiem, że rany na sercu przeze mnie zadane się goją powoli i wiem, że to boli, Ty jesteś moją ostoją i chociaż nasze życia to walka dwóch różnych światów. Moje życie bez Ciebie byłoby jak ogród bez kwiatów.

Za każdym razem  kiedy Ty przeze... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

Za każdym razem, kiedy Ty przeze mnie płakałaś, to jakaś część mojego serca jakby we mnie pękała. Awantury, wyprowadzki, ciche dni, sytuacje, których tak naprawdę nie powinno być. Za które siebie winie, zrobiłem Ci tyle złego. Zobaczysz żal minie, po prostu trzeba czasu do tego.

Ej się kurwa zastanawiam  jak... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

Ej się kurwa zastanawiam, jak posprzątać ten bałagan, który w sercu pozostawia, nic się samo nie naprawia. Nie mogę się pozbierać, każdy dzień jest pierdoloną męką, proszę, powiedz mi gdzie jesteś Boże i co we mnie pękło..? Czemu tak, a nie inaczej i co będzie dalej..? Nurtują mnie te pytania, odpowiedzi nie ma wcale..

Poprzednia 14 15 16 17
18
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV