głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia wszystko wydaje się nam wieczne to takie mylne . a gdy wszystko zaczęło się zajebiście układać ja przestałam myśleć o byłym byłam już pewna tego co czuje do obe

ansomia

ansomia.moblo.pl
wszystko wydaje się nam wieczne to takie mylne .
wszystko wydaje się nam wieczne  to... teksty

ansomia dodano: 15 luty 2016

wszystko wydaje się nam wieczne, to takie mylne .

a gdy wszystko zaczęło się... teksty

ansomia dodano: 15 luty 2016

a gdy wszystko zaczęło się zajebiście układać, ja przestałam myśleć o byłym, byłam już pewna tego co czuje do obecnego, a wtedy on stwierdził, że nie wie sam czego już chce i mnie zostawił .

i pustki po Tobie nikt jeszcze nie... teksty

ansomia dodano: 12 luty 2016

i pustki po Tobie nikt jeszcze nie zapełnił .

ostrożnie przyjaciół sobie dobierz... teksty

ansomia dodano: 12 luty 2016

ostrożnie przyjaciół sobie dobierz .. przyjdzie co do czego może nikt Ci nie pomoże .

szkoda  że moje serce i rozum nie... teksty

ansomia dodano: 12 luty 2016

szkoda, że moje serce i rozum nie dogadują się tak dobrze jak w reklamie neostrady .

pierwszy raz byłam z siebie dumna... teksty

ansomia dodano: 12 luty 2016

pierwszy raz byłam z siebie dumna, kiedy mijając Cię na ulicy na Twoje "siema" wybuchłam śmiechem dodając krótkie "pierdol się" .

a na urodziny poproszę bejsbola... teksty

ansomia dodano: 12 luty 2016

a na urodziny poproszę bejsbola - ale nie takiego zwykłego, chcę takiego, którym jak go pierdolnę to padnie i na zawsze odechce się mu zabawy moimi uczuciami .

najgorsze jest to  kiedy odtrącasz... teksty

ansomia dodano: 11 luty 2016

najgorsze jest to, kiedy odtrącasz naprawdę fajnego faceta, któremu na Tobie zależy tylko dlatego, że w głowie siedzi Ci frajer, który Cię zranił .

  pokaż .   polecił wyjmując mi z... teksty

ansomia dodano: 11 luty 2016

- pokaż . - polecił wyjmując mi z rąk stary album, kiedy właśnie układałam go, wraz z pozostałymi w szafce . wstałam z podłogi, a kiedy otwierał pierwszą stronę umiejscowiłam się na łóżku tuż za nim, opierając bez słowa policzek o jego szerokie plecy . - kto to ? - zagadnął, jakby nieobecny, wskazując na jedną z pożółkłych fotografii . zadawał kolejne pytania, a ja automatycznie odpowiadałam, wplatając pomiędzy imiona i korzenie rodzinne, krótkie historie . w końcu przerwał tą rutynę . - chciałbym mieć coś takiego . jakąś pamiątkę, po babci, dziadku, i innych . - nie odpowiadałam czując jak bierze głęboki oddech, co było oznaką, iż nie skończył . - um, kicia, obiecaj mi, że za kilkanaście lat to ze swoim dzieciakiem będę tak siedział, omawiał zdjęcia, a gdy wskaże na Twoje pytając, co to za piękność, zaśmieję się, mówiąc, że jego mama . moja żona .

godzina 3:00 w nocy  dźwięk smsa... teksty

ansomia dodano: 11 luty 2016

godzina 3:00 w nocy, dźwięk smsa zerwał mnie z łóżka . wstałam, popatrzyłam na ekran i pokazało się jego imię . myślałam, że umrę ze szczęścia jak przeczytałam jego treść . dwie minuty po odczytaniu, zadzwonił . odebrałam . pierwsze jego słowa: "odpowiedz, kochasz mnie?", chwile milczałam, rozpłakałam się i odpowiedziałam, że nie wiem nawet jak bardzo, nie wiem jaki jest dla mnie ważny . a kiedy powiedziałam, że kocham go najmocniej na świecie, kazał mi wyjść na balkon . wyszłam i pod nim stał on, krzycząc, że mnie kocha . piękne, nie ? szkoda tylko, że mi się to śniło .

wszyscy od dziecka uczyli nas kochać... teksty

ansomia dodano: 11 luty 2016

wszyscy od dziecka uczyli nas kochać, ale nikt nie powiedział jak przestać .

uwierz mi na słowo  że miłość to... teksty

ansomia dodano: 11 luty 2016

uwierz mi na słowo, że miłość to gówno, gówno w którym toniesz, zwykłe szambo .. i praktycznie nie możliwą rzeczą jest nauczyć się pływać w tym pieprzonym szambie . jak już wpadniesz to po Tobie . nawet jak wyjdziesz z tego szamba to długo będziesz nim śmierdział .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV