głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
adussiiia Chciałabym obudzić się którejś niedzieli i przytulić się do mężczyzny z którym naprawdę jestem a nie tylko bywam. Bo miłość chyba nie ma kolejnych wersji? Jak p

adussiiia

adussiiia.moblo.pl
Chciałabym obudzić się którejś niedzieli i przytulić się do mężczyzny z którym naprawdę jestem a nie tylko bywam. Bo miłość chyba nie ma kolejnych wersji? Jak pan myśli
Chciałabym obudzić się którejś... teksty

adussiiia dodano: 21 lipca 2010

Chciałabym obudzić się którejś niedzieli i przytulić się do mężczyzny, z którym naprawdę jestem, a nie tylko bywam. Bo miłość chyba nie ma kolejnych wersji? Jak pan myśli?

Nazywam go złodziejem czasu.. a on... teksty

adussiiia dodano: 21 lipca 2010

Nazywam go złodziejem czasu.. a on chyba nawet nie jest świadomy, że odkąd go poznałam kradnie mi każdą sekundę życia... Siedzi mi w głowie i nie pozwala mysleć o niczym innym. Czasem nawet udaje mi się go na jakiś czas uśpić i wtedy wszystko sobie w tej mojej główce układam. Ale on jest zbyt sprytny, zaraz się budzi i z hukiem znów burzy ten mój cały porządek. I znów muszę zaczynać wszystko od nowa. I przez cały czas muszę pamiętać, że mam o nim zapomnieć. Ale on na to nie pozwoli... Już zawsze będzie mi mieszał w głowie. On lubi żyć w takim bałaganie..

Nie lubię zimnej herbaty  nijakich... teksty

adussiiia dodano: 21 lipca 2010

Nie lubię zimnej herbaty, nijakich potraw i letnich uczuć.

Wstał  bez słowa wziął mnie za... teksty

adussiiia dodano: 21 lipca 2010

Wstał, bez słowa wziął mnie za ręke i poszliśmy do sypialni. Przytulił mnie bardzo mocno, trzymał w ramionach do rana. Chyba nie spał tej nocy, bo gdy tylko się poruszyłam, on całował mnie. Nie leżał odwrócony plecami, jak podobno zwykle zasypiał. Przytulał mnie tak jak chciałam być przytulana. To była najpiękniejsza noc, choć bez seksu. Chwile, których się nie zapomina. Które pozostaną na zawsze. Nawet gdy jego nie będzie.

Nie mogłam tak po prostu odejść... teksty

adussiiia dodano: 21 lipca 2010

Nie mogłam tak po prostu odejść, zostawić go samego. Całował mnie, czułam jego oddech na całym ciele. Pragnęłam go tak bardzo jak kogoś, kto mnie absolutnie dopełniał, ale jednocześnie wcale nie chciałam go poczuć. Rozsądek blokował moje emocje.

Są w życiu chwile  gdy myśli się... teksty

adussiiia dodano: 21 lipca 2010

Są w życiu chwile, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wtedy właśnie okazuje się... że jednak może.

Powietrze nigdy nie pachniało tak... teksty

adussiiia dodano: 21 lipca 2010

Powietrze nigdy nie pachniało tak słodko jak wtedy, księżyc nigdy nie był taki okrągły, a ja nigdy nie czułam się taka piękna, taka kobieca, taka wyjątkowa.

Dlaczego kobieta nie może znaleźć... teksty

adussiiia dodano: 21 lipca 2010

Dlaczego kobieta nie może znaleźć faceta, który ją rozumie, ma dobry gust, jest wspaniały i kochany, nie sprasza do domu kolegów i poświęca jej każdą wolną chwilę? Bo taki mężczyzna ma już faceta.

Uwielbiam  gdy siedzimy obydwoje na... teksty

adussiiia dodano: 21 lipca 2010

Uwielbiam, gdy siedzimy obydwoje na polu, samotni, z dala od świata. Możemy wtedy mówić o wszystkim. I gdybyś już nie chcial mówić możemy pomilczeć. Pomilczeć o wszystkim

I znowu w środku cała drżę. Znowu... teksty

adussiiia dodano: 21 lipca 2010

I znowu w środku cała drżę. Znowu brak mi tchu, gdy czuję twój wzrok na sobie. Sama nie wiem, jak oprzeć się mu.A mogłabym przysiąc na wszystko, że ten płomień już dawno zgasł. A jednak jakaś siła w twe ramiona mnie na nowo pcha.

  Powiedz mi dlaczego to robisz?  Ale... teksty

adussiiia dodano: 21 lipca 2010

- Powiedz mi dlaczego to robisz? -Ale co robię? -To że jestem aż tak Ci obojętna. Kiedy chcesz- piszesz kiedy nie chcesz - nie piszesz. powiedz mi dlaczego? nie widzisz że tęsknie choć sama nie wiem za czym ?

Kiedy tak siedzę na parapecie... teksty

adussiiia dodano: 21 lipca 2010

Kiedy tak siedzę na parapecie, wpatrzona w Twoje zdjęcie, zastanawiam się co teraz robisz. nagle spoglądam w niebo i wszystko zamazują mi łzy. Widzisz, co ta cholerna tesknota za tobą ze mną robi?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV