głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
asienkaaa Jeżeli nerwica ma polegać na tym że człowiek pragnie dwóch zupełnie sprzecznych ze sobą rzeczy naraz to owszem w takim razie jestem wariatką! Wiem że przez całe

asienkaaa

asienkaaa.moblo.pl
Jeżeli nerwica ma polegać na tym że człowiek pragnie dwóch zupełnie sprzecznych ze sobą rzeczy naraz to owszem w takim razie jestem wariatką! Wiem że przez całe życ
Jeżeli nerwica ma polegać na tym... teksty

asienkaaa dodano: 14 kwietnia 2015

Jeżeli nerwica ma polegać na tym, że człowiek pragnie dwóch, zupełnie sprzecznych ze sobą rzeczy naraz, to, owszem, w takim razie jestem wariatką! Wiem, że przez całe życie będę się miotała pomiędzy różnymi, wykluczającymi się nawzajem pragnieniami!

Czekałam  aż ktoś do mnie zadzwoni... teksty

asienkaaa dodano: 14 kwietnia 2015

Czekałam, aż ktoś do mnie zadzwoni i powie, że to już koniec. Nie chodziło mi o to, żeby to był szczęśliwy koniec, tylko jakikolwiek. Myślę, że czasem można chcieć już tylko, żeby coś się skończyło, obojętnie jak.

Wraca się jedynie do tych  których... teksty

asienkaaa dodano: 24 marca 2015

Wraca się jedynie do tych, których się kocha. Nie wraca się tam, gdzie jest się tylko kochanym. Wraca się wyłącznie do tych, których się kocha i się z nimi idzie. Albo nie wraca się nigdzie i do nikogo.

Czas zmienia Punkt Widzenia teksty

asienkaaa dodano: 23 marca 2015

Czas zmienia Punkt Widzenia

Tak spotykamy się i poznajemy... teksty

asienkaaa dodano: 23 marca 2015

Tak spotykamy się i poznajemy, nienawidzimy i kochamy, często żałujemy tego, że się już poznamy, i rozstajemy i znowu niszczymy plany, wiem , to dużo czasowników , ale tylko czas nam leczy rany ..

Będę czekała. Kiedy przyjdziesz... teksty

asienkaaa dodano: 23 marca 2015

Będę czekała. Kiedy przyjdziesz, dziś zrobię znacznie więcej, żeby cię zatrzymać. Dogadamy się, co do szczegółów - barw kwiatów, poranków, wspomnień. Nie będę już przeliczała dni, kropel rosy i skarbów, które błysną w trawie. Raz jeszcze, proszę, wyjdź z moich snów. Bądź blisko. W tańcu, łóżku i tam, gdzie będziemy się kochać. Śmiać z kuksańców tego wymiaru. Z kolejnych nocy i nagości, która razem z naszymi ciałami zestarzeje się. Pięknie. Tkliwie. Nie daj na siebie za długo czekać, moja ty piękna, tkliwa, stara miłości.

Musisz do mnie nabrać zaufania.... teksty

asienkaaa dodano: 22 marca 2015

Musisz do mnie nabrać zaufania. Nieważne, jak długo to potrwa. Nawet jeżeli to będzie minuta jednego dnia, dwie minuty drugiego dnia i trzy minuty trzeciego dnia i będzie to trwało latami, nieważne. Bo ważne jest zaufanie. Najważniejsze ze wszystkiego.

  Co twoim zdaniem buduje związek?... teksty

asienkaaa dodano: 22 marca 2015

- Co twoim zdaniem buduje związek? - Ciągłe interesowanie się sobą nawzajem. Uważam, że to naprawdę dużo załatwia, kiedy ta druga osoba cię nie nudzi, chcesz właśnie z nią omówić pewne rzeczy, a nie na przykład z kolegą z pracy czy przyjaciółką. Bo to on właśnie wydaje ci się atrakcyjny, to z nim rozmowa cię ekscytuje. Wspólne przeżywanie różnych spraw, wspólne oglądanie filmów, obgadywanie znajomych, poranne wspólne narzekanie na kiepską pogodę i cieszenie się z tego, że mamy wielki zapas mleka w lodówce. Byle co, byle razem. Przyjaźń też jest ważna, ale nie możesz, mając 40 lat, kulturalnie przyjaźnić się w związku i tylko tyle. Potrzebne są adrenalina, chemia, przyciąganie.

Był dobry. Był przystojny   choć... teksty

asienkaaa dodano: 22 marca 2015

Był dobry. Był przystojny - choć na pewno nie w takim stylu, jak na wpół nadzy mężczyźni na plakatach wiszących w całym mieście. Nie, on był atrakcyjny w odmienny sposób. Sprawiał wrażenie pewnego siebie, a jednocześnie był wrażliwy - jeśli to w ogóle było możliwe - i na pewno nie był arogancki. Był męski, nie będąc macho

Wszystko można zacząć od nowa.... teksty

asienkaaa dodano: 21 marca 2015

Wszystko można zacząć od nowa. Nieważne co było. Tak mówi wiosna.

Kiedy śpię  śnię o Tobie  a gdy... teksty

asienkaaa dodano: 21 marca 2015

Kiedy śpię, śnię o Tobie, a gdy się budzę, pragnę tulić Cię w ramionach. Nasza rozłąka sprawiła, że jeszcze bardziej upewniłem się, iż chcę spędzać noce i dnie u Twego boku

 Chciałem Cię tak szalenie... teksty

asienkaaa dodano: 20 marca 2015

"Chciałem Cię tak szalenie rozkochać w sobie, jak sam się w Tobie kochałem."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV