głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
asienkaaa Dobrze poczekam na Ciebie. Bo Ci ufam. Ale kiedy mnie zechcesz będziesz chciał tylko mnie. I kiedy mnie weźmiesz w ramiona będziesz myślał tylko o mnie. Rozumie

asienkaaa

asienkaaa.moblo.pl
Dobrze poczekam na Ciebie. Bo Ci ufam. Ale kiedy mnie zechcesz będziesz chciał tylko mnie. I kiedy mnie weźmiesz w ramiona będziesz myślał tylko o mnie. Rozumiesz
Dobrze  poczekam na Ciebie. Bo Ci... teksty

asienkaaa dodano: 1 luty 2015

Dobrze, poczekam na Ciebie. Bo Ci ufam. Ale kiedy mnie zechcesz, będziesz chciał tylko mnie. I kiedy mnie weźmiesz w ramiona, będziesz myślał tylko o mnie. Rozumiesz, o co mi chodzi? (...) Możesz mi robić, co chcesz, tylko nie rań mi serca. Do tej pory wiele przecierpiałam, już więcej nie chcę. Chcę być szczęśliwa.

Właśnie się zorientowałam  że... teksty

asienkaaa dodano: 1 luty 2015

Właśnie się zorientowałam, że najgorzej jest, jeśli już nic nie możesz zrobić. Nic wyjaśnić, nic powiedzieć. Po prostu nic. Kiedy na wszystko jest już za późno.

Ja chcę z tobą być i nie obchodzi... teksty

asienkaaa dodano: 1 luty 2015

Ja chcę z tobą być i nie obchodzi mnie, że to trudne. Nie obchodzi mnie, czy to będzie wymagało trochę więcej wysiłku, bo na tym polega k a ż d y związek. Bycie razem wymaga trudu. Trzeba nad tym pracować każdego dnia. I owszem, to jest do dupy, to jest naprawdę, naprawdę do dupy i będzie cholernie trudne, ale mam to gdzieś. I tak tego chcę. I tak chcę ciebie.

Będę kochać cię na zawsze... teksty

asienkaaa dodano: 1 luty 2015

Będę kochać cię na zawsze; cokolwiek się stanie. Aż do śmierci i po śmierci, a kiedy znajdę drogę wyjścia z krainy umarłych, będę dryfować blisko wieczności, wszystkimi moimi atomami, aż znów cię odnajdę.

Mówią  że czegokolwiek by nie... teksty

asienkaaa dodano: 31 stycznia 2015

Mówią, że czegokolwiek by nie zrobił i tak stanę po Jego stronie, że zranił najbardziej na świecie a i tak znajduję dla Niego wytłumaczenie, że zrobił coś czego obiecał nigdy nie robić a ja i tak cały czas Go bronię. I tak, to prawda - będę stała zawsze za Nim murem, bez względu na wszystko :)

To niesamowite że ludzie będąc tak... teksty

asienkaaa dodano: 31 stycznia 2015

To niesamowite że ludzie będąc tak blisko siebie, potrafią przez niemalże całe życie milczeć, albo mówić szeptem. Bo kiedy ktoś, kogo kochasz odchodzi, to w tobie pozostaje niezliczona ilość słów i myśli. I żebyś nie wiem co robił nie jesteś w stanie tego z siebie wyrzucić. I zaczynasz przegrywać z życiem. Ze wszystkim przegrywasz. A najbardziej boli porażka z samym sobą

Za każdym razem  kiedy pojawia się... teksty

asienkaaa dodano: 31 stycznia 2015

Za każdym razem, kiedy pojawia się szansa nowej znajomości z facetem, dochodzę do wniosku, że nie chcę nikogo innego oprócz Ciebie.

Co byś zrobił gdybym stanęła... teksty

asienkaaa dodano: 31 stycznia 2015

Co byś zrobił gdybym stanęła przed Tobą i powiedziała Ci, że nie potrafię bez Ciebie żyć?

Żałuję  że już nie jesteśmy... teksty

asienkaaa dodano: 30 stycznia 2015

Żałuję, że już nie jesteśmy razem. Że oboje pozwoliliśmy przegrać temu uczuciu. Że zabiliśmy w sobie miłość, która była ponad wszystko. Że pozbawiliśmy się szczęścia. Że z własnej woli musieliśmy tak cholernie cierpieć. Skrzywdziliśmy się bez powodu, niszcząc miłość, która była na wagę złota.

Wiesz co stoi na naszej drodze? Nie... teksty

asienkaaa dodano: 29 stycznia 2015

Wiesz co stoi na naszej drodze? Nie brak uczucia, nie inni ludzie, nie przeszłość, kurwa, nawet nie my sami. Na naszej drodze stoi nasza duma. Żadne z nas nie powie "kurwa, tak bardzo mi Ciebie brakowało".

Bycie razem to nie miesiąc miodowy.... teksty

asienkaaa dodano: 29 stycznia 2015

Bycie razem to nie miesiąc miodowy. To rzeczywistość, ty i ja z krwi i kości. Chcę rano budzić się obok ciebie, chcę wieczorem jeść z tobą kolację. Chcę opowiadać ci o swoich codziennych, przyziemnych sprawach i słuchać o twoich. Chcę się z tobą śmiać i zasypiać, trzymając cię w ramionach. Bo jesteś nie tylko moją dawną miłością. Jesteś moją najlepszą przyjaciółką, tym, co we mnie najlepsze, i nie wyobrażam sobie, że mógłbym stracić cię ponownie. (...) Być może tego nie zrozumiesz, ale oddałem ci najlepszą cząstkę siebie, i gdy odeszłaś, nic już nie było takie samo. (...) Wiem, że się boisz, ja także się boję. Ale jeśli teraz z tego zrezygnujemy, jeśli będziemy udawać, że nic się między nami nie zdarzyło, możemy już nigdy nie mieć następnej okazji. (...) Jeszcze jesteśmy młodzi. Jeszcze możemy wszystko naprawić.

Ciężko sobie wytłumaczyć  kolejny... teksty

asienkaaa dodano: 29 stycznia 2015

Ciężko sobie wytłumaczyć, kolejny raz z rzędu, że nie jest się dla kogoś tak ważnym jak on dla Ciebie. Ale tym razem będzie inaczej. Tym razem dotrzymam obietnicy danej samej sobie: nie pozwolę już więcej nikomu się zbliżyć na tyle by mógł mnie skrzywdzić. Będę dla siebie dobra. To koniec.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV