głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
adussiiia przewrażliwiona wiecznie niezadowolona niemiła nie znośna wiecznie wkurwiona zamyślona pochłonięta smutkiem najchętniej rzuciłaby się na łózko i płakała jeszcze

adussiiia

adussiiia.moblo.pl
przewrażliwiona wiecznie niezadowolona niemiła nie znośna wiecznie wkurwiona zamyślona pochłonięta smutkiem najchętniej rzuciłaby się na łózko i płakała jesz
przewrażliwiona  wiecznie... teksty

adussiiia dodano: 20 sierpnia 2010

przewrażliwiona, wiecznie niezadowolona, niemiła, nie znośna, wiecznie wkurwiona, zamyślona , pochłonięta smutkiem , najchętniej rzuciłaby się na łózko i płakała, jeszcze lepiej przespała ten cały okres w którym musi przebywać bez niego, nie mająca ochoty na przebywanie w żadnym towarzystwie oprócz jego... to chyba objawy tej jebanej tęsknoty która rozwala od środka , która nie daje spokoju choćby na sekundę, w każdej myśli pojawia się chłopak bez którego nie może być sobą i który jest zbyt daleko aby szepnąć mu do ucha kocham .

dostałam smsa o 4 nad ranem. bez... teksty

adussiiia dodano: 8 sierpnia 2010

dostałam smsa o 4 nad ranem. bez żadnych złudzeń, że może to wkońcu Ty odczytałam Go. tak, byłeś nadawcą tej wiadomości. napisałeś , że długo milczałeś, ale było z Tobą strasznie źle. poruszyło mnie to , zawahałam się co zrobić. jednak odłożyłam na bok telefon i położyłam się z myślą : ' no, kilka miesięcy za późno , sorry'. chwilę potem zasnęłam, bez zaprzątania sobie głowy zbędnymi myślami

'kochać kobietę za wygląd to jak... teksty

adussiiia dodano: 7 sierpnia 2010

'kochać kobietę za wygląd,to jak lubić czekoladę za opakowanie.'

sobotni wieczór   dzwoni telefon.... teksty

adussiiia dodano: 1 sierpnia 2010

sobotni wieczór , dzwoni telefon. znowu zastrzeżony numer - jak ja tego nienawidzę. odebrałam , i obojętnym głosem poiwedziałam : ' taa ?' . w słuchawce usłyszałam Jego głos. spytał co robię, i czy nie mam ochoty wpaść na skate park. zamurowało mnie , odpowiedziałam , że chętnie wpadnę. pierwszy raz w życiu byłam tak bardzo szczęśliwa.

Nie oczekujcie ode mnie... teksty

adussiiia dodano: 31 lipca 2010

Nie oczekujcie ode mnie optymistycznego podejścia do życia, ponieważ sytuacje, które ostatnio miały miejsce bardzo zmieniły moje podejście do wszystkiego. Kolejny raz w moim życiu nastąpiły dość radykalne zmiany, których bardzo się bałam i wciąż się boję.

Usłyszałam Twoje imię... teksty

adussiiia dodano: 31 lipca 2010

Usłyszałam Twoje imię, przymknęłam powieki i mimowolnie się uśmiechnęłam. Pragnęłam tylko, by nikt nie zauważył, jak bardzo oczy mi się błyszczą, na samą myśl o Tobie .

Już nigdy nie powiesz do mnie  że... teksty

adussiiia dodano: 31 lipca 2010

Już nigdy nie powiesz do mnie, że jesteś zazdrosny o kumpla, nie pożegnasz się pisząc 'kochanie' i wysyłając tysiąc buziaków, nie będziesz życzyć mi słodkich snów a potem nie zapytasz co mi się śniło, nie będziemy spędzac każdego dnia razem, bez względu na wszystko i wszystkich, nie będziemy rozmawiać przez kilka godzin co chwile zmieniając temat i śmiejąc się z samych siebie lub z czegokolwiek innego, nie pokłócimy się o kolor moich oczów, nie przytulisz mnie bez powodu, nie pocałujesz, nie popatrzysz mi w oczy przy pożegnaniu. Już nigdy się to nie powtórzy, bo my nie będziemy razem..

Kobieta ma tyle siły  że zadziwia... teksty

adussiiia dodano: 31 lipca 2010

Kobieta ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn... Dźwiga ciężary losu, rozwiązuje problemy, jest pełna miłości, radości i mądrości. Uśmiecha się gdy chce krzyczeć, śpiewa gdy chce się jej płakać, płacze gdy się cieszy i śmieje gdy się boi. Jej miłość jest potężna. Jedyna niesłuszna w Niej rzecz to to, że często zapomina ile jest warta.

I robię to czego mi nie wolno... teksty

adussiiia dodano: 22 lipca 2010

I robię to czego mi nie wolno, chociaż obiecałam,że już nie będe, że przestane chodzic z jednym, a kręcić z drugim.. obiecałam, ale złamałam obietnice i moge siebie nazwać zwykłą szmatą

za mała by dosięgnąć nieba.! x3. teksty

adussiiia dodano: 22 lipca 2010

za mała by dosięgnąć nieba.! x3.

Nie mów mi jak mam żyć bo nie... teksty

adussiiia dodano: 22 lipca 2010

Nie mów mi jak mam żyć bo nie będziesz za mnie umierać. Nie ucz mnie jak mam żyć tu i teraz bo nie będziesz za mnie wybierać.

poprosiłam mojego aniołka  żeby... teksty

adussiiia dodano: 22 lipca 2010

poprosiłam mojego aniołka, żeby Cię pilnował. on jednak wrócił, gdy spytałam się, dlaczego? uśmiechnął się ii powiedział: aniołek aniołka nie potrzebuje.;)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV