głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia potrzebuję kilku kredek ciebie ołówka ciebie kilku książek ciebie parę zeszytów no troszkę więcej ciebie . czasami gdy już rezygnujemy z jakiegoś marzenia to on

ansomia

ansomia.moblo.pl
potrzebuję kilku kredek ciebie ołówka ciebie kilku książek ciebie parę zeszytów no troszkę więcej ciebie .
potrzebuję kilku kredek  ciebie... teksty

ansomia dodano: 19 maja 2014

potrzebuję kilku kredek, ciebie, ołówka, ciebie, kilku książek, ciebie, parę zeszytów, no troszkę więcej ciebie .

czasami  gdy już rezygnujemy z... teksty

ansomia dodano: 19 maja 2014

czasami, gdy już rezygnujemy z jakiegoś marzenia to ono wbrew nam zaczyna się spełniać .

czy ja go kocham  odpowiedź zawsze... teksty

ansomia dodano: 18 maja 2014

czy ja go kocham, odpowiedź zawsze będzie ta sama . nie pytaj ile razy płakałam przez niego, bo nie odpowiesz mi ile razy wzięłaś oddech śpiąc . nie mów, że zapomnę, bo ja nie życzę ci śmierci .

złapał mnie za rękę  a potem... teksty

ansomia dodano: 18 maja 2014

złapał mnie za rękę, a potem ciepłym ruchem przyciągnął do siebie . tak, to był chyba mój najpiękniejszy sen .

wiesz . są osoby o których się nie... teksty

ansomia dodano: 18 maja 2014

wiesz . są osoby o których się nie zapomina przez całe życie . i właśnie ty taką osobą jesteś . jestem pewna, że cię nie zapomnę . tego jak mnie zawsze rozbawiałeś, tego ja mnie raniłeś i tego jak później wszystko wracało do najlepszego porządku . i mimo tego, że to już koniec, to były najpiękniejsze chwile mojego życia .

stałam wtulona w mego Parysa  bo... teksty

ansomia dodano: 18 maja 2014

stałam wtulona w mego Parysa, bo Romeo mnie nie chciał .

pamiętam  nie zapomnę nigdy  jak... teksty

ansomia dodano: 18 maja 2014

pamiętam, nie zapomnę nigdy, jak łagodnie szeptałeś mi do ucha . czułam twój oddech na mojej zdrętwiałej z emocji szyi . to odeszło . tak cholernie szybko .

dużo mnie kosztowało zacząć od... teksty

ansomia dodano: 16 maja 2014

dużo mnie kosztowało zacząć od początku, inaczej .

zarzucasz mi  że wcale mi nie... teksty

ansomia dodano: 16 maja 2014

zarzucasz mi, że wcale mi nie zależało bo dzień po zerwaniu wychodzę z kumpelą na ognisko przy piwie . ah tak, czyli miałam siedzieć w domu do końca swojego życia, płakać, skakać z okna i błagać cie byś do mnie wrócił ? nigdy . jedna przepłakana noc mi wystarczy . teraz muszę pokazać wszystkim, że jestem silna i mimo tego, że byłeś dla mnie najważniejszą osobą na świecie daje rade . muszę pokazać, że się nie załamałam, że wciąż się uśmiecham . tylko cholernie mi ciężko, bo choć z zewnątrz się uśmiecham, moja dusza się pali, chce ze mnie wyskoczyć, uciec jak najdalej stąd . więc nie mów mi, że mi nie zależało .

pragnę byś pewnego dnia pojawił... teksty

ansomia dodano: 16 maja 2014

pragnę byś pewnego dnia pojawił się przed moimi drzwiami i patrząc mi w oczy powiedział, że beze mnie to nic, że jestem całym twoim światem, że wszystko co robisz przypomina ci mnie, że jeśli nie ja, to żadna, że śnisz o mnie, że w każdej innej szukałeś mnie, że .. że mnie kochasz i zrobisz wszystko bym była twoja . a potem żebyś przytulił mnie tak mocno, by między nami nie było powietrza . i żebyś mnie pocałował tak, jak jeszcze nigdy nie całowałeś żadnej . naprawdę, pragnę tego .

wiesz czemu kocham muzykę ? dlatego... teksty

ansomia dodano: 16 maja 2014

wiesz czemu kocham muzykę ? dlatego, że mogę mieć najgorszy na świecie humor, i wystarczy, że włączę jakąś ostrzejszą piosenkę, z właściwie dobranym tekstem do sytuacji, wsłucham się w nią, i nagle czuję jak wszystko się we mnie gotuje, jak zaczynam sobie myśleć: "hej, czym się przejmujesz ?! przecież to jego wina, to on nie docenia tego, jak się starasz, więc kurwa, ogarnij się, wystrój i wyjdź na miasto , niech czuje co traci!" tak, kocham muzykę .

nie mam pojęcia  czy chociaż... teksty

ansomia dodano: 16 maja 2014

nie mam pojęcia, czy chociaż podejrzewasz, ile dla mnie znaczysz . nie zdajesz sobie sprawy pewnie z tego, jak cholernie cierpię gdy słyszę, że jesteś nie w humorze, że w twoim głosie nie ma tego uśmiechu . kurewsko wnerwia mnie wtedy moja bezsilność . świadomość, że tak mało mogę zrobić, żebyś znów się uśmiechnął . albo gdy piszesz te pieprzone trzy kropki na końcu zdania w smsie . wtedy już wiem, że pewnie leżysz tam u siebie i nawiedzają cie chore myśli . i co ja wtedy mogę zrobić ? przecież nie przybiegnę do ciebie, nie przytulę mocno i nie zapewnię, że będzie dobrze, choć kurewsko mocno bym tego chciała . sama potem łażę jak zombi po pokoju albo położę się na łóżko, zgaszę światło w pokoju i tuląc telefon do piersi modlę się, żeby nic nie zaprzątało twojego szczęścia .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV