głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
asienkaaa Gdyby dziś wyświetlacz telefonu zamigotał a na ekranie pojawiłoby się Jego imię zapewne pomyślałabym że to żart. Przez chwilę siedziałabym z komórką w ręku zast

asienkaaa

asienkaaa.moblo.pl
Gdyby dziś wyświetlacz telefonu zamigotał a na ekranie pojawiłoby się Jego imię zapewne pomyślałabym że to żart. Przez chwilę siedziałabym z komórką w ręku zastanawia
Gdyby dziś wyświetlacz telefonu... teksty

asienkaaa dodano: 1 luty 2015

Gdyby dziś wyświetlacz telefonu zamigotał, a na ekranie pojawiłoby się Jego imię, zapewne pomyślałabym, że to żart. Przez chwilę siedziałabym z komórką w ręku, zastanawiając się, czy to nie jest jakiś popieprzony sen. Może zaczęłabym skakać z radości albo płakać, że wszystko mam przed oczami na nowo. Może bym krzyczała, biegnąc powiadomić o wszystkim mamę albo po prostu, odblokowując klawiaturę, szepnęłabym do siebie, że mimo wszystko nigdy nie przestałam Go kochać.

Nie możesz sobie na to pozwolić... teksty

asienkaaa dodano: 1 luty 2015

Nie możesz sobie na to pozwolić mała. Nie możesz pozwolić żeby on Cię lekceważył, olewał a potem udawał, że wcale tak nie jest. Nie możesz zabiegać o zainteresowanie, żebrać o wzajemność, wychodzić z inicjatywą, gdy druga strona jej w żadnym calu nie przejawia. Jesteś na to za dobra, za piękna, za mądra. Zasługujesz na wszystko co najlepsze. Na kogoś, kto zadba o to, żebyś czuła się chciana, potrzebna i warta uwagi. Nie możesz sobie na to pozwolić mała.

Problem polega na tym  że pewni... teksty

asienkaaa dodano: 1 luty 2015

Problem polega na tym, że pewni ludzie są niezastąpieni.

Decydując się na mnie  nie możesz... teksty

asienkaaa dodano: 1 luty 2015

Decydując się na mnie, nie możesz bywać. Musisz być - stanowczo, i zawsze, bo ja, to taka mała życiowa niezdara. Ja się potykam, i trzeba mnie podnosić. Ja nie umiem sama podejmować decyzji, i trzeba mi w tym pomagać. Ja się lubię przyzwyczajać, wiesz? Więc musisz być zawsze, o każdej porze dnia i nocy, stuprocentowo - by uczyć mnie życia, bo chyba ominęłam kilka lekcji, a na ściągach to ja tu nie przetrwam.

Dobrze  poczekam na Ciebie. Bo Ci... teksty

asienkaaa dodano: 1 luty 2015

Dobrze, poczekam na Ciebie. Bo Ci ufam. Ale kiedy mnie zechcesz, będziesz chciał tylko mnie. I kiedy mnie weźmiesz w ramiona, będziesz myślał tylko o mnie. Rozumiesz, o co mi chodzi? (...) Możesz mi robić, co chcesz, tylko nie rań mi serca. Do tej pory wiele przecierpiałam, już więcej nie chcę. Chcę być szczęśliwa.

Właśnie się zorientowałam  że... teksty

asienkaaa dodano: 1 luty 2015

Właśnie się zorientowałam, że najgorzej jest, jeśli już nic nie możesz zrobić. Nic wyjaśnić, nic powiedzieć. Po prostu nic. Kiedy na wszystko jest już za późno.

Ja chcę z tobą być i nie obchodzi... teksty

asienkaaa dodano: 1 luty 2015

Ja chcę z tobą być i nie obchodzi mnie, że to trudne. Nie obchodzi mnie, czy to będzie wymagało trochę więcej wysiłku, bo na tym polega k a ż d y związek. Bycie razem wymaga trudu. Trzeba nad tym pracować każdego dnia. I owszem, to jest do dupy, to jest naprawdę, naprawdę do dupy i będzie cholernie trudne, ale mam to gdzieś. I tak tego chcę. I tak chcę ciebie.

Będę kochać cię na zawsze... teksty

asienkaaa dodano: 1 luty 2015

Będę kochać cię na zawsze; cokolwiek się stanie. Aż do śmierci i po śmierci, a kiedy znajdę drogę wyjścia z krainy umarłych, będę dryfować blisko wieczności, wszystkimi moimi atomami, aż znów cię odnajdę.

Mówią  że czegokolwiek by nie... teksty

asienkaaa dodano: 31 stycznia 2015

Mówią, że czegokolwiek by nie zrobił i tak stanę po Jego stronie, że zranił najbardziej na świecie a i tak znajduję dla Niego wytłumaczenie, że zrobił coś czego obiecał nigdy nie robić a ja i tak cały czas Go bronię. I tak, to prawda - będę stała zawsze za Nim murem, bez względu na wszystko :)

To niesamowite że ludzie będąc tak... teksty

asienkaaa dodano: 31 stycznia 2015

To niesamowite że ludzie będąc tak blisko siebie, potrafią przez niemalże całe życie milczeć, albo mówić szeptem. Bo kiedy ktoś, kogo kochasz odchodzi, to w tobie pozostaje niezliczona ilość słów i myśli. I żebyś nie wiem co robił nie jesteś w stanie tego z siebie wyrzucić. I zaczynasz przegrywać z życiem. Ze wszystkim przegrywasz. A najbardziej boli porażka z samym sobą

Za każdym razem  kiedy pojawia się... teksty

asienkaaa dodano: 31 stycznia 2015

Za każdym razem, kiedy pojawia się szansa nowej znajomości z facetem, dochodzę do wniosku, że nie chcę nikogo innego oprócz Ciebie.

Co byś zrobił gdybym stanęła... teksty

asienkaaa dodano: 31 stycznia 2015

Co byś zrobił gdybym stanęła przed Tobą i powiedziała Ci, że nie potrafię bez Ciebie żyć?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV