głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstrakcyjnamilosc i tak mi go kurwa brakuje że czasami myślę że z tej tęsknoty się uduszę. był czymś więcej niż kubek gorącej herbaty w zimne dni czymś więcej niż lody latem czym

abstrakcyjnamilosc

abstrakcyjnamilosc.moblo.pl
i tak mi go kurwa brakuje że czasami myślę że z tej tęsknoty się uduszę.
i tak mi go kurwa brakuje  że... teksty

abstrakcyjnamilosc dodano: 1 grudnia 2012

i tak mi go kurwa brakuje, że czasami myślę, że z tej tęsknoty się uduszę.

był czymś więcej niż kubek... teksty

abstrakcyjnamilosc dodano: 1 grudnia 2012

był czymś więcej niż kubek gorącej herbaty w zimne dni, czymś więcej niż lody latem, czymś więcej niż zauroczeniem. był niesamowitą przygodą, niedokończoną historią. czymś w co wierzyłam.

był taki wyjątkowy i... teksty

abstrakcyjnamilosc dodano: 1 grudnia 2012

był taki wyjątkowy i nieprzewidywalny. pamiętam tą noc kiedy miały spadać gwiazdy w dużych ilościach. miał przyjść do mnie przed dwudziestą drugą, ale nie dał rady. o północy siedziałam już w domu, piłam herbatę i słyszałam ciche pochrapywanie mojego taty. zadzwonił do mnie i poprosił, żebym wyszła przed dom. wymknęłam się po cichu i już mogłam się wtulać w jego ciepłe ramiona. tej nocy leżeliśmy trzy godziny oglądając gwiazdy, najcudowniejszy chłopak na świecie był obok mnie, dostawałam od niego tej nocy tyle miłości, że do dzisiaj mam motylki w brzuchu jak o tym myślę. ale wszyscy dobrze wiemy jak skończyła się ta historia. po miesiącu on odszedł i zostawił mnie i moje popękane serce.

umierać można wszędzie. na... teksty

abstrakcyjnamilosc dodano: 28 listopada 2012

umierać można wszędzie. na krześle, w łóżku, na ulicy. można też umierać w czyimś sercu. ktoś przestaje Cię kochać i wtedy zabija Cię. uśmierca Cię, wyrzuca z serca.

dlaczego on mnie zostawił? przecież... teksty

abstrakcyjnamilosc dodano: 28 listopada 2012

dlaczego on mnie zostawił? przecież pamiętam jak na samym początku naszej znajomości tłumaczyłam mu czemu boję się angażować w jakiekolwiek związki, przecież tłumaczyłam jak boję się miłości i ludzi. wiedział, że będąc przy mnie będzie powoli łatał dziury w moim sercu. równie świadom był tego, że kiedy odejdzie moje serce rozsypie się na malutkie kawałeczki. więc odpowiedz mi dlaczego to zrobił? czemu go nie ma teraz koło mnie, czemu jak zawsze nie ogrzewa moich zimnych dłoni?

często mnie pytają czy nadal go... teksty

abstrakcyjnamilosc dodano: 28 listopada 2012

często mnie pytają czy nadal go kocham, czy za nim tęsknię. często krzyczą, że jak jeszcze raz pierwsza do niego napiszę to mnie zabiją. często wycierają moje łzy spowodowane jego słowami. często wybiegają mi na przeciw z papierosem w ręce, bo rozumieją, że on znowu zniszczył kolejną moją część. przyjaciele.

ja chyba naprawdę już nie wierzę w... teksty

abstrakcyjnamilosc dodano: 28 listopada 2012

ja chyba naprawdę już nie wierzę w miłość. owszem, wzruszam się na filmach z wątkiem miłosnym, czytam książki o miłości i wszystko do mnie dociera. ale gdyby ktoś teraz chciał się do mnie zbliżyć, uciekłabym. nie wierzę w uczucie, nie wierzę w wierność ludzi, nie wierzę w to, że ludziom warto ufać.

każda walka ma swój koniec. czasami... teksty

abstrakcyjnamilosc dodano: 21 października 2012

każda walka ma swój koniec. czasami ty też musisz przestać walczyć. nie z powodu dumy, ale z szacunku dla samej siebie. niech teraz ktoś zawalczy o ciebie. przestań być dla kogoś. zacznij być dla siebie. doceń siebie za to, kim jesteś. / besty

jak kurwa można komuś z dnia na... teksty

abstrakcyjnamilosc dodano: 20 października 2012

jak kurwa można komuś z dnia na dzień powiedzieć, że się go nie kocha? jak można przestać kochać człowieka? no jak? jeśli się kogoś pokocha to kocha się go do końca. do końca wszystkiego.

ja nie potrafię żyć bez tego... teksty

abstrakcyjnamilosc dodano: 20 października 2012

ja nie potrafię żyć bez tego człowieka. idąc ulicą rozglądam się za nim. kiedy wracam wieczorem do domu łapię w ręce powietrze, bo wydaje mi się, że on zaraz przybiegnie i chwyci moją dłoń. płaczę, bardzo dużo płaczę, z błahych powodów. bo przypaliłam mleko a herbata za szybko wystygła. boli mnie oddychanie, ból rozpierdala mi coś w klatce piersiowej.

wiesz jak się czuje po jego... teksty

abstrakcyjnamilosc dodano: 20 października 2012

wiesz jak się czuje po jego odejściu? tak jakby brakowało mi najważniejszego organu - serca. zabrał je i pewnie wyrzucił do najbliższego śmietnika po drodze do domu.

wiecie jak to jest budzić się... teksty

abstrakcyjnamilosc dodano: 20 października 2012

wiecie jak to jest budzić się codziennie rano i ze łzami w oczach musieć sobie tłumaczyć, że jego nie ma? wiecie jak to jest nie móc oddychać, bo ból rozpierdala Ci klatkę piersiową? wiecie jak to rozpłakiwać się patrząc na kubek herbaty? wiecie jak to jest nie czuć nic? czuć tylko miłość, która Cię zabija?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV