głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia pijąc drinka zawsze myślę o jednym . zawsze mam tą durną nadzieję pięciolatki że coś się zmieni . że przyjdziesz jak dawniej przytulisz bez powodu i obdarujesz

ansomia

ansomia.moblo.pl
pijąc drinka zawsze myślę o jednym . zawsze mam tą durną nadzieję pięciolatki że coś się zmieni . że przyjdziesz jak dawniej przytulisz bez powodu i obdarujesz mnie
pijąc drinka zawsze myślę o jednym... teksty

ansomia dodano: 28 luty 2014

pijąc drinka zawsze myślę o jednym . zawsze mam tą durną nadzieję pięciolatki, że coś się zmieni . że przyjdziesz jak dawniej, przytulisz bez powodu i obdarujesz mnie jednym z najpiękniejszych uśmiechów . albo, że starczy mi na tyle odwagi, by powiedzieć ci całą prawdę, jak jest i jak było . to o czym powinieneś wiedzieć, to z czym bez przerwy walczę .

pamiętam gdy pierwszy raz mnie... teksty

ansomia dodano: 27 luty 2014

pamiętam gdy pierwszy raz mnie uderzył . zdecydowanie zbyt mocno . odruchowo złapałam palący mnie policzek i mimo trudu uniosłam oczy ku górze, z których wylewały się łzy, by spojrzeć na jego wyraz twarzy . był zmieszany . chyba do końca nie wiedział co się stało i dlaczego to zrobił . szczerze ? ja też zbyt wiele nie pamiętałam . byłam skrępowana i nie wiedziałam jak się zachować . odetchnął głęboko, wypowiedział głośne "kurwa", trzasnął drzwiami i zostawił mnie samą pozwalając, bym przepłakała całą noc, oglądając jakieś badziewie w telewizji .

wiesz  chyba zapomniałam jak kochać... teksty

ansomia dodano: 27 luty 2014

wiesz, chyba zapomniałam jak kochać . zamroziłam swoje serce gdy odszedł i do tej pory było w porządku . ale nie jest w porządku . tak cholernie nie jest . bo wiesz ? samotność zabija . zabija wszystko co mam, co chciałabym mieć . nie potrafię funkcjonować bez czyjegoś dotyku, głosu, wzroku naćpanego miłością . nie da się . po prostu . dlatego wyciągam te wszystkie zdjęcia, które wywołują ból, wieszam je nad łóżkiem, wpatruję się w nie godzinami . i ciągle się zastanawiam - jak to możliwe, że kiedyś potrafiłam maksymalnie zaciągać się drugą osobą i czerpać z miłości to co najlepsze i najpiękniejsze, a w chwili obecnej najzwyczajniej w świecie nie umiem ?

żyjemy w erze przeterminowanej cnoty... teksty

ansomia dodano: 27 luty 2014

żyjemy w erze przeterminowanej cnoty i globalnej depresji nastolatków .

życie to freestyle . chwila nieuwagi... teksty

ansomia dodano: 27 luty 2014

życie to freestyle . chwila nieuwagi i asta la vista .

nie będę ci robić obciachu przy... teksty

ansomia dodano: 27 luty 2014

nie będę ci robić obciachu przy kumplach, bez obaw . nigdy na ciebie nie spojrzę w ich obecności . przecież jeszcze by pomyśleli, że masz uczucia .

i zastanawiała się ile razy puści... teksty

ansomia dodano: 26 luty 2014

i zastanawiała się ile razy puści sobie jeszcze replay tej chwili ? pewnie sporo . będzie to robiła dopóki nie zrozumie, że to nic nie znaczyło .

tak bardzo chciałabym cię widzieć... teksty

ansomia dodano: 26 luty 2014

tak bardzo chciałabym cię widzieć więcej i częściej . trzymać cię za rękę, łapać powietrze . opowiadać ci jak bardzo kocham i tęsknie .

niedomówienia  niedokończone sprawy... teksty

ansomia dodano: 26 luty 2014

niedomówienia, niedokończone sprawy, pozostawione pytania bez odpowiedzi . najlepiej skończyć z tym raz na zawsze . zakończ to i idź dalej . nie oglądaj się w tył, nie wyglądaj jego . jest ciężko, ale nikt nie powiedział, że życie jest łatwe i przyjemne . lepiej udawać, że nic się nie czuje .

i jeśli jeszcze raz powiesz mi  że... teksty

ansomia dodano: 26 luty 2014

i jeśli jeszcze raz powiesz mi, że on nie jest mnie wart, to nie ręczę za siebie . może ja nie mam wysokich wymagań .

nawet nie wiesz  jak jestem na siebie... teksty

ansomia dodano: 26 luty 2014

nawet nie wiesz, jak jestem na siebie wkurzona, że nie potrafię ci powiedzieć tego, co czuję .

miłość miała nas na celowniku .... teksty

ansomia dodano: 25 luty 2014

miłość miała nas na celowniku . we mnie trafiła, w niego chybiła .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV