głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
annx3 Było nam tak dobrze. Każdą chwilę chcieliśmy spędzić razem. Nawet dzień rozłąki sprawiał że już za sobą tęskniliśmy.Chciałabym żeby to wróciło. To jest moje naj

annx3

annx3.moblo.pl
Było nam tak dobrze. Każdą chwilę chcieliśmy spędzić razem. Nawet dzień rozłąki sprawiał że już za sobą tęskniliśmy.Chciałabym żeby to wróciło. To jest moje największ
Było nam tak dobrze. Każdą chwilę... teksty

annx3 dodano: 30 grudnia 2010

Było nam tak dobrze. Każdą chwilę chcieliśmy spędzić razem. Nawet dzień rozłąki sprawiał, że już za sobą tęskniliśmy.Chciałabym żeby to wróciło. To jest moje największe marzenie teraz. żeby wróciło do mnie to szczęście. Nawet jeśli zapomnę. To bez niego to już nie będzie to samo.

a kiedy byli już twarzą w twarz... teksty

annx3 dodano: 21 grudnia 2010

a kiedy byli już twarzą w twarz tylko czekałam, kiedy mój tato wyjebie z bani temu frajerowi. ; D

 kocham Cię  to tylko kilka liter... teksty

annx3 dodano: 18 grudnia 2010

"kocham Cię" to tylko kilka liter, które tworzą zwykłe słowa. jednak gdy mówi to ktoś wyjątkowy, dodaje do tego odpowiedniego smaku i czułość możesz nawet rozpuścić się na jego oczach, możesz rzucić się mu na szyję i wycałować ile będzie się dało, możesz też odpowiedzieć mu to samo. ja najczęściej wybieram opcję 3 w 1.

gdybyśmy już nie byli razem... teksty

annx3 dodano: 7 listopada 2010

gdybyśmy już nie byli razem miałabym żyć z myślą, że oddychasz tym samym powietrzem, ze patrzysz na to samo niebo, że chodzisz tymi samymi chodnikami. gdybyśmy już nie byli razem najprawdopodobniej musiałabym się przeprowadzić na drugi koniec świata, żeby nie zatrzymywać się w miejscach w których dawałeś mi buziaki.

coś zaczęło się psuć w tym... teksty

annx3 dodano: 7 listopada 2010

coś zaczęło się psuć w tym idealnym związku. już nie rozmawiali jak dawniej, powoli oddalali się od siebie. z dnia na dzień ona była coraz smutniejsza i nie miała pojęcia co u niego słychać. pisała do niego. kiedy nie odpisywał wchodziła w wiadomości i sprawdzała raporty. gdy wyświetlało się "czekanie na dostarczenie" chciała się upewnić czy ma włączony telefon dzwoniąc do niego. za każdym razem zamiast jego ciepłego głosu słyszała "abonent ma wyłączony telefon bądź jest poza zasięgiem". i wkoło tylko wybierała funkcje zadzwoń , rozłącz, zadzwoń , rozłącz. bo może włączył już telefon?

po powrocie do domu siadam na... teksty

annx3 dodano: 21 października 2010

po powrocie do domu siadam na łóżko i rozkoszuję się zapachem Diesel Fuel For Life, Twoim zapachem zostawionym na mnie. najczęściej w takich sytuacjach nie potrafię zasnąć i zachowuję się jak narkomanka na głodzie, kiedy ktoś blisko ma potrzebny jej narkotyk.

nie wiem czy wiesz ale On ma śliczne... teksty

annx3 dodano: 17 października 2010

nie wiem czy wiesz ale On ma śliczne wzorki na brązowych tęczówkach ; )

 wiesz kotuś... chyba dzisiaj nie... teksty

annx3 dodano: 17 października 2010

-wiesz kotuś... chyba dzisiaj nie zasnę... -a mi się nie chce spać. -Ty musisz iść spać bo będziesz zmęczona. pójdę do drugiego pokoju, a Ty sobie słodko śpij. -ani mi się waż! -powiedziała po czym złapała go za rękę i skradła mu czułego buziaka.

ta noc była z krótka  żurawinowa... teksty

annx3 dodano: 17 października 2010

ta noc była z krótka, żurawinowa Finlandia była za słodka, ale my byliśmy wprost idealni.

gdybyś poczuła z jaką... teksty

annx3 dodano: 17 października 2010

gdybyś poczuła z jaką delikatnością naciągał kołdrę na moje ramie, tak po prostu, żeby przypadkiem nie było mi zimno.

      kocham Cię . teksty

annx3 dodano: 10 września 2010

; * | kocham Cię .

A jednak nie udało jej się... teksty

annx3 dodano: 30 sierpnia 2010

A jednak nie udało jej się zasnąć. Zegar przy łóżku wybijał godzinę za godziną. Noc była ciemna i pochmurna. Słyszała jak On wchodzi po schodach i cicho zamyka drzwi pokoju gościnnego Zamknęła oczy. Powinna odpoczywać. Pozornie wszystko temu sprzyjało - delikatna i chłodna pościel, koszula nocna pieszcząca jedwabnym dotknięciem, sypialnia wypełniona znajomymi przedmiotami: niewielka jasna kanapa, ulubione perfumy na toaletce, kolekcja alabastrowych i porcelanowych puzderek na stoliku koło okna. Ona bez końca poprawiała poduszkę. Starała się o Nim nie myśleć, lecz nie mogła opanować myśli...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV