głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia czasem wydaję mi się że ktoś zwyczajnie steruję moim życiem . siedząc na tyłku w wygodnym fotelu i pożerając tony popcornu ma przy tym świetny ubaw . mnie jakoś

ansomia

ansomia.moblo.pl
czasem wydaję mi się że ktoś zwyczajnie steruję moim życiem . siedząc na tyłku w wygodnym fotelu i pożerając tony popcornu ma przy tym świetny ubaw . mnie jakoś to n
czasem wydaję mi się  że ktoś... teksty

ansomia dodano: 23 kwietnia 2014

czasem wydaję mi się, że ktoś zwyczajnie steruję moim życiem . siedząc na tyłku w wygodnym fotelu i pożerając tony popcornu ma przy tym świetny ubaw . mnie jakoś to nie bawi, więc weź skończ z tym, proszę .

ale ustalmy coś . rozbierać to ty... teksty

ansomia dodano: 23 kwietnia 2014

ale ustalmy coś . rozbierać to ty sobie mnie możesz tylko i wyłącznie w myślach, a nie tak przy wszystkich, na środku korytarza gdzie jest pełno ludzi . naprawdę, przyrzekam . wydłubię ci kiedyś te twoje czekoladowe oczy, zobaczysz . skończy się to .

uwielbiam razem z mamą siadać... teksty

ansomia dodano: 23 kwietnia 2014

uwielbiam razem z mamą siadać wieczorami przed telewizorem i oglądać jakieś romansidła . gdzie pod koniec seansu zawsze ciekną nam łzy z powodu głupiego happy endu, a tata, który podobno śpi od początku filmu naśmiewa się z nas i mamroczę coś częstując nas pod koniec koncertem pt. "chrapanie" .

kocham cię jak wampiry noc . fajnie... teksty

ansomia dodano: 22 kwietnia 2014

kocham cię jak wampiry noc . fajnie, nie ?

spotkałaś mnie gdzieś na ulicy... teksty

ansomia dodano: 22 kwietnia 2014

spotkałaś mnie gdzieś na ulicy, usłyszałaś jakąś marną gadkę na mój temat lub przeczytałaś kilka tekstów w moim tajnym zeszycie czy na profilu i uważasz, że znasz mnie na wylot i masz prawo do wyrażania o mnie opinii ? tak właśnie myślisz ? uwierz, że gdybyś włożyła choć na jeden dzień moje buty i żyła w moim świecie zmieniłabyś zdanie i czułabyś się jak ostatnia kretynka . i nie mówię tu o moim wielce bolącym sercu, tylko o czymś więcej . o czymś o czym taki człowieczek jak ty nie ma kompletnego pojęcia .

choć wciąż zasypiam we łzach... teksty

ansomia dodano: 22 kwietnia 2014

choć wciąż zasypiam we łzach, zostaję przy tobie od zawsze tak robię . lecz wiem, że któregoś dnia pomyślę o sobie, na pewno to zrobię .

  wiesz co mnie wkurza u takich ludzi... teksty

ansomia dodano: 22 kwietnia 2014

- wiesz co mnie wkurza u takich ludzi jak ty ? - no co ? - wszystko kurwa .

życie jest całkowicie skomplikowane... teksty

ansomia dodano: 22 kwietnia 2014

życie jest całkowicie skomplikowane, tak jakby tam u góry nie mogli się zlitować i sprawić żebym tak po prostu z nim była, bo by im się coś kurwa stało .

miłość lekiem jest  więc ty daj... teksty

ansomia dodano: 18 kwietnia 2014

miłość lekiem jest, więc ty daj mi go .

w chwili kiedy już jesteśmy pewni... teksty

ansomia dodano: 18 kwietnia 2014

w chwili kiedy już jesteśmy pewni, że możemy powiedzieć komuś wszystko, okazuje się, że już nie musimy nic mówić .

nieszczęśliwa  też mi coś .... teksty

ansomia dodano: 18 kwietnia 2014

nieszczęśliwa, też mi coś . ostatecznie sama była sobie winna . kiedy się ma dziewiętnaście lat, cały świat u stóp, urodę i całą tę resztę nie rzuca się wszystkiego dla kogoś tak beznadziejnego, jak mężczyzna .

nie chciała usłyszeć prawdy . nie... teksty

ansomia dodano: 18 kwietnia 2014

nie chciała usłyszeć prawdy . nie chciała usłyszeć tego, że musi jakoś żyć dalej . pragnęła po prostu .. zresztą, sama już nie wiedziała czego pragnęła . chciała być nieszczęśliwa . wydawało jej się to właściwe i na miejscu .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV