głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
asienkaaa Bo tu nie chodzi o to by znaleźć ideał mający wszystkie Twoje wymarzone cechy tu chodzi o to by pogodzić się z wadami które ma by pomimo kłamstw rozczarowań kłó

asienkaaa

asienkaaa.moblo.pl
Bo tu nie chodzi o to by znaleźć ideał mający wszystkie Twoje wymarzone cechy tu chodzi o to by pogodzić się z wadami które ma by pomimo kłamstw rozczarowań kłótni
Bo tu nie chodzi o to by znaleźć... teksty

asienkaaa dodano: 20 kwietnia 2015

Bo tu nie chodzi o to by znaleźć ideał mający wszystkie Twoje wymarzone cechy, tu chodzi o to by pogodzić się z wadami które ma, by pomimo kłamstw, rozczarowań, kłótni, nie poddać się, nie uciekać, tylko trwać w tym nie ważne jak bardzo by to bolało.. O miłość trzeba walczyć.

Milczeniem zablokowaliśmy drogi do... teksty

asienkaaa dodano: 15 kwietnia 2015

Milczeniem zablokowaliśmy drogi do siebie. Nikt nie pomyślał o 'objeździe', więc każde z nas wyruszyło w innym kierunku. Do innych dłoni, ramion, ust. Może kiedyś spotkamy się w uczuciowym korku, ale nigdy nie dotrzemy do siebie:(

ten  kto wraca  jest zawsze kimś... teksty

asienkaaa dodano: 14 kwietnia 2015

ten, kto wraca, jest zawsze kimś innym niż ten, który odszedł.

memories never die teksty

asienkaaa dodano: 14 kwietnia 2015

memories never die

stawało się to jakby grą między... teksty

asienkaaa dodano: 14 kwietnia 2015

stawało się to jakby grą między nami, która z założenia była zastępstwem czegoś, co już prawie nie istniało, a mimo to nie chciało przestać istnieć. Ale przecież każdą grę kiedyś trzeba skończyć, bez względu na to, jak jesteśmy przegrani.

Jeżeli nerwica ma polegać na tym... teksty

asienkaaa dodano: 14 kwietnia 2015

Jeżeli nerwica ma polegać na tym, że człowiek pragnie dwóch, zupełnie sprzecznych ze sobą rzeczy naraz, to, owszem, w takim razie jestem wariatką! Wiem, że przez całe życie będę się miotała pomiędzy różnymi, wykluczającymi się nawzajem pragnieniami!

Czekałam  aż ktoś do mnie zadzwoni... teksty

asienkaaa dodano: 14 kwietnia 2015

Czekałam, aż ktoś do mnie zadzwoni i powie, że to już koniec. Nie chodziło mi o to, żeby to był szczęśliwy koniec, tylko jakikolwiek. Myślę, że czasem można chcieć już tylko, żeby coś się skończyło, obojętnie jak.

Wraca się jedynie do tych  których... teksty

asienkaaa dodano: 24 marca 2015

Wraca się jedynie do tych, których się kocha. Nie wraca się tam, gdzie jest się tylko kochanym. Wraca się wyłącznie do tych, których się kocha i się z nimi idzie. Albo nie wraca się nigdzie i do nikogo.

Czas zmienia Punkt Widzenia teksty

asienkaaa dodano: 23 marca 2015

Czas zmienia Punkt Widzenia

Tak spotykamy się i poznajemy... teksty

asienkaaa dodano: 23 marca 2015

Tak spotykamy się i poznajemy, nienawidzimy i kochamy, często żałujemy tego, że się już poznamy, i rozstajemy i znowu niszczymy plany, wiem , to dużo czasowników , ale tylko czas nam leczy rany ..

Będę czekała. Kiedy przyjdziesz... teksty

asienkaaa dodano: 23 marca 2015

Będę czekała. Kiedy przyjdziesz, dziś zrobię znacznie więcej, żeby cię zatrzymać. Dogadamy się, co do szczegółów - barw kwiatów, poranków, wspomnień. Nie będę już przeliczała dni, kropel rosy i skarbów, które błysną w trawie. Raz jeszcze, proszę, wyjdź z moich snów. Bądź blisko. W tańcu, łóżku i tam, gdzie będziemy się kochać. Śmiać z kuksańców tego wymiaru. Z kolejnych nocy i nagości, która razem z naszymi ciałami zestarzeje się. Pięknie. Tkliwie. Nie daj na siebie za długo czekać, moja ty piękna, tkliwa, stara miłości.

Musisz do mnie nabrać zaufania.... teksty

asienkaaa dodano: 22 marca 2015

Musisz do mnie nabrać zaufania. Nieważne, jak długo to potrwa. Nawet jeżeli to będzie minuta jednego dnia, dwie minuty drugiego dnia i trzy minuty trzeciego dnia i będzie to trwało latami, nieważne. Bo ważne jest zaufanie. Najważniejsze ze wszystkiego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV