głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
asienkaaa Jest między wami coś magicznego nie ma co zaprzeczać. I przez tę magię trudno będzie wam zapomnieć Pierwszy sekret szczęścia to emocjonalna niezależność. Wiesz

asienkaaa

asienkaaa.moblo.pl
Jest między wami coś magicznego nie ma co zaprzeczać. I przez tę magię trudno będzie wam zapomnieć
Jest między wami coś magicznego... teksty

asienkaaa dodano: 19 czerwca 2015

Jest między wami coś magicznego, nie ma co zaprzeczać. I przez tę magię trudno będzie wam zapomnieć

Pierwszy sekret szczęścia to... teksty

asienkaaa dodano: 14 czerwca 2015

Pierwszy sekret szczęścia to emocjonalna niezależność. Wiesz, co mam na myśli? Nie można oczekiwać, że szczęście da ci druga osoba, albo że ona uczyni cię szczęśliwą. Nie możesz nawet oczekiwać, że pozwoli ci być szczęśliwą, jakbyś musiała prosić o pozwolenie czy coś. Trzeba swoje szczęście stworzyć samemu, w środku i nie pozwolić, by ktokolwiek je tknął albo odebrał

 Allie: No więc co?  Noah: To  że... teksty

asienkaaa dodano: 14 czerwca 2015

"Allie: No więc co? Noah: To, że nie będzie łatwo. Będzie naprawdę ciężko. Będziemy musieli codziennie nad tym pracować, ale chce zaryzykować, bo pragnę Ciebie. Całej Ciebie. Na zawsze. Ty i Ja. Każdego dnia. Zrobisz coś dla mnie? Proszę.. Opisz mi swoje życie. Jakie będzie za trzydzieści, czterdzieści lat.. Jeśli u jego boku - jedź! Raz Cię straciłem, przeżyję i drugi, jeśli tego rzeczywiście pragniesz, ale nie idź na łatwiznę. Allie: Nie ma łatwego wyjścia. Czego nie zrobię, ktoś będzie cierpiał.. Noah: Przestań myśleć o tym, czego chcą inni. O tym czego ja chcę, Lon, Twoi rodzice. Czego Ty chcesz?? Czego pragniesz?? Cholera, czego chcesz??"

Długo trwa  zanim człowiek jakoś... teksty

asienkaaa dodano: 5 czerwca 2015

Długo trwa, zanim człowiek jakoś dojdzie do siebie. Znaczy, stanie się sobą. Zrozumie, co lubi. Potem pojedzie na jakieś wakacje życia i tam spotka go coś wyjątkowego. Trochę rzeczy po drodze zrozumie. Nauczy się rozmawiać z ludźmi. Będzie miał prywatną ścieżkę dźwiękową do życia: zestaw ulubionych piosenek na Youtube. Te wszystkie książki, które przeczytał jakoś go zbudują.

– Czy opuścił Cię kiedyś ktoś... teksty

asienkaaa dodano: 5 czerwca 2015

– Czy opuścił Cię kiedyś ktoś, kogo kochałaś? – Owszem. Zawsze ktoś kogoś opuszcza. Czasem ten drugi cię ubiegnie. – I co wtedy zrobiłaś? – Wszystko. Wszystko, ale to nic nie pomogło. Byłam strasznie nieszczęśliwa. – Długo? – Tydzień. – To niedługo. – Cała wieczność, jeśli się jest naprawdę nieszczęśliwym. Każda cząstka mojej istoty tak była nieszczęśliwa, że kiedy tydzień minął, wszystko się wyczerpało. Moje włosy były nieszczęśliwe, skóra, łóżko, nawet suknie. Nieszczęście wypełniło mnie tak całkowicie, że nic poza nim nie istniało. A kiedy nic już nie istnieje, nieszczęście przestaje być nieszczęściem, bo nie ma go z czym porównać. I wtedy następuje kompletne wyczerpanie. I wtedy to mija. Powoli zaczyna się żyć na nowo.

Zjebałeś wszystko  ale ona wciąż... teksty

asienkaaa dodano: 4 czerwca 2015

Zjebałeś wszystko, ale ona wciąż na Ciebie czeka.

Nie wolno Ci rozmyślać za dużo.... teksty

asienkaaa dodano: 4 czerwca 2015

Nie wolno Ci rozmyślać za dużo. Wstań, pobiegaj, posprzątaj dom, upiecz ciasto, a potem je zjedz, wsiądź na rower, zadzwoń do przyjaciółki, poczytaj, idź na spacer. Rób wszystko na co masz ochotę, tylko nie rozmyślaj. To Cię niszczy.

 Jakoś w końcu uda nam się... teksty

asienkaaa dodano: 20 maja 2015

"Jakoś w końcu uda nam się spotkać i znowu będziemy onieśmieleni rozłąką, znów najpierw dłonie będą nam się dotykać nieśmiało. A potem, Kochanie, spanie, budzenie się i kochanie, leżenie, mówienie aż po przedłużoną dobę hotelową. A potem, w świetle dnia, będziesz jeszcze piękniejsza."

Kiedyś nauczysz się dostrzegać... teksty

asienkaaa dodano: 20 maja 2015

Kiedyś nauczysz się dostrzegać subtelną różnicę między trzymaniem się za ręce a połączeniem dusz, I dowiesz się, że miłość to nie tylko pożądanie, a przebywanie w czyimś towarzystwie nie oznacza bezpieczeństwa. I zaczniesz zdawać sobie sprawę, że pocałunki nie są przypieczętowaniem umowy na całe życie, a prezenty nie są obietnicami, A potem zaczniesz akceptować swoje porażki i znosić je z podniesioną głową, otwartymi oczami i wdziękiem osoby dorosłej, a nie żalem i gniewem dziecka, I nauczysz się kroczyć drogami własnej codzienności, ponieważ jutro jest zbyt niepewne, by coś na nim budować. Po pewnym czasie przekonasz się, że nawet rozkoszne ciepło słońca parzy skórę, gdy zbyt długo zażywasz. Zasadź więc własny ogród i przystrój swą duszę, zamiast czekać, aż ktoś przyniesie ci kwiaty. I przekonaj się, że naprawdę potrafisz wiele znieść... Że naprawdę jesteś silny, I że masz swoją wartość...

Rozważ  jak trudno jest zmienić... teksty

asienkaaa dodano: 7 maja 2015

Rozważ, jak trudno jest zmienić siebie, a zrozumiesz, jak znikome masz szanse zmienić innych

Bo tu nie chodzi o to by znaleźć... teksty

asienkaaa dodano: 20 kwietnia 2015

Bo tu nie chodzi o to by znaleźć ideał mający wszystkie Twoje wymarzone cechy, tu chodzi o to by pogodzić się z wadami które ma, by pomimo kłamstw, rozczarowań, kłótni, nie poddać się, nie uciekać, tylko trwać w tym nie ważne jak bardzo by to bolało.. O miłość trzeba walczyć.

Milczeniem zablokowaliśmy drogi do... teksty

asienkaaa dodano: 15 kwietnia 2015

Milczeniem zablokowaliśmy drogi do siebie. Nikt nie pomyślał o 'objeździe', więc każde z nas wyruszyło w innym kierunku. Do innych dłoni, ramion, ust. Może kiedyś spotkamy się w uczuciowym korku, ale nigdy nie dotrzemy do siebie:(

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV