głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstrakcyjnamilosc boję się. boję się że nie przestanę go nigdy kochać. że przez moją chorobliwą miłość zostanę sama. bo nie wyobrażam sobie nikogo obok mnie oprócz niego. kiedy j

abstrakcyjnamilosc

abstrakcyjnamilosc.moblo.pl
boję się. boję się że nie przestanę go nigdy kochać. że przez moją chorobliwą miłość zostanę sama. bo nie wyobrażam sobie nikogo obok mnie oprócz niego.
boję się. boję się  że nie... teksty

abstrakcyjnamilosc dodano: 23 grudnia 2011

boję się. boję się, że nie przestanę go nigdy kochać. że przez moją chorobliwą miłość zostanę sama. bo nie wyobrażam sobie nikogo, obok mnie, oprócz niego.

kiedy już sobie go odpuściłam... teksty

abstrakcyjnamilosc dodano: 16 grudnia 2011

kiedy już sobie go odpuściłam stwierdziłam, że możemy się chociaż kolegować. napisałam do niego i to był największy i najdłuższy sztylet, który sama sobie wbiłam w serce.

TEŻ TAK ZAWSZE ROBIĘ HAHAHAHAH XD teksty abstrakcyjnamilosc dodał komentarz: TEŻ TAK ZAWSZE ROBIĘ HAHAHAHAH XD do wpisu 14 grudnia 2011
wszystkie głupie rzeczy  które... teksty

abstrakcyjnamilosc dodano: 14 grudnia 2011

wszystkie głupie rzeczy, które robiliśmy razem. nie myślałam czy to dobre czy złe, po prostu biegłam. za Tobą.

poznałam Cię jako zwykłego 14... teksty

abstrakcyjnamilosc dodano: 15 października 2011

poznałam Cię jako zwykłego 14-letniego chłopaka, nałogowo palącego fajki, pijącego piwo i jarającego trawę w weekendy. nagle wypełniłeś wszystkie moje dni. ale kiedy w końcu przejrzałam na oczy zobaczyłam 15-letniego dupka, traktującego mnie jak nic wartego uwagi.

  kochasz go?    co za głupie... teksty

abstrakcyjnamilosc dodano: 15 października 2011

- kochasz go? - co za głupie pytanie. jasne, że nie. - to dlaczego tyle o nim mówisz, martwisz się, sprawdzasz czy wszystko z nim dobrze? - bo został ten pieprzony sentyment i strach, że mogłoby mu się coś stać.

jedyne  co mi po Tobie zostało to... teksty

abstrakcyjnamilosc dodano: 15 października 2011

jedyne, co mi po Tobie zostało to nałogowe jaranie fajek przed i po szkole.

zanim odejdę chcę tylko  żebyś... teksty

abstrakcyjnamilosc dodano: 15 października 2011

zanim odejdę chcę tylko, żebyś wiedział, że zawsze stawiałam Cię ponad wszystko i wszystkich. że straciłam wielu przyjaciół, bo wolałam spędzać cały swój czas z Tobą. że paliłam byśmy mieli, co wspólnie robić. że płakałam całe noce. że wiedziałam, że nie będziemy razem a jednak dalej miałam nadzieję. że stałam za Tobą murem nawet wtedy kiedy każdy się od Ciebie odwrócił.

ona jest moją przyjaciółką.... teksty

abstrakcyjnamilosc dodano: 13 października 2011

ona jest moją przyjaciółką. zawsze była. tylko musiałyśmy się oddalić od siebie by zobaczyć jak wiele dla siebie znaczymy.

wiem  że nie powinnam już wiązać... teksty

abstrakcyjnamilosc dodano: 13 października 2011

wiem, że nie powinnam już wiązać żadnych nadziei z Tobą. jednakże nie potrafię tak nagle wyeliminować Cię z mojego życia. liczę tylko na 'cześć' w szkole i ulicy. to nadal za dużo.

przyjaciel pisze do Ciebie nawet gdy... teksty

abstrakcyjnamilosc dodano: 13 października 2011

przyjaciel pisze do Ciebie nawet gdy widzi Twój status na gg 'nie przeszkadzać'. bo wie, że nie będziesz mógł się na niego złościć.

kiedyś po spotkaniu z nim biegłam... teksty

abstrakcyjnamilosc dodano: 6 października 2011

kiedyś po spotkaniu z nim biegłam do przyjaciółki i ze szczęścia piszczałam, krzyczałam, wymachiwałam rękami. teraz po rozmowie z Tobą stoję i się uśmiecham.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV