głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
asienkaaa Pięć miesięcy temu powiedziałabym że jeżeli kogoś szczerze kochasz musisz pozwolić mu odejść. Ale teraz patrzę na ciebie … i widzę jak głęboko się myliłam. Jeże

asienkaaa

asienkaaa.moblo.pl
Pięć miesięcy temu powiedziałabym że jeżeli kogoś szczerze kochasz musisz pozwolić mu odejść. Ale teraz patrzę na ciebie … i widzę jak głęboko się myliłam. Jeżeli
Pięć miesięcy temu powiedziałabym... teksty

asienkaaa dodano: 21 luty 2015

Pięć miesięcy temu powiedziałabym, że jeżeli kogoś szczerze kochasz, musisz pozwolić mu odejść. Ale teraz patrzę na ciebie[…] i widzę, jak głęboko się myliłam. Jeżeli kogoś naprawdę kochasz, musisz zrobić wszystko, żeby go zatrzymać.

może warto spróbować  a może... teksty

asienkaaa dodano: 20 luty 2015

może warto spróbować, a może lepiej odpuścić. może się uda, może wszystko się zjebie. może będę w końcu szczęśliwa, a może znów wpadnę w stan, kiedy nic nie będzie miało sensu. może dożyje stu lat, a może nie dożyje jutra.

Kocham go  naprawdę  ale chyba... teksty

asienkaaa dodano: 19 luty 2015

Kocham go, naprawdę, ale chyba każdy z nas miał taką jedną miłość. Taką miłość, która zatrzymywala świat, która kiedy patrzyłeś na ukochaną osobę to wiedziałeś, że tak wygląda szczęście. Te słynne trzy metry nad niebem były niczym w porównaniu z tym jak się czułaś. To takie braterstwo dusz, takie coś, że rozrywa od środka, masz łzy w oczach, ale spokojnie, to łzy szczęścia. Ściskało Ci żołądek, nerkę, płuco, kurwa, serce, serce też ściskało kiedy on Cię dotykał. A przecież dotykał głębiej, mocniej, intenstywniej, dostawał się pod powłokę skóry i łaskotał Twoją duszą. Kiedy całował to przekazywał smak życia, jakoś tak byłaś nieśmiertelna, nie? Każdy miał taką miłość, która rozpierdalała system, która miała się nie kończyć, która była jak niekończąca się bateria z pokładami radości. Tyle, że wszystko runęło, bo dostaliście tą szansę za wcześnie by móc ją w pełni wykorzystać. Miałam taką miłość.

Można żyć szczęśliwie z drugim... teksty

asienkaaa dodano: 17 luty 2015

Można żyć szczęśliwie z drugim człowiekiem nie kochając go. Można też kogoś kochać, ale go nie chcieć. Nie trzeba kogoś kochać, żeby pragnąć z nim być. Ale trudno jest znieść świadomość, że to czego chcemy i to czego naprawdę chcemy to dwie różne rzeczy. Ciężko to zaakceptować. ale takie jest życie.

 Miłość nie rozkłada się po... teksty

asienkaaa dodano: 17 luty 2015

"Miłość nie rozkłada się po równo w związku. Nigdy nie jest pół na pół. To zawsze siedemdziesiąt do trzydziestu, lub sześćdziesiąt do czterdziestu. Ktoś zakochuje się pierwszy. Ktoś stawia drugą osobę na piedestale. Ktoś staje na głowie, by życie toczyło się gładko i przyjemnie, a partner po prostu załapuje się na ten wózek."

Zauważyłeś? Zmieniłam się.... teksty

asienkaaa dodano: 16 luty 2015

Zauważyłeś? Zmieniłam się. Zmienił się mój charakter, moje podejście do ludzi, zmieniły się moje uczucia i to, jak zachowuję się podczas wewnętrznego zagubienia. Bo nie jestem tym kim byłam. Nie zauważysz już u mnie więcej łez, które będą zdobić swoim błyskiem moje policzki. Nie zobaczysz już na mnie bólu, który nosiłam przez całe życie. Nie zauważysz nic, ponieważ nie jestem tym kim byłam. Nie maluje emocji w odbiciu tęczówek, nie pokazuję tego co znajduje się w moim sercu. Nie przyznaję się do błędów, które popełniam i nie uczestniczę dalej w chorych akcjach, które nie dawały mi niegdyś spokoju. Widzisz? Nie jestem tą zagubioną dziewczynką, która musi nadal chodzić za rączkę z kimś odważnym i cierpliwym, kto będzie ją prowadzić przez strome zakręty. Nie jestem tą dawną dziewczynką, wydoroślałam.

Ktoś cię krzywdzi  a ty mu zamiast... teksty

asienkaaa dodano: 16 luty 2015

Ktoś cię krzywdzi, a ty mu zamiast trucizny podajesz ciepłą herbatę z cytryną. Bo nie ma złych ludzi. Są tylko złe zachowania. Trzeba umieć widzieć człowieka w człowieku.

Dorastając uczymy się  że nawet ta... teksty

asienkaaa dodano: 14 luty 2015

Dorastając uczymy się, że nawet ta jedyna osoba, po której byś się nie spodziewał nigdy, że cię zdołuje, prawdopodobnie zrobi to. Będziesz miał złamane serce prawdopodobnie więcej niż jeden raz i silniej za każdym razem. Będziesz także łamał serca więc pamiętaj jak się czułeś, gdy twoje było złamane. Będziesz walczył z najlepszym przyjacielem. Będziesz oskarżał nową miłość o rzeczy, które zrobiła poprzednia. Będziesz płakał, bo czas ucieka za szybko i być może stracisz kogoś, kogo kochasz. Więc rób za dużo zdjęć, śmiej się za często i kochaj jakbyś nigdy nie był skrzywdzony, ponieważ każde 60 sekund, które spędzasz smutny, to minuta radości, której nigdy nie odzyskasz.

Trzeba życie brać trochę bardziej... teksty

asienkaaa dodano: 12 luty 2015

Trzeba życie brać trochę bardziej na poważnie. Chwytać chwilę ale w taki sposób żeby równiez myśleć o przyszłości. Przystanąć na trochę czasem i spojrzeć na to co się robi, mówi przemyśleć to. A nie wiecznie żyć chwilą.Trzeba znaleźć równowagę między teraźniejszością a przyszłością. Nie wybiegac bardzo do przodu, ale nie stac również za długo w jednym miejscu.

I zniknął z mojego życia jakby go... teksty

asienkaaa dodano: 9 luty 2015

I zniknął z mojego życia jakby go nigdy nie było. Jakbym go sobie wymyśliła. Ale ja pamiętam dokładnie jego usta i pocałunki, smak i zapach, dotyk.. Jego oddech na mojej szyi, bicie serca, zieleń jego oczu

Zdała sobie sprawę  że pokochała... teksty

asienkaaa dodano: 9 luty 2015

Zdała sobie sprawę, że pokochała go trochę bardziej niż chciała, dużo bardziej niż powinna

Gdy wiem  że warto zrobię wszystko. teksty

asienkaaa dodano: 8 luty 2015

Gdy wiem, że warto zrobię wszystko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV