głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia ostatnio postanowiłam o tobie zapomnieć ale po 5 minutach zrezygnowałam . po prostu nie potrafię przestać o tobie myśleć . chyba troszkę za bardzo cię lubię i c

ansomia

ansomia.moblo.pl
ostatnio postanowiłam o tobie zapomnieć ale po 5 minutach zrezygnowałam . po prostu nie potrafię przestać o tobie myśleć .
ostatnio postanowiłam o tobie... teksty

ansomia dodano: 20 stycznia 2012

ostatnio postanowiłam o tobie zapomnieć, ale po 5 minutach zrezygnowałam . po prostu nie potrafię przestać o tobie myśleć .

chyba troszkę za bardzo cię lubię... teksty

ansomia dodano: 20 stycznia 2012

chyba troszkę za bardzo cię lubię i chyba troszkę za bardzo mi zależy .

jeszcze wczoraj myślałam  że... teksty

ansomia dodano: 20 stycznia 2012

jeszcze wczoraj myślałam, że jesteś niezastąpiony .

jednocześnie jesteś tak... teksty

ansomia dodano: 20 stycznia 2012

jednocześnie jesteś tak niedostępny dla mnie . jednak chcesz bym na ciebie patrzyła i była zazdrosna gdy rozmawiasz z innymi .

  Ferb  co dzisiaj robimy ?   zrobimy... teksty

ansomia dodano: 20 stycznia 2012

- Ferb, co dzisiaj robimy ? - zrobimy rozmrażacz do jego serca .

usłyszała pukanie do drzwi . pół... teksty

ansomia dodano: 19 stycznia 2012

usłyszała pukanie do drzwi . pół przytomna, z roztarganymi włosami wstała i niesfornie ubrała za dużą koszulę . na palcach, podbiegła do drzwi . ziewając, niezdarnie je otworzyła . stał z promiennym uśmiechem w jej ulubionym t-shircie . wręczył, jej bombonierkę ulubionych czekoladek i wyszeptał - miłego dnia kochanie . zaczęła się poprawiać zdruzgotana, że widzi ją w takim stanie . przyciągnął ją do siebie po czym delikatnie całując, powiedział - i tak cię kocham .

i już nawet moja 3 letnia siostra... teksty

ansomia dodano: 19 stycznia 2012

i już nawet moja 3 letnia siostra mówi, że jesteś najładniejszy, najfajniejszy i najśmieszniejszy ze wszystkich moich kolegów . dziwne, nie ?

wydawała się twarda  zadziorna i... teksty

ansomia dodano: 19 stycznia 2012

wydawała się twarda, zadziorna i silna . a w środku tak krucha i niewinna .

  dlaczego siedzisz tu tak i... teksty

ansomia dodano: 19 stycznia 2012

- dlaczego siedzisz tu tak i płaczesz podczas gdy ona kradnie ci chłopaka ? - ponieważ to dla niego świetna próba . - nie rozumiem tak po prostu jej go oddasz ? - nie będę z kimś kto mnie nie kocha, a jak mnie kocha to ja spławi . - więc czemu płaczesz ? - bo nigdy nie powiedział mi, że mnie kocha .

gorący romans  różnica przekonań... teksty

ansomia dodano: 19 stycznia 2012

gorący romans, różnica przekonań - historia o nas .

dziś zapytano mnie o ciebie  a ja... teksty

ansomia dodano: 18 stycznia 2012

dziś zapytano mnie o ciebie, a ja nie wiedziałam co odpowiedzieć, bo przecież nie jesteśmy ani nigdy nie byliśmy razem . my tylko się czasami spotykamy, łaskoczemy, dokuczamy sobie . czasami tylko znajduję schronienie w twoich objęciach i dotykam swoimi ustami twoich warg ..

mogę się do ciebie zalotnie... teksty

ansomia dodano: 18 stycznia 2012

mogę się do ciebie zalotnie uśmiechać, ale to nie znaczy, że mi się podobasz . mogę ci puszczać oczko, ale to nie znaczy, że chcę twój numer . mogę cię kochać, ale to nie znaczy, że z tobą będę . mogę kazać ci wyjść, ale to nie znaczy, że chcę żebyś odszedł . mogę dać ci szansę, ale to nie znaczy, że ją masz . mogę cię olewać, ale to nie znaczy, że jesteś mi obojętny . mogę tobą poniewierać, ale to nie znaczy, że na to zasługujesz . mogę cię szanować, ale to nie znaczy, że cię lubię . mogę śmiać się z twoich żartów, ale to nie znaczy, że mnie śmieszą . mogę cię potrzebować, ale to nie znaczy, że się o tym dowiesz .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV