głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia mam takie ćwiczenie na sprawdzenie czy ci zależy: usiądź wygodnie i pomyśl co byś czuł i co zrobił gdyby nagle okazało się że jutro już mnie nie będzie ? tylko

ansomia

ansomia.moblo.pl
mam takie ćwiczenie na sprawdzenie czy ci zależy: usiądź wygodnie i pomyśl co byś czuł i co zrobił gdyby nagle okazało się że jutro już mnie nie będzie ?
mam takie ćwiczenie na sprawdzenie... teksty

ansomia dodano: 9 października 2011

mam takie ćwiczenie na sprawdzenie czy ci zależy: usiądź wygodnie i pomyśl, co byś czuł i co zrobił, gdyby nagle okazało się, że jutro już mnie nie będzie ?

tylko iść i się udusić kablem od... teksty

ansomia dodano: 9 października 2011

tylko iść i się udusić kablem od prostownicy .

kiedyś leżeliśmy razem w łóżku... teksty

ansomia dodano: 9 października 2011

kiedyś leżeliśmy razem w łóżku . marząc o naszym ślubie i jak małe dzieci będą sypać nam płatki róż w kościele . i za parę lat będziemy mieć takie małe szkraby i wszyscy nasi przyjaciele którzy byli i są w złych i dobrych chwilach będą przy nas . lecz ty musiałeś komuś innemu się spodobać i ta księżniczka będzie teraz z tobą leżeć w łóżku i rozmawiać co będzie w przyszłości . a ja ? a ja wtedy będę pić butelkę Bolsa całymi dniami i rzygać tymi twoimi nic nie wartymi słowami .

dzielę się na dwie strony . jedna... teksty

ansomia dodano: 8 października 2011

dzielę się na dwie strony . jedna mówi: daj spokój, a druga: chcę wojny !

wracałam do domu wieczorną porą .... teksty

ansomia dodano: 8 października 2011

wracałam do domu wieczorną porą . było już ciemno . ciemne ulice oświetlały wysokie latarnie . po drodze mijałam ludzi, z ich twarzy można było odczytać smutek i zakłopotanie . może byli samotni ? a może bali się ciemności ? nie wiem sama .. nie zastanawiając się dalej, szłam żwawym krokiem . mimo, że byłam w cienkiej kurtce, a noc nie należała do ciepłych, nie odczuwałam chłodu . powietrze tego wieczoru było rześkie i lekkie . przybrało zapach świeżo ściętej trawy . wiatr delikatnie owiewał moją grzywkę . poczułam wtedy, że jestem szczęśliwa, mimo wielu problemów jakie ostatnimi czasy mnie spotkały . patrząc na zachmurzone niebo chciało mi się żyć . lecz nagle poczułam, że czegoś mi jednak brak . początkowo nie zdawałam sobie sprawy, ale później zrozumiałam . brakowało mi twojego kroku obok mojego . twojego spojrzenia, uśmiechu . brakowało mi poczucia bezpieczeństwa, sensu istnienia . brakowało mi po prostu ciebie .

on znów ją ranił . a ona znów... teksty

ansomia dodano: 8 października 2011

on znów ją ranił . a ona znów była rozdarta . - daj mu w twarz ! - krzyczał rozum. - przeproś, że żyjesz - szeptało serce .

big girls don't cry . akurat .. teksty

ansomia dodano: 8 października 2011

big girls don't cry . akurat ..

możesz nie lubić mojej zmienności... teksty

ansomia dodano: 8 października 2011

możesz nie lubić mojej zmienności . możesz nie tolerować moich licznych wad . możesz nie przepadać za moimi znajomymi . możesz nie akceptować moich decyzji . możesz mieć inne poglądy . możesz nie lubić moich złośliwych uwag . możesz mieć dość mojej huśtawki nastrojów . i tego, że często odbija się ona na tobie . możesz mi wiele zarzucić, wypomnieć . możesz nie znosić mojego tupania nogą . możesz mnie nienawidzić . byle byś nie umiał beze mnie żyć ..

  dlaczego jesteś smutna ?   ko... teksty

ansomia dodano: 6 października 2011

- dlaczego jesteś smutna ? - ko kogoś kocham .. za bardzo. - kogo ? - weź głupka nie udawaj. - nie udaję, tylko grzecznie pytam. - to grzecznie spójrz w lustro.

minę was jak gdyby nigdy nic  bo... teksty

ansomia dodano: 6 października 2011

minę was jak gdyby nigdy nic, bo przecież oficjalnie to my się nie znamy . a ona, ściśnie mocno twoją dłoń .. zupełnie, jakby wiedziała, że przeszłość spędziłeś ze mną .

  kochanie  zagramy w fajną grę ?... teksty

ansomia dodano: 6 października 2011

- kochanie, zagramy w fajną grę ? - w jaką ? - fajną. - no dobrze. - więc zamknij oczy .. - ałaj ! to bolało. - miało kretynie.

i nawet kiedy będzie najgorzej  na... teksty

ansomia dodano: 6 października 2011

i nawet kiedy będzie najgorzej, na pytanie "co słychać" ? odpowiem ci, że jest zajebiście .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV