głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
asienkaaa Jakoś w końcu uda nam się spotkać i znowu będziemy onieśmieleni rozłąką znów najpierw dłonie będą nam się dotykać nieśmiało. A potem Kochanie spanie budzenie s

asienkaaa

asienkaaa.moblo.pl
Jakoś w końcu uda nam się spotkać i znowu będziemy onieśmieleni rozłąką znów najpierw dłonie będą nam się dotykać nieśmiało. A potem Kochanie spanie budzenie się i k
 Jakoś w końcu uda nam się... teksty

asienkaaa dodano: 20 maja 2015

"Jakoś w końcu uda nam się spotkać i znowu będziemy onieśmieleni rozłąką, znów najpierw dłonie będą nam się dotykać nieśmiało. A potem, Kochanie, spanie, budzenie się i kochanie, leżenie, mówienie aż po przedłużoną dobę hotelową. A potem, w świetle dnia, będziesz jeszcze piękniejsza."

Kiedyś nauczysz się dostrzegać... teksty

asienkaaa dodano: 20 maja 2015

Kiedyś nauczysz się dostrzegać subtelną różnicę między trzymaniem się za ręce a połączeniem dusz, I dowiesz się, że miłość to nie tylko pożądanie, a przebywanie w czyimś towarzystwie nie oznacza bezpieczeństwa. I zaczniesz zdawać sobie sprawę, że pocałunki nie są przypieczętowaniem umowy na całe życie, a prezenty nie są obietnicami, A potem zaczniesz akceptować swoje porażki i znosić je z podniesioną głową, otwartymi oczami i wdziękiem osoby dorosłej, a nie żalem i gniewem dziecka, I nauczysz się kroczyć drogami własnej codzienności, ponieważ jutro jest zbyt niepewne, by coś na nim budować. Po pewnym czasie przekonasz się, że nawet rozkoszne ciepło słońca parzy skórę, gdy zbyt długo zażywasz. Zasadź więc własny ogród i przystrój swą duszę, zamiast czekać, aż ktoś przyniesie ci kwiaty. I przekonaj się, że naprawdę potrafisz wiele znieść... Że naprawdę jesteś silny, I że masz swoją wartość...

Rozważ  jak trudno jest zmienić... teksty

asienkaaa dodano: 7 maja 2015

Rozważ, jak trudno jest zmienić siebie, a zrozumiesz, jak znikome masz szanse zmienić innych

Bo tu nie chodzi o to by znaleźć... teksty

asienkaaa dodano: 20 kwietnia 2015

Bo tu nie chodzi o to by znaleźć ideał mający wszystkie Twoje wymarzone cechy, tu chodzi o to by pogodzić się z wadami które ma, by pomimo kłamstw, rozczarowań, kłótni, nie poddać się, nie uciekać, tylko trwać w tym nie ważne jak bardzo by to bolało.. O miłość trzeba walczyć.

Milczeniem zablokowaliśmy drogi do... teksty

asienkaaa dodano: 15 kwietnia 2015

Milczeniem zablokowaliśmy drogi do siebie. Nikt nie pomyślał o 'objeździe', więc każde z nas wyruszyło w innym kierunku. Do innych dłoni, ramion, ust. Może kiedyś spotkamy się w uczuciowym korku, ale nigdy nie dotrzemy do siebie:(

ten  kto wraca  jest zawsze kimś... teksty

asienkaaa dodano: 14 kwietnia 2015

ten, kto wraca, jest zawsze kimś innym niż ten, który odszedł.

memories never die teksty

asienkaaa dodano: 14 kwietnia 2015

memories never die

stawało się to jakby grą między... teksty

asienkaaa dodano: 14 kwietnia 2015

stawało się to jakby grą między nami, która z założenia była zastępstwem czegoś, co już prawie nie istniało, a mimo to nie chciało przestać istnieć. Ale przecież każdą grę kiedyś trzeba skończyć, bez względu na to, jak jesteśmy przegrani.

Jeżeli nerwica ma polegać na tym... teksty

asienkaaa dodano: 14 kwietnia 2015

Jeżeli nerwica ma polegać na tym, że człowiek pragnie dwóch, zupełnie sprzecznych ze sobą rzeczy naraz, to, owszem, w takim razie jestem wariatką! Wiem, że przez całe życie będę się miotała pomiędzy różnymi, wykluczającymi się nawzajem pragnieniami!

Czekałam  aż ktoś do mnie zadzwoni... teksty

asienkaaa dodano: 14 kwietnia 2015

Czekałam, aż ktoś do mnie zadzwoni i powie, że to już koniec. Nie chodziło mi o to, żeby to był szczęśliwy koniec, tylko jakikolwiek. Myślę, że czasem można chcieć już tylko, żeby coś się skończyło, obojętnie jak.

Wraca się jedynie do tych  których... teksty

asienkaaa dodano: 24 marca 2015

Wraca się jedynie do tych, których się kocha. Nie wraca się tam, gdzie jest się tylko kochanym. Wraca się wyłącznie do tych, których się kocha i się z nimi idzie. Albo nie wraca się nigdzie i do nikogo.

Czas zmienia Punkt Widzenia teksty

asienkaaa dodano: 23 marca 2015

Czas zmienia Punkt Widzenia

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV