głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
asienkaaa boję się tego co mi powie co jeśli już za późno na jakikolwiek ratunek? może sama zaprzepaściłam szansę na spełnienie marzeń tak przeraźliwie się bojąc tego co

asienkaaa

asienkaaa.moblo.pl
boję się tego co mi powie co jeśli już za późno na jakikolwiek ratunek? może sama zaprzepaściłam szansę na spełnienie marzeń tak przeraźliwie się bojąc tego co usłysz
boję się tego co mi powie  co... teksty

asienkaaa dodano: 7 luty 2015

boję się tego co mi powie, co jeśli już za późno na jakikolwiek ratunek? może sama zaprzepaściłam szansę na spełnienie marzeń, tak przeraźliwie się bojąc tego co usłyszę. jestem przerażona, nie chce znać diagnozy, skoro i tak nie mogę być wyleczona. dlaczego to jest takie skomplikowane i bolesne, a natrętne myśli nie ustępują. boże, daj mi szansę na lepsze jutro.

Za pieniądze można mieć zegarek... teksty

asienkaaa dodano: 7 luty 2015

Za pieniądze można mieć zegarek, ale nie czas. Za pieniądze można mieć budynek, ale nie dom. Za pieniądze można mieć seks, ale nie miłość. Za pieniądze można mieć lekarstwa,ale nie zdrowie. Za pieniądze można mieć posadę, ale nie poważanie. Za pieniądze można mieć władzę, ale nie szacunek. Za pieniądze można mieć ubranie, ale nie dobry gust. Jednym słowem, za pieniądze można mieć... ale nie można być.

To w tym wieku ludzie się żenią... teksty

asienkaaa dodano: 7 luty 2015

To w tym wieku ludzie się żenią, rodzą dzieci, wybierają zawód. A później, pewnego dnia, zaczyna się wiedzieć i rozumieć wiele rzeczy, lecz jest już zbyt późno, gdyż o całym życiu zdecydowało się w chwili, gdy nie wiedziało się nic.

Czasem gdy milczysz ranisz jeszcze... teksty

asienkaaa dodano: 5 luty 2015

Czasem gdy milczysz ranisz jeszcze mocniej, i chcę poczuć życie, poczuć Twoich ust smak...

Była inna niż wszystkie  nie... teksty

asienkaaa dodano: 3 luty 2015

Była inna niż wszystkie, nie chciała fame-u i rapu, Za każdym razem tak słodko spławiała wszystkich chłopaków :)

Pamiętasz? Mieliśmy przetrwać... teksty

asienkaaa dodano: 3 luty 2015

Pamiętasz? Mieliśmy przetrwać wszystko. A nie przetrwaliśmy najłatwiejszej próby.

Głupotą jest znikać z życia... teksty

asienkaaa dodano: 2 luty 2015

Głupotą jest znikać z życia kogoś, kto ustawił nas na pierwszym miejscu. Kto oddał nam swoje serce, duszę i emocje. Uciec bez słów okrywając dnie i noce tej osoby ciszą, pustką i zastanowieniem. Nie róbcie tego. Nie odchodźcie od dobrych ludzi, myśląc, że na nich nie zasługujecie. Możecie im zniszczyć życie.

Potrzebuję Jego ust  które tak... teksty

asienkaaa dodano: 1 luty 2015

Potrzebuję Jego ust, które tak cudownie kreśliły na moich wargach miłość. Pragnę Jego dotyku, który subtelnie gładził każdą część ciała. Chcę usłyszeć Jego głos, który bez przerwy wymawiał zdrobnienia mojego imienia. Marzę o powrocie do przeszłości, w której istnieliśmy szczęśliwi My. Chcę powrócić do Naszych miejsc, Naszych rozmów i Naszych pałających miłością serc.

Gdyby dziś wyświetlacz telefonu... teksty

asienkaaa dodano: 1 luty 2015

Gdyby dziś wyświetlacz telefonu zamigotał, a na ekranie pojawiłoby się Jego imię, zapewne pomyślałabym, że to żart. Przez chwilę siedziałabym z komórką w ręku, zastanawiając się, czy to nie jest jakiś popieprzony sen. Może zaczęłabym skakać z radości albo płakać, że wszystko mam przed oczami na nowo. Może bym krzyczała, biegnąc powiadomić o wszystkim mamę albo po prostu, odblokowując klawiaturę, szepnęłabym do siebie, że mimo wszystko nigdy nie przestałam Go kochać.

Nie możesz sobie na to pozwolić... teksty

asienkaaa dodano: 1 luty 2015

Nie możesz sobie na to pozwolić mała. Nie możesz pozwolić żeby on Cię lekceważył, olewał a potem udawał, że wcale tak nie jest. Nie możesz zabiegać o zainteresowanie, żebrać o wzajemność, wychodzić z inicjatywą, gdy druga strona jej w żadnym calu nie przejawia. Jesteś na to za dobra, za piękna, za mądra. Zasługujesz na wszystko co najlepsze. Na kogoś, kto zadba o to, żebyś czuła się chciana, potrzebna i warta uwagi. Nie możesz sobie na to pozwolić mała.

Problem polega na tym  że pewni... teksty

asienkaaa dodano: 1 luty 2015

Problem polega na tym, że pewni ludzie są niezastąpieni.

Decydując się na mnie  nie możesz... teksty

asienkaaa dodano: 1 luty 2015

Decydując się na mnie, nie możesz bywać. Musisz być - stanowczo, i zawsze, bo ja, to taka mała życiowa niezdara. Ja się potykam, i trzeba mnie podnosić. Ja nie umiem sama podejmować decyzji, i trzeba mi w tym pomagać. Ja się lubię przyzwyczajać, wiesz? Więc musisz być zawsze, o każdej porze dnia i nocy, stuprocentowo - by uczyć mnie życia, bo chyba ominęłam kilka lekcji, a na ściągach to ja tu nie przetrwam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV