głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
asienkaaa Wtedy robiłam wszystko żeby jeszcze bardziej go uszczęśliwić chciałam żeby wiedział jak bardzo go kocham i jak duże ma we mnie wsparcie. Wierzyłam w każdą pojed

asienkaaa

asienkaaa.moblo.pl
Wtedy robiłam wszystko żeby jeszcze bardziej go uszczęśliwić chciałam żeby wiedział jak bardzo go kocham i jak duże ma we mnie wsparcie. Wierzyłam w każdą pojedynczą
Wtedy robiłam wszystko  żeby... teksty

asienkaaa dodano: 19 czerwca 2015

Wtedy robiłam wszystko, żeby jeszcze bardziej go uszczęśliwić, chciałam, żeby wiedział, jak bardzo go kocham i jak duże ma we mnie wsparcie. Wierzyłam w każdą pojedynczą literę, którą napisał, ufałam, robił, co chciał, nie myślałam nawet o zazdrości, bo przecież wiedziałam, że mnie kocha i że tak będzie zawsze.

Miało być tak dobrze. Wszystko... teksty

asienkaaa dodano: 19 czerwca 2015

Miało być tak dobrze. Wszystko było ustalone. (…) Gdy kogoś kocha się tak, jak ja kochałam, to słowo “ustalone” nie przychodzi w ogóle do głowy. Brzmiałoby jak fragment jakiegoś kontraktu. A to nie był kontrakt, to była obietnica. Złożona szeptem, nad ranem, w łóżku… (…) Czekałam na niego. Całą sobą.

Jest między wami coś magicznego... teksty

asienkaaa dodano: 19 czerwca 2015

Jest między wami coś magicznego, nie ma co zaprzeczać. I przez tę magię trudno będzie wam zapomnieć

Pierwszy sekret szczęścia to... teksty

asienkaaa dodano: 14 czerwca 2015

Pierwszy sekret szczęścia to emocjonalna niezależność. Wiesz, co mam na myśli? Nie można oczekiwać, że szczęście da ci druga osoba, albo że ona uczyni cię szczęśliwą. Nie możesz nawet oczekiwać, że pozwoli ci być szczęśliwą, jakbyś musiała prosić o pozwolenie czy coś. Trzeba swoje szczęście stworzyć samemu, w środku i nie pozwolić, by ktokolwiek je tknął albo odebrał

 Allie: No więc co?  Noah: To  że... teksty

asienkaaa dodano: 14 czerwca 2015

"Allie: No więc co? Noah: To, że nie będzie łatwo. Będzie naprawdę ciężko. Będziemy musieli codziennie nad tym pracować, ale chce zaryzykować, bo pragnę Ciebie. Całej Ciebie. Na zawsze. Ty i Ja. Każdego dnia. Zrobisz coś dla mnie? Proszę.. Opisz mi swoje życie. Jakie będzie za trzydzieści, czterdzieści lat.. Jeśli u jego boku - jedź! Raz Cię straciłem, przeżyję i drugi, jeśli tego rzeczywiście pragniesz, ale nie idź na łatwiznę. Allie: Nie ma łatwego wyjścia. Czego nie zrobię, ktoś będzie cierpiał.. Noah: Przestań myśleć o tym, czego chcą inni. O tym czego ja chcę, Lon, Twoi rodzice. Czego Ty chcesz?? Czego pragniesz?? Cholera, czego chcesz??"

Długo trwa  zanim człowiek jakoś... teksty

asienkaaa dodano: 5 czerwca 2015

Długo trwa, zanim człowiek jakoś dojdzie do siebie. Znaczy, stanie się sobą. Zrozumie, co lubi. Potem pojedzie na jakieś wakacje życia i tam spotka go coś wyjątkowego. Trochę rzeczy po drodze zrozumie. Nauczy się rozmawiać z ludźmi. Będzie miał prywatną ścieżkę dźwiękową do życia: zestaw ulubionych piosenek na Youtube. Te wszystkie książki, które przeczytał jakoś go zbudują.

– Czy opuścił Cię kiedyś ktoś... teksty

asienkaaa dodano: 5 czerwca 2015

– Czy opuścił Cię kiedyś ktoś, kogo kochałaś? – Owszem. Zawsze ktoś kogoś opuszcza. Czasem ten drugi cię ubiegnie. – I co wtedy zrobiłaś? – Wszystko. Wszystko, ale to nic nie pomogło. Byłam strasznie nieszczęśliwa. – Długo? – Tydzień. – To niedługo. – Cała wieczność, jeśli się jest naprawdę nieszczęśliwym. Każda cząstka mojej istoty tak była nieszczęśliwa, że kiedy tydzień minął, wszystko się wyczerpało. Moje włosy były nieszczęśliwe, skóra, łóżko, nawet suknie. Nieszczęście wypełniło mnie tak całkowicie, że nic poza nim nie istniało. A kiedy nic już nie istnieje, nieszczęście przestaje być nieszczęściem, bo nie ma go z czym porównać. I wtedy następuje kompletne wyczerpanie. I wtedy to mija. Powoli zaczyna się żyć na nowo.

Zjebałeś wszystko  ale ona wciąż... teksty

asienkaaa dodano: 4 czerwca 2015

Zjebałeś wszystko, ale ona wciąż na Ciebie czeka.

Nie wolno Ci rozmyślać za dużo.... teksty

asienkaaa dodano: 4 czerwca 2015

Nie wolno Ci rozmyślać za dużo. Wstań, pobiegaj, posprzątaj dom, upiecz ciasto, a potem je zjedz, wsiądź na rower, zadzwoń do przyjaciółki, poczytaj, idź na spacer. Rób wszystko na co masz ochotę, tylko nie rozmyślaj. To Cię niszczy.

 Jakoś w końcu uda nam się... teksty

asienkaaa dodano: 20 maja 2015

"Jakoś w końcu uda nam się spotkać i znowu będziemy onieśmieleni rozłąką, znów najpierw dłonie będą nam się dotykać nieśmiało. A potem, Kochanie, spanie, budzenie się i kochanie, leżenie, mówienie aż po przedłużoną dobę hotelową. A potem, w świetle dnia, będziesz jeszcze piękniejsza."

Kiedyś nauczysz się dostrzegać... teksty

asienkaaa dodano: 20 maja 2015

Kiedyś nauczysz się dostrzegać subtelną różnicę między trzymaniem się za ręce a połączeniem dusz, I dowiesz się, że miłość to nie tylko pożądanie, a przebywanie w czyimś towarzystwie nie oznacza bezpieczeństwa. I zaczniesz zdawać sobie sprawę, że pocałunki nie są przypieczętowaniem umowy na całe życie, a prezenty nie są obietnicami, A potem zaczniesz akceptować swoje porażki i znosić je z podniesioną głową, otwartymi oczami i wdziękiem osoby dorosłej, a nie żalem i gniewem dziecka, I nauczysz się kroczyć drogami własnej codzienności, ponieważ jutro jest zbyt niepewne, by coś na nim budować. Po pewnym czasie przekonasz się, że nawet rozkoszne ciepło słońca parzy skórę, gdy zbyt długo zażywasz. Zasadź więc własny ogród i przystrój swą duszę, zamiast czekać, aż ktoś przyniesie ci kwiaty. I przekonaj się, że naprawdę potrafisz wiele znieść... Że naprawdę jesteś silny, I że masz swoją wartość...

Rozważ  jak trudno jest zmienić... teksty

asienkaaa dodano: 7 maja 2015

Rozważ, jak trudno jest zmienić siebie, a zrozumiesz, jak znikome masz szanse zmienić innych

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV