głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia ostrożnie przyjaciół sobie dobierz .. przyjdzie co do czego może nikt Ci nie pomoże . szkoda że moje serce i rozum nie dogadują się tak dobrze jak w reklamie ne

ansomia

ansomia.moblo.pl
ostrożnie przyjaciół sobie dobierz .. przyjdzie co do czego może nikt Ci nie pomoże .
ostrożnie przyjaciół sobie dobierz... teksty

ansomia dodano: 12 luty 2016

ostrożnie przyjaciół sobie dobierz .. przyjdzie co do czego może nikt Ci nie pomoże .

szkoda  że moje serce i rozum nie... teksty

ansomia dodano: 12 luty 2016

szkoda, że moje serce i rozum nie dogadują się tak dobrze jak w reklamie neostrady .

pierwszy raz byłam z siebie dumna... teksty

ansomia dodano: 12 luty 2016

pierwszy raz byłam z siebie dumna, kiedy mijając Cię na ulicy na Twoje "siema" wybuchłam śmiechem dodając krótkie "pierdol się" .

a na urodziny poproszę bejsbola... teksty

ansomia dodano: 12 luty 2016

a na urodziny poproszę bejsbola - ale nie takiego zwykłego, chcę takiego, którym jak go pierdolnę to padnie i na zawsze odechce się mu zabawy moimi uczuciami .

najgorsze jest to  kiedy odtrącasz... teksty

ansomia dodano: 11 luty 2016

najgorsze jest to, kiedy odtrącasz naprawdę fajnego faceta, któremu na Tobie zależy tylko dlatego, że w głowie siedzi Ci frajer, który Cię zranił .

  pokaż .   polecił wyjmując mi z... teksty

ansomia dodano: 11 luty 2016

- pokaż . - polecił wyjmując mi z rąk stary album, kiedy właśnie układałam go, wraz z pozostałymi w szafce . wstałam z podłogi, a kiedy otwierał pierwszą stronę umiejscowiłam się na łóżku tuż za nim, opierając bez słowa policzek o jego szerokie plecy . - kto to ? - zagadnął, jakby nieobecny, wskazując na jedną z pożółkłych fotografii . zadawał kolejne pytania, a ja automatycznie odpowiadałam, wplatając pomiędzy imiona i korzenie rodzinne, krótkie historie . w końcu przerwał tą rutynę . - chciałbym mieć coś takiego . jakąś pamiątkę, po babci, dziadku, i innych . - nie odpowiadałam czując jak bierze głęboki oddech, co było oznaką, iż nie skończył . - um, kicia, obiecaj mi, że za kilkanaście lat to ze swoim dzieciakiem będę tak siedział, omawiał zdjęcia, a gdy wskaże na Twoje pytając, co to za piękność, zaśmieję się, mówiąc, że jego mama . moja żona .

godzina 3:00 w nocy  dźwięk smsa... teksty

ansomia dodano: 11 luty 2016

godzina 3:00 w nocy, dźwięk smsa zerwał mnie z łóżka . wstałam, popatrzyłam na ekran i pokazało się jego imię . myślałam, że umrę ze szczęścia jak przeczytałam jego treść . dwie minuty po odczytaniu, zadzwonił . odebrałam . pierwsze jego słowa: "odpowiedz, kochasz mnie?", chwile milczałam, rozpłakałam się i odpowiedziałam, że nie wiem nawet jak bardzo, nie wiem jaki jest dla mnie ważny . a kiedy powiedziałam, że kocham go najmocniej na świecie, kazał mi wyjść na balkon . wyszłam i pod nim stał on, krzycząc, że mnie kocha . piękne, nie ? szkoda tylko, że mi się to śniło .

wszyscy od dziecka uczyli nas kochać... teksty

ansomia dodano: 11 luty 2016

wszyscy od dziecka uczyli nas kochać, ale nikt nie powiedział jak przestać .

uwierz mi na słowo  że miłość to... teksty

ansomia dodano: 11 luty 2016

uwierz mi na słowo, że miłość to gówno, gówno w którym toniesz, zwykłe szambo .. i praktycznie nie możliwą rzeczą jest nauczyć się pływać w tym pieprzonym szambie . jak już wpadniesz to po Tobie . nawet jak wyjdziesz z tego szamba to długo będziesz nim śmierdział .

nigdy nie chciałam być tą  o... teksty

ansomia dodano: 8 luty 2016

nigdy nie chciałam być tą, o której będziesz chciał zapomnieć . wiem, że spieprzyłam wiele spraw, nie doceniałam tego uczucia i sądziłam, że ramiona innego będą tak samo ciepłe jak Twoje, a wargi tak czułe . szukałam tego szczęścia z rąk do rąk, oddechów do oddechu i marnych szeptów . byłam ślepa na wszystko i w pewnym momencie przestałam słuchać swojego serca, które krzyczało, wyrywało się, drapało od środka, ale ja to zagłuszałam . przepraszam, że nie pozwoliłam nam istnieć, że szukałam wszędzie tylko nie w Tobie .

jeśli kiedyś będziesz chciał mnie... teksty

ansomia dodano: 8 luty 2016

jeśli kiedyś będziesz chciał mnie uderzyć - śmiało . tylko potem miej tą zasraną odwagę spojrzeć mi prosto w oczy i powiedzieć, że to było słuszne .

mam już dosyć facetów w stylu:... teksty

ansomia dodano: 8 luty 2016

mam już dosyć facetów w stylu: "cokolwiek zrobiłem przepraszam" .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV