głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia balansowaliśmy na krawędzi pocałunku. nasze oddechy mieszały się ze sobą spojrzenia łączyły się w jedną prostą . nawet gdyby dzisiaj .. coś .. się stało między

ansomia

ansomia.moblo.pl
balansowaliśmy na krawędzi pocałunku. nasze oddechy mieszały się ze sobą spojrzenia łączyły się w jedną prostą . nawet gdyby dzisiaj .. coś .. się stało między nami z
balansowaliśmy na krawędzi... teksty

ansomia dodano: 1 marca 2014

balansowaliśmy na krawędzi pocałunku. nasze oddechy mieszały się ze sobą, spojrzenia łączyły się w jedną prostą . - nawet gdyby dzisiaj .. coś .. się stało między nami, zwyczajnie nie wytrzymasz ze mną długo - powiedział w końcu, a ja do dziś żałuję, że nie stanęłam na palcach, nie sięgnęłam jego ust . bo zapewne zamiast mijania jego osoby z drżącymi dłoni mogłabym trzymać je w tylnych kieszeniach jego jeansów udowadniając mu jak cholernie się myli .

inteligentny sposób na zaczęcie... teksty

ansomia dodano: 1 marca 2014

inteligentny sposób na zaczęcie rozmowy - napisz coś a potem powiedz "oj sorry, nie do ciebie" . w 50% się udaje .

nienawidzę dzisiejszego dnia .. to... teksty

ansomia dodano: 1 marca 2014

nienawidzę dzisiejszego dnia .. to tak strasznie boli . ja odsunęłam się od ciebie na chwile, a ty już znalazłeś inną . kurwa życzę wam wszystkiego najgorszego .

możesz spotykać ludzi   lepszych... teksty

ansomia dodano: 1 marca 2014

możesz spotykać ludzi - lepszych ode mnie, zabawniejszych ode mnie, dużo ładniejszych niż ja . ale jest jedna rzecz, którą chcę ci powiedzieć .. zawsze będę dla ciebie, kiedy oni Cię zostawią .

wymowa mojego ciała jest bliska... teksty

ansomia dodano: 1 marca 2014

wymowa mojego ciała jest bliska ideału dzięki twoim słowom tak bliskim mojej duszy . przyjdź i nasyć mnie sobą, niech odżyję, niech zmartwychwstanę .

związani przez więzy silniejsze... teksty

ansomia dodano: 28 luty 2014

związani przez więzy silniejsze niż czas i rutyna .

oj życie  gdybyś miał mordę to... teksty

ansomia dodano: 28 luty 2014

oj życie, gdybyś miał mordę to troszkę inaczej byśmy pogadali .

normalni ludzie ? oni nie kroją... teksty

ansomia dodano: 28 luty 2014

normalni ludzie ? oni nie kroją sobie języków, nie przypalają się petami, nie rozwalają krzeseł z powodu "miłości" i nie łamią serc, wiesz ?

a dzisiaj ? tak  w sumie możesz... teksty

ansomia dodano: 28 luty 2014

a dzisiaj ? tak, w sumie możesz powiedzieć, że źle robię . że wszystko co się stało, to moja wina . że zachowałam się jak ostatnia suka i zraniłam wiele osób . ale wiesz ? chciałam się zmienić, próbowałam, starałam się . a ty ? olałeś to . totalnie .

pijąc drinka zawsze myślę o jednym... teksty

ansomia dodano: 28 luty 2014

pijąc drinka zawsze myślę o jednym . zawsze mam tą durną nadzieję pięciolatki, że coś się zmieni . że przyjdziesz jak dawniej, przytulisz bez powodu i obdarujesz mnie jednym z najpiękniejszych uśmiechów . albo, że starczy mi na tyle odwagi, by powiedzieć ci całą prawdę, jak jest i jak było . to o czym powinieneś wiedzieć, to z czym bez przerwy walczę .

pamiętam gdy pierwszy raz mnie... teksty

ansomia dodano: 27 luty 2014

pamiętam gdy pierwszy raz mnie uderzył . zdecydowanie zbyt mocno . odruchowo złapałam palący mnie policzek i mimo trudu uniosłam oczy ku górze, z których wylewały się łzy, by spojrzeć na jego wyraz twarzy . był zmieszany . chyba do końca nie wiedział co się stało i dlaczego to zrobił . szczerze ? ja też zbyt wiele nie pamiętałam . byłam skrępowana i nie wiedziałam jak się zachować . odetchnął głęboko, wypowiedział głośne "kurwa", trzasnął drzwiami i zostawił mnie samą pozwalając, bym przepłakała całą noc, oglądając jakieś badziewie w telewizji .

wiesz  chyba zapomniałam jak kochać... teksty

ansomia dodano: 27 luty 2014

wiesz, chyba zapomniałam jak kochać . zamroziłam swoje serce gdy odszedł i do tej pory było w porządku . ale nie jest w porządku . tak cholernie nie jest . bo wiesz ? samotność zabija . zabija wszystko co mam, co chciałabym mieć . nie potrafię funkcjonować bez czyjegoś dotyku, głosu, wzroku naćpanego miłością . nie da się . po prostu . dlatego wyciągam te wszystkie zdjęcia, które wywołują ból, wieszam je nad łóżkiem, wpatruję się w nie godzinami . i ciągle się zastanawiam - jak to możliwe, że kiedyś potrafiłam maksymalnie zaciągać się drugą osobą i czerpać z miłości to co najlepsze i najpiękniejsze, a w chwili obecnej najzwyczajniej w świecie nie umiem ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV