głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia dzielę się na dwie strony . jedna mówi: daj spokój a druga: chcę wojny ! wracałam do domu wieczorną porą . było już ciemno . ciemne ulice oświetlały wysokie lat

ansomia

ansomia.moblo.pl
dzielę się na dwie strony . jedna mówi: daj spokój a druga: chcę wojny !
dzielę się na dwie strony . jedna... teksty

ansomia dodano: 8 października 2011

dzielę się na dwie strony . jedna mówi: daj spokój, a druga: chcę wojny !

wracałam do domu wieczorną porą .... teksty

ansomia dodano: 8 października 2011

wracałam do domu wieczorną porą . było już ciemno . ciemne ulice oświetlały wysokie latarnie . po drodze mijałam ludzi, z ich twarzy można było odczytać smutek i zakłopotanie . może byli samotni ? a może bali się ciemności ? nie wiem sama .. nie zastanawiając się dalej, szłam żwawym krokiem . mimo, że byłam w cienkiej kurtce, a noc nie należała do ciepłych, nie odczuwałam chłodu . powietrze tego wieczoru było rześkie i lekkie . przybrało zapach świeżo ściętej trawy . wiatr delikatnie owiewał moją grzywkę . poczułam wtedy, że jestem szczęśliwa, mimo wielu problemów jakie ostatnimi czasy mnie spotkały . patrząc na zachmurzone niebo chciało mi się żyć . lecz nagle poczułam, że czegoś mi jednak brak . początkowo nie zdawałam sobie sprawy, ale później zrozumiałam . brakowało mi twojego kroku obok mojego . twojego spojrzenia, uśmiechu . brakowało mi poczucia bezpieczeństwa, sensu istnienia . brakowało mi po prostu ciebie .

on znów ją ranił . a ona znów... teksty

ansomia dodano: 8 października 2011

on znów ją ranił . a ona znów była rozdarta . - daj mu w twarz ! - krzyczał rozum. - przeproś, że żyjesz - szeptało serce .

big girls don't cry . akurat .. teksty

ansomia dodano: 8 października 2011

big girls don't cry . akurat ..

możesz nie lubić mojej zmienności... teksty

ansomia dodano: 8 października 2011

możesz nie lubić mojej zmienności . możesz nie tolerować moich licznych wad . możesz nie przepadać za moimi znajomymi . możesz nie akceptować moich decyzji . możesz mieć inne poglądy . możesz nie lubić moich złośliwych uwag . możesz mieć dość mojej huśtawki nastrojów . i tego, że często odbija się ona na tobie . możesz mi wiele zarzucić, wypomnieć . możesz nie znosić mojego tupania nogą . możesz mnie nienawidzić . byle byś nie umiał beze mnie żyć ..

  dlaczego jesteś smutna ?   ko... teksty

ansomia dodano: 6 października 2011

- dlaczego jesteś smutna ? - ko kogoś kocham .. za bardzo. - kogo ? - weź głupka nie udawaj. - nie udaję, tylko grzecznie pytam. - to grzecznie spójrz w lustro.

minę was jak gdyby nigdy nic  bo... teksty

ansomia dodano: 6 października 2011

minę was jak gdyby nigdy nic, bo przecież oficjalnie to my się nie znamy . a ona, ściśnie mocno twoją dłoń .. zupełnie, jakby wiedziała, że przeszłość spędziłeś ze mną .

  kochanie  zagramy w fajną grę ?... teksty

ansomia dodano: 6 października 2011

- kochanie, zagramy w fajną grę ? - w jaką ? - fajną. - no dobrze. - więc zamknij oczy .. - ałaj ! to bolało. - miało kretynie.

i nawet kiedy będzie najgorzej  na... teksty

ansomia dodano: 6 października 2011

i nawet kiedy będzie najgorzej, na pytanie "co słychać" ? odpowiem ci, że jest zajebiście .

mam 17 lat  jakieś imię  pusty... teksty

ansomia dodano: 6 października 2011

mam 17 lat, jakieś imię, pusty świat, dookoła jacyś ludzie bez wad .

oto najkrótsza i najpiękniejsza... teksty

ansomia dodano: 4 października 2011

oto najkrótsza i najpiękniejsza bajka, jaką kiedykolwiek słyszałam: była sobie raz młoda dziewczyna, która zapytała pewnego chłopca, czy chciałby ją poślubić . chłopiec odpowiedział: nie ! dziewczyna żyła szczęśliwie, bez prania, gotowania, prasowania .. często spotykała się z przyjaciółmi, spała z kim chciała, zarabiała na siebie i wydawała pieniądze, na co chciała .. KONIEC . problem jest w tym, że nikt nigdy w dzieciństwie nie opowiadał nam takich bajek . za to wsadzili nas w bagno po uszy z tym cholernym księciem z bajki .

nie jestem Złością . nie jestem... teksty

ansomia dodano: 4 października 2011

nie jestem Złością . nie jestem Nienawiścią . mam na imię Julia i żałuję pewnych spraw .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV