głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aandziakk Wiesz mimo wszystko uwielbiam z Tobą rozmawiać. Uwielbiam uśmiechać się do monitora jak głupia kiedy piszesz coś zabawnego pomimo że Ty tego nie widzisz. Wiesz

aandziakk

aandziakk.moblo.pl
Wiesz mimo wszystko uwielbiam z Tobą rozmawiać. Uwielbiam uśmiechać się do monitora jak głupia kiedy piszesz coś zabawnego pomimo że Ty tego nie widzisz. Wiesz
Wiesz  mimo wszystko uwielbiam z... teksty

aandziakk dodano: 15 kwietnia 2011

Wiesz, mimo wszystko uwielbiam z Tobą rozmawiać. Uwielbiam uśmiechać się do monitora jak głupia, kiedy piszesz coś zabawnego pomimo, że Ty tego nie widzisz. Wiesz, to chyba znak, że cholernie mi na Tobie zależy

Nie była ideałem. Nie przypominała... teksty

aandziakk dodano: 15 kwietnia 2011

Nie była ideałem. Nie przypominała niczego, co piękne. Mówiła, że nie okazuje uczuć, ale robiła to mówiąc o nich. Próbowała być egoistką, bezskutecznie. Żyła po swojemu i chciała kogoś, kto będzie miał swój świat i znajdzie w nim dla niej miejsce. Nie chciała wiele, chciała jedynie mieć wszystko. Nie chciała podbić świata, tylko by ktoś go podbił dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie. Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo. Chciała żyć długo, ale nie dożyć starości. Umrzeć po cichu, ale żeby każdy o tym wiedział .

  Wiesz kiedy jest prawdziwa... teksty

aandziakk dodano: 15 kwietnia 2011

- Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość? Wtedy, gdy on zakocha się w Tobie potarganej, z czerwonym nosem i zachrypniętym głosem, a nie gdy będziesz szła po mieście w niebieskiej sukience i obejrzy się za Tobą jak sto innych facetów. Wtedy, gdy nie będzie cenił Cię za to jak wyglądasz, ale za to jaka jesteś i kiedy uświadomi sobie, że dajesz mu więcej emocji niż gra komputerowa..

To co że pamietam dokładnie zapach... teksty

aandziakk dodano: 15 kwietnia 2011

To co że pamietam dokładnie zapach jego bluzy, kształt jego ust i jego czułe ramiona... Tego się nie zapomina nawet po latach... Pamiętam nawet zapach powietrza... I pierwsze twoje kocham...

Potraktował mnie jak zabawkę. Taką... teksty

aandziakk dodano: 14 kwietnia 2011

Potraktował mnie jak zabawkę. Taką beznadziejnie, spieprzoną zabawkę. A ja nie odmawiałam mu przyjemności. Dziecku nic się nie odmawia. I wyszło, że jest największym chujem, a ja nadal mam ochotę powiedzieć mu prosto w oczy "Pobaw się mną."

Po raz pierwszy od wielu miesięcy... teksty

aandziakk dodano: 13 kwietnia 2011

Po raz pierwszy od wielu miesięcy ktoś patrzył na nią nie jak na przedmiot, nie jak na piękną kobietę, lecz w sposób nieuchwytny, jakby przenikał na wskroś jej duszę, jej strach, jej kruchość, jej niezdolność do walki ze światem, nad którym pozornie dominowała, choć tak naprawdę niczego o nim nie wiedziała.

Życie to taki dziwny prezent. Na... teksty

aandziakk dodano: 13 kwietnia 2011

Życie to taki dziwny prezent. Na początku się je przecenia: sądzi się, że dostało się życie wieczne. Potem się go nie docenia, uważa się, że jest do chrzanu, za krótkie, chciałoby się niemal je odrzucić. W końcu kojarzy się, że to nie był prezent, ale jedynie pożyczka. I próbuje się na nie zasłużyć.

stałam w deszczu jak ostatnia... teksty

aandziakk dodano: 13 kwietnia 2011

stałam w deszczu jak ostatnia desperatka. nie zważałam na deszcz przez który niemal oślepłam. nie wzruszał mnie fakt, że moje włosy zaraz zaczną się kręcić jak oszalałe z powodu wilgoci. stałam w deszczu, mocząc moje ulubione trampki w kałuży i patrzyłam na Ciebie, pochłaniając Cię wzrokiem. niebo płakało deszczem, a ja zapomniałam o Bożym świecie w tym o istnieniu parasolki, którą złożoną trzymałam w dłoni.

udaje szczęście i bezgraniczną... teksty

aandziakk dodano: 13 kwietnia 2011

udaje szczęście i bezgraniczną radość, a rozpierdala mnie od środka, więc nie wymagajcie ode mnie szczerego uśmiechu.!

Wyglądała pięknie jak nigdy... teksty

aandziakk dodano: 13 kwietnia 2011

Wyglądała pięknie jak nigdy, pachniała perfumami CoCo Chanel. Usiadła mu na kolana, sunęła delikatnie dłonią po jego policzku i szepnęła do ucha 'wypierdalaj z mojego życia'.

Płoń blisko mnie   zmysły... teksty

aandziakk dodano: 13 kwietnia 2011

Płoń blisko mnie, zmysły przypalaj, poparz mnie sobą, nasącz lawą żaru, przeniknij płomieniem wyzwalającym energię z rozgrzanego ciała, przygrzej mocniej jeszcze pustkę wypalaj, wypełniaj wszystko istotą siebie..

chciałabym  abyś kiedyś  bez... teksty

aandziakk dodano: 9 kwietnia 2011

chciałabym, abyś kiedyś, bez względu na wszystko co zrobię lub powiem, przytulił mnie, nie mówił jaka jestem, nie krytykował, nie krzyczał, żebyś chociaż raz uświadomił sobie że ja jestem ci potrzebna

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV