głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
asienkaaa Nic na świecie nie jest w stanie Cię zniszczyć poza Tobą samą. Złe rzeczy przydarzają się wszystkim ale kiedy trafia na Ciebie nie możesz po prostu rozpaść się

asienkaaa

asienkaaa.moblo.pl
Nic na świecie nie jest w stanie Cię zniszczyć poza Tobą samą. Złe rzeczy przydarzają się wszystkim ale kiedy trafia na Ciebie nie możesz po prostu rozpaść się na kaw
Nic na świecie nie jest w stanie... teksty

asienkaaa dodano: 8 luty 2015

Nic na świecie nie jest w stanie Cię zniszczyć, poza Tobą samą. Złe rzeczy przydarzają się wszystkim, ale kiedy trafia na Ciebie, nie możesz po prostu rozpaść się na kawałki i umrzeć. Musisz walczyć. Jeśli tego nie zrobisz, poniesiesz klęskę. Jeśli stawisz czoło problemom, zwyciężysz na pewno

Musi być jakaś przyczyna tego  że... teksty

asienkaaa dodano: 8 luty 2015

Musi być jakaś przyczyna tego, że się spotkaliśmy, więc wierzę, że cokolwiek, jakakolwiek siła nas połączyła, ta sama siła pozwoli nam zostać ze sobą.

To jest własnie prawdziwa miłość.... teksty

asienkaaa dodano: 8 luty 2015

To jest własnie prawdziwa miłość. Kiedy kochasz bez względu na wszystko, kiedy potrafisz wybaczyć nawet, wtedy kiedy bardzo cierpiałaś. Kiedy w tej własnie jednej osobie skupia się cały Twój świat i jej szczęścia pragniesz najbardziej, czasem nawet kosztem własnego.

I mam ochotę znowu zawalczyć  ale... teksty

asienkaaa dodano: 8 luty 2015

I mam ochotę znowu zawalczyć, ale troszeczkę inaczej... Aczkolwiek chyba nie mogę..

boję się tego co mi powie  co... teksty

asienkaaa dodano: 7 luty 2015

boję się tego co mi powie, co jeśli już za późno na jakikolwiek ratunek? może sama zaprzepaściłam szansę na spełnienie marzeń, tak przeraźliwie się bojąc tego co usłyszę. jestem przerażona, nie chce znać diagnozy, skoro i tak nie mogę być wyleczona. dlaczego to jest takie skomplikowane i bolesne, a natrętne myśli nie ustępują. boże, daj mi szansę na lepsze jutro.

Za pieniądze można mieć zegarek... teksty

asienkaaa dodano: 7 luty 2015

Za pieniądze można mieć zegarek, ale nie czas. Za pieniądze można mieć budynek, ale nie dom. Za pieniądze można mieć seks, ale nie miłość. Za pieniądze można mieć lekarstwa,ale nie zdrowie. Za pieniądze można mieć posadę, ale nie poważanie. Za pieniądze można mieć władzę, ale nie szacunek. Za pieniądze można mieć ubranie, ale nie dobry gust. Jednym słowem, za pieniądze można mieć... ale nie można być.

To w tym wieku ludzie się żenią... teksty

asienkaaa dodano: 7 luty 2015

To w tym wieku ludzie się żenią, rodzą dzieci, wybierają zawód. A później, pewnego dnia, zaczyna się wiedzieć i rozumieć wiele rzeczy, lecz jest już zbyt późno, gdyż o całym życiu zdecydowało się w chwili, gdy nie wiedziało się nic.

Czasem gdy milczysz ranisz jeszcze... teksty

asienkaaa dodano: 5 luty 2015

Czasem gdy milczysz ranisz jeszcze mocniej, i chcę poczuć życie, poczuć Twoich ust smak...

Była inna niż wszystkie  nie... teksty

asienkaaa dodano: 3 luty 2015

Była inna niż wszystkie, nie chciała fame-u i rapu, Za każdym razem tak słodko spławiała wszystkich chłopaków :)

Pamiętasz? Mieliśmy przetrwać... teksty

asienkaaa dodano: 3 luty 2015

Pamiętasz? Mieliśmy przetrwać wszystko. A nie przetrwaliśmy najłatwiejszej próby.

Głupotą jest znikać z życia... teksty

asienkaaa dodano: 2 luty 2015

Głupotą jest znikać z życia kogoś, kto ustawił nas na pierwszym miejscu. Kto oddał nam swoje serce, duszę i emocje. Uciec bez słów okrywając dnie i noce tej osoby ciszą, pustką i zastanowieniem. Nie róbcie tego. Nie odchodźcie od dobrych ludzi, myśląc, że na nich nie zasługujecie. Możecie im zniszczyć życie.

Potrzebuję Jego ust  które tak... teksty

asienkaaa dodano: 1 luty 2015

Potrzebuję Jego ust, które tak cudownie kreśliły na moich wargach miłość. Pragnę Jego dotyku, który subtelnie gładził każdą część ciała. Chcę usłyszeć Jego głos, który bez przerwy wymawiał zdrobnienia mojego imienia. Marzę o powrocie do przeszłości, w której istnieliśmy szczęśliwi My. Chcę powrócić do Naszych miejsc, Naszych rozmów i Naszych pałających miłością serc.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV