głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
adussiiia Nie przeszkadza mi nawet to że gapisz się na mój dekolt. Bylebym była jedyną myślą w Twojej głowie. Stajemy się zgorzkniali i tracimy zaufanie do ludzi bo zawió

adussiiia

adussiiia.moblo.pl
Nie przeszkadza mi nawet to że gapisz się na mój dekolt. Bylebym była jedyną myślą w Twojej głowie.
Nie przeszkadza mi nawet to że... teksty

adussiiia dodano: 21 lipca 2010

Nie przeszkadza mi nawet to, że gapisz się na mój dekolt. Bylebym była jedyną myślą w Twojej głowie.

Stajemy się zgorzkniali i tracimy... teksty

adussiiia dodano: 21 lipca 2010

Stajemy się zgorzkniali i tracimy zaufanie do ludzi , bo zawiódł jeden człowiek . Pałamy nienawiścią do tych , którzy odnaleźli swoje skarby , bo nam samym nie było dane dotrzeć do własnego i zawsze dbamy tylko o tę odrobinę , którą posiadamy , bo jesteśmy zbyt malutcy , by mieć cały świat.

Powiedz mi co wczoraj dolałeś mi do... teksty

adussiiia dodano: 21 lipca 2010

Powiedz mi co wczoraj dolałeś mi do soku. Co ze mną zrobiłeś, że oszalałam na Twoim punkcie.

Najbardziej lubiła gdy po wszystkim... teksty

adussiiia dodano: 21 lipca 2010

Najbardziej lubiła, gdy po wszystkim zostawał na niej jego zapach.. Jego nie było już dawno.. Wyłapywała wtedy woń jego ciała na swojej skórze i przypominała sobie ścieżki jego dłoni, zawiłe szlaki jego ust. Tęsknota nie była bolesna, raczej słodka. Wiedziała, że wróci, że znów oplecie sobą jej drżące ciało, zostawiając na niej część siebie. Wspomnienie gestu, dreszcz spojrzenia.. To wszystko, co składa się na Tego dla Niej wyjątkowego mężczyznę..

Tylko nie mów że masz miejsce w... teksty

adussiiia dodano: 21 lipca 2010

Tylko nie mów, że masz miejsce w sercu dla mnie i dla niej, bo ja jeszcze cała do niego nie weszłam, a już mi tu ciasno.

Samotnym jest się tylko wtedy gdy... teksty

adussiiia dodano: 21 lipca 2010

Samotnym jest się tylko wtedy, gdy ma się na to czas.

Miłość ma wpisane w siebie... teksty

adussiiia dodano: 21 lipca 2010

Miłość ma wpisane w siebie cierpienie. Nieuniknione chociażby przy rozstaniach. [...] Przyjaźń - nie. Miłość może istnieć i trwać nieodwzajemniona. Przyjaźń - nigdy. Miłość jest pełna pychy, egoizmu, zachłanności i niewdzięczności. Nie uznaje zasług i nie rozdaje dyplomów. Przyjaźń jest poza tym niezwykle rzadko końcem miłości.

I znowu zasypiam z głową pełną... teksty

adussiiia dodano: 21 lipca 2010

I znowu zasypiam z głową pełną marzeń, by rano wstać i wszystkie przekreślić.

nie wiem jak to zrobił ale... teksty

adussiiia dodano: 21 lipca 2010

nie wiem jak to zrobił, ale cholernie zawrócił mi w głowie. a wiesz, to, co mi zrobił boli. niby nic wielkiego, a jednak pamiętam każde jego słowo. On ma w sobie ten czar. tak łatwo mógł mnie zdobyć

 kochasz go?    tak bardzo.... teksty

adussiiia dodano: 21 lipca 2010

- kochasz go? - tak, bardzo. - więc czemu mu tego nie powiesz? - wiesz.. to tak jak z gwiazdami. Widzisz je, ale nie możesz ich dotknąć.

Bo ona bez Ciebie umierała. Dzień... teksty

adussiiia dodano: 21 lipca 2010

Bo ona bez Ciebie umierała. Dzień po dniu jej życie coraz to bardziej nie miało sensu. Zrobiłeś jej tyle złego że powinna Cie nienawidzić z całego serca, powinieneś być dla niej nikim. Jednak tak nie było. Wyzywała Cie od s****ysynów, ale jak byś do niej podszedł i chciał się przytulić, rzuciła by Ci się na szyje. Nie chce o Tobie myśleć ani więcej o Tobie śnić. Jedyne czego pragnie to abyś przestał być częścią jej życia..

Niby szczęśliwa      Niby... teksty

adussiiia dodano: 21 lipca 2010

Niby szczęśliwa Niby mająca Pełno przyjaciół A jednak... W środku wciąż Czuje sie bardzo samotna. Ludzie myślą, Że wszystko Jest w porządku, Bo na jej twarzy Wciąż gości uśmiech. Lecz tak nie jest... Ona w głębi duszy Płacze szczerymi łzami. Lecz nikt o tym nie wie, Bo wciąż to ukrywa Za fałszywym uśmiechem...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV