głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
asienkaaa Będę kochać cię na zawsze cokolwiek się stanie. Aż do śmierci i po śmierci a kiedy znajdę drogę wyjścia z krainy umarłych będę dryfować blisko wieczności wszyst

asienkaaa

asienkaaa.moblo.pl
Będę kochać cię na zawsze cokolwiek się stanie. Aż do śmierci i po śmierci a kiedy znajdę drogę wyjścia z krainy umarłych będę dryfować blisko wieczności wszystkimi
Będę kochać cię na zawsze... teksty

asienkaaa dodano: 1 luty 2015

Będę kochać cię na zawsze; cokolwiek się stanie. Aż do śmierci i po śmierci, a kiedy znajdę drogę wyjścia z krainy umarłych, będę dryfować blisko wieczności, wszystkimi moimi atomami, aż znów cię odnajdę.

Mówią  że czegokolwiek by nie... teksty

asienkaaa dodano: 31 stycznia 2015

Mówią, że czegokolwiek by nie zrobił i tak stanę po Jego stronie, że zranił najbardziej na świecie a i tak znajduję dla Niego wytłumaczenie, że zrobił coś czego obiecał nigdy nie robić a ja i tak cały czas Go bronię. I tak, to prawda - będę stała zawsze za Nim murem, bez względu na wszystko :)

To niesamowite że ludzie będąc tak... teksty

asienkaaa dodano: 31 stycznia 2015

To niesamowite że ludzie będąc tak blisko siebie, potrafią przez niemalże całe życie milczeć, albo mówić szeptem. Bo kiedy ktoś, kogo kochasz odchodzi, to w tobie pozostaje niezliczona ilość słów i myśli. I żebyś nie wiem co robił nie jesteś w stanie tego z siebie wyrzucić. I zaczynasz przegrywać z życiem. Ze wszystkim przegrywasz. A najbardziej boli porażka z samym sobą

Za każdym razem  kiedy pojawia się... teksty

asienkaaa dodano: 31 stycznia 2015

Za każdym razem, kiedy pojawia się szansa nowej znajomości z facetem, dochodzę do wniosku, że nie chcę nikogo innego oprócz Ciebie.

Co byś zrobił gdybym stanęła... teksty

asienkaaa dodano: 31 stycznia 2015

Co byś zrobił gdybym stanęła przed Tobą i powiedziała Ci, że nie potrafię bez Ciebie żyć?

Żałuję  że już nie jesteśmy... teksty

asienkaaa dodano: 30 stycznia 2015

Żałuję, że już nie jesteśmy razem. Że oboje pozwoliliśmy przegrać temu uczuciu. Że zabiliśmy w sobie miłość, która była ponad wszystko. Że pozbawiliśmy się szczęścia. Że z własnej woli musieliśmy tak cholernie cierpieć. Skrzywdziliśmy się bez powodu, niszcząc miłość, która była na wagę złota.

Wiesz co stoi na naszej drodze? Nie... teksty

asienkaaa dodano: 29 stycznia 2015

Wiesz co stoi na naszej drodze? Nie brak uczucia, nie inni ludzie, nie przeszłość, kurwa, nawet nie my sami. Na naszej drodze stoi nasza duma. Żadne z nas nie powie "kurwa, tak bardzo mi Ciebie brakowało".

Bycie razem to nie miesiąc miodowy.... teksty

asienkaaa dodano: 29 stycznia 2015

Bycie razem to nie miesiąc miodowy. To rzeczywistość, ty i ja z krwi i kości. Chcę rano budzić się obok ciebie, chcę wieczorem jeść z tobą kolację. Chcę opowiadać ci o swoich codziennych, przyziemnych sprawach i słuchać o twoich. Chcę się z tobą śmiać i zasypiać, trzymając cię w ramionach. Bo jesteś nie tylko moją dawną miłością. Jesteś moją najlepszą przyjaciółką, tym, co we mnie najlepsze, i nie wyobrażam sobie, że mógłbym stracić cię ponownie. (...) Być może tego nie zrozumiesz, ale oddałem ci najlepszą cząstkę siebie, i gdy odeszłaś, nic już nie było takie samo. (...) Wiem, że się boisz, ja także się boję. Ale jeśli teraz z tego zrezygnujemy, jeśli będziemy udawać, że nic się między nami nie zdarzyło, możemy już nigdy nie mieć następnej okazji. (...) Jeszcze jesteśmy młodzi. Jeszcze możemy wszystko naprawić.

Ciężko sobie wytłumaczyć  kolejny... teksty

asienkaaa dodano: 29 stycznia 2015

Ciężko sobie wytłumaczyć, kolejny raz z rzędu, że nie jest się dla kogoś tak ważnym jak on dla Ciebie. Ale tym razem będzie inaczej. Tym razem dotrzymam obietnicy danej samej sobie: nie pozwolę już więcej nikomu się zbliżyć na tyle by mógł mnie skrzywdzić. Będę dla siebie dobra. To koniec.

Czas leczy rany. Ale zapomniał... teksty

asienkaaa dodano: 29 stycznia 2015

Czas leczy rany. Ale zapomniał wspomnieć, że blizny pozostają. Bolesne rzeczy, które się nam przytrafiają, zostawiają swe ślady na zawsze. Niekoniecznie muszą nadal boleć, ale zawsze zostają jako przypomnienie, wspomnienie. I z biegiem czasu wspomnienia mogą tracić swą wyrazistość. Ale zawsze pozostanie blizna, by przypomnieć nam, co się stało.. Za to, że przeżyliśmy. Przetrwaliśmy.

'Ten  kto kocha albo kocha bardziej... teksty

asienkaaa dodano: 29 stycznia 2015

'Ten, kto kocha albo kocha bardziej, komu bardziej zależy na miłości lub na związku, przegrywa. Chodzi o to, że ten, kto kocha mniej, ma władzę. (...) I dlatego to zazwyczaj staje się po prostu brzydkie. Ciężko mi wyobrazić sobie jakikolwiek związek między ludźmi, który mógłbym nazwać pięknym. '

Tak trudno jest zebrać się w sobie.... teksty

asienkaaa dodano: 29 stycznia 2015

Tak trudno jest zebrać się w sobie. Powiedzieć "dam radę" i dać. Zawalczyć. Utrzymać motywację. Nie patrzeć wstecz. Nie przejmować się zdaniem innych. Dążyć do celu. Wciąż zaparcie iść do przodu. Nie odpuszczać, gdy pojawi się błahy problem. Nie wylewać łez. Nie czekać na czyjąś pomocną dłoń. Tak trudno jest pokonać w sobie tę blokadę, która nie pozwala na więcej i przez którą tak wiele tracimy. Tak trudno jest wygrywać, kiedy nie ma się chęci na walkę, kiedy wszystko to, co dotychczas było siłą, utraciło się na zawsze

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV