głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
asienkaaa Zauważyłeś? Zmieniłam się. Zmienił się mój charakter moje podejście do ludzi zmieniły się moje uczucia i to jak zachowuję się podczas wewnętrznego zagubienia. B

asienkaaa

asienkaaa.moblo.pl
Zauważyłeś? Zmieniłam się. Zmienił się mój charakter moje podejście do ludzi zmieniły się moje uczucia i to jak zachowuję się podczas wewnętrznego zagubienia. Bo ni
Zauważyłeś? Zmieniłam się.... teksty

asienkaaa dodano: 16 luty 2015

Zauważyłeś? Zmieniłam się. Zmienił się mój charakter, moje podejście do ludzi, zmieniły się moje uczucia i to, jak zachowuję się podczas wewnętrznego zagubienia. Bo nie jestem tym kim byłam. Nie zauważysz już u mnie więcej łez, które będą zdobić swoim błyskiem moje policzki. Nie zobaczysz już na mnie bólu, który nosiłam przez całe życie. Nie zauważysz nic, ponieważ nie jestem tym kim byłam. Nie maluje emocji w odbiciu tęczówek, nie pokazuję tego co znajduje się w moim sercu. Nie przyznaję się do błędów, które popełniam i nie uczestniczę dalej w chorych akcjach, które nie dawały mi niegdyś spokoju. Widzisz? Nie jestem tą zagubioną dziewczynką, która musi nadal chodzić za rączkę z kimś odważnym i cierpliwym, kto będzie ją prowadzić przez strome zakręty. Nie jestem tą dawną dziewczynką, wydoroślałam.

Ktoś cię krzywdzi  a ty mu zamiast... teksty

asienkaaa dodano: 16 luty 2015

Ktoś cię krzywdzi, a ty mu zamiast trucizny podajesz ciepłą herbatę z cytryną. Bo nie ma złych ludzi. Są tylko złe zachowania. Trzeba umieć widzieć człowieka w człowieku.

Dorastając uczymy się  że nawet ta... teksty

asienkaaa dodano: 14 luty 2015

Dorastając uczymy się, że nawet ta jedyna osoba, po której byś się nie spodziewał nigdy, że cię zdołuje, prawdopodobnie zrobi to. Będziesz miał złamane serce prawdopodobnie więcej niż jeden raz i silniej za każdym razem. Będziesz także łamał serca więc pamiętaj jak się czułeś, gdy twoje było złamane. Będziesz walczył z najlepszym przyjacielem. Będziesz oskarżał nową miłość o rzeczy, które zrobiła poprzednia. Będziesz płakał, bo czas ucieka za szybko i być może stracisz kogoś, kogo kochasz. Więc rób za dużo zdjęć, śmiej się za często i kochaj jakbyś nigdy nie był skrzywdzony, ponieważ każde 60 sekund, które spędzasz smutny, to minuta radości, której nigdy nie odzyskasz.

Trzeba życie brać trochę bardziej... teksty

asienkaaa dodano: 12 luty 2015

Trzeba życie brać trochę bardziej na poważnie. Chwytać chwilę ale w taki sposób żeby równiez myśleć o przyszłości. Przystanąć na trochę czasem i spojrzeć na to co się robi, mówi przemyśleć to. A nie wiecznie żyć chwilą.Trzeba znaleźć równowagę między teraźniejszością a przyszłością. Nie wybiegac bardzo do przodu, ale nie stac również za długo w jednym miejscu.

I zniknął z mojego życia jakby go... teksty

asienkaaa dodano: 9 luty 2015

I zniknął z mojego życia jakby go nigdy nie było. Jakbym go sobie wymyśliła. Ale ja pamiętam dokładnie jego usta i pocałunki, smak i zapach, dotyk.. Jego oddech na mojej szyi, bicie serca, zieleń jego oczu

Zdała sobie sprawę  że pokochała... teksty

asienkaaa dodano: 9 luty 2015

Zdała sobie sprawę, że pokochała go trochę bardziej niż chciała, dużo bardziej niż powinna

Gdy wiem  że warto zrobię wszystko. teksty

asienkaaa dodano: 8 luty 2015

Gdy wiem, że warto zrobię wszystko.

Nie żałuję tego co było.... teksty

asienkaaa dodano: 8 luty 2015

Nie żałuję tego co było. Żałuję, że tak nie jest.

Dziewczyno  zrozum zapomnisz. Będą... teksty

asienkaaa dodano: 8 luty 2015

Dziewczyno, zrozum-zapomnisz. Będą dni kiedy będziesz leżeć na łóżku i zwijać się z bólu a łzy będą leciały jedna za drugą. Później nastaną dni, w których na myśl o nim, ogarniać cię już będzie tylko smutek, nie uronisz już łzy. Kolejne miesiące będą łatwiejsze, aż w końcu gdy ktoś wypowie jego imię, będziesz musiała się chwilę zastanowić kim On w ogóle był. Więc głowa do góry-jesteśmy silniejsze od facetów!

Mam nadzieję  że wiesz  że próby... teksty

asienkaaa dodano: 8 luty 2015

Mam nadzieję, że wiesz, że próby oddalenia się ode mnie, nie osłabią moich uczuć

Można odejść na zawsze  by stale... teksty

asienkaaa dodano: 8 luty 2015

Można odejść na zawsze, by stale być blisko.

Ceń się  a najlepiej bądź... teksty

asienkaaa dodano: 8 luty 2015

Ceń się, a najlepiej bądź bezcenna, prosto z serca... zapamiętaj

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV