głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aandziakk To co że pamietam dokładnie zapach jego bluzy kształt jego ust i jego czułe ramiona... Tego się nie zapomina nawet po latach... Pamiętam nawet zapach powietrza.

aandziakk

aandziakk.moblo.pl
To co że pamietam dokładnie zapach jego bluzy kształt jego ust i jego czułe ramiona... Tego się nie zapomina nawet po latach... Pamiętam nawet zapach powietrza... I pie
To co że pamietam dokładnie zapach... teksty

aandziakk dodano: 15 kwietnia 2011

To co że pamietam dokładnie zapach jego bluzy, kształt jego ust i jego czułe ramiona... Tego się nie zapomina nawet po latach... Pamiętam nawet zapach powietrza... I pierwsze twoje kocham...

Potraktował mnie jak zabawkę. Taką... teksty

aandziakk dodano: 14 kwietnia 2011

Potraktował mnie jak zabawkę. Taką beznadziejnie, spieprzoną zabawkę. A ja nie odmawiałam mu przyjemności. Dziecku nic się nie odmawia. I wyszło, że jest największym chujem, a ja nadal mam ochotę powiedzieć mu prosto w oczy "Pobaw się mną."

Po raz pierwszy od wielu miesięcy... teksty

aandziakk dodano: 13 kwietnia 2011

Po raz pierwszy od wielu miesięcy ktoś patrzył na nią nie jak na przedmiot, nie jak na piękną kobietę, lecz w sposób nieuchwytny, jakby przenikał na wskroś jej duszę, jej strach, jej kruchość, jej niezdolność do walki ze światem, nad którym pozornie dominowała, choć tak naprawdę niczego o nim nie wiedziała.

Życie to taki dziwny prezent. Na... teksty

aandziakk dodano: 13 kwietnia 2011

Życie to taki dziwny prezent. Na początku się je przecenia: sądzi się, że dostało się życie wieczne. Potem się go nie docenia, uważa się, że jest do chrzanu, za krótkie, chciałoby się niemal je odrzucić. W końcu kojarzy się, że to nie był prezent, ale jedynie pożyczka. I próbuje się na nie zasłużyć.

stałam w deszczu jak ostatnia... teksty

aandziakk dodano: 13 kwietnia 2011

stałam w deszczu jak ostatnia desperatka. nie zważałam na deszcz przez który niemal oślepłam. nie wzruszał mnie fakt, że moje włosy zaraz zaczną się kręcić jak oszalałe z powodu wilgoci. stałam w deszczu, mocząc moje ulubione trampki w kałuży i patrzyłam na Ciebie, pochłaniając Cię wzrokiem. niebo płakało deszczem, a ja zapomniałam o Bożym świecie w tym o istnieniu parasolki, którą złożoną trzymałam w dłoni.

udaje szczęście i bezgraniczną... teksty

aandziakk dodano: 13 kwietnia 2011

udaje szczęście i bezgraniczną radość, a rozpierdala mnie od środka, więc nie wymagajcie ode mnie szczerego uśmiechu.!

Wyglądała pięknie jak nigdy... teksty

aandziakk dodano: 13 kwietnia 2011

Wyglądała pięknie jak nigdy, pachniała perfumami CoCo Chanel. Usiadła mu na kolana, sunęła delikatnie dłonią po jego policzku i szepnęła do ucha 'wypierdalaj z mojego życia'.

Płoń blisko mnie   zmysły... teksty

aandziakk dodano: 13 kwietnia 2011

Płoń blisko mnie, zmysły przypalaj, poparz mnie sobą, nasącz lawą żaru, przeniknij płomieniem wyzwalającym energię z rozgrzanego ciała, przygrzej mocniej jeszcze pustkę wypalaj, wypełniaj wszystko istotą siebie..

chciałabym  abyś kiedyś  bez... teksty

aandziakk dodano: 9 kwietnia 2011

chciałabym, abyś kiedyś, bez względu na wszystko co zrobię lub powiem, przytulił mnie, nie mówił jaka jestem, nie krytykował, nie krzyczał, żebyś chociaż raz uświadomił sobie że ja jestem ci potrzebna

Warto  moim zdaniem  na pewnym etapie... teksty

aandziakk dodano: 9 kwietnia 2011

Warto, moim zdaniem, na pewnym etapie życia pokusić się o pełną akceptację faktu, że w starciu z naturą przemijania jesteśmy bezbronni. A w związku z tym powinniśmy każdą sekundę życia poświęcać na próby takiego zagospodarowania wszystkich chwil, aby podsumowując życie nie dojść do wniosku, że było ono kompletnie pozbawione sensu.

Czasem  gdy człowiek chce zrobić... teksty

aandziakk dodano: 9 kwietnia 2011

Czasem, gdy człowiek chce zrobić coś ryzykownego, mówi sobie: 'I tak nie mam nic do stracenia'. A potem ku jego rozpaczy okazuje się, że jednak coś czego się nie ma, też można stracić. I wtedy jest się na minusie - moralnym, emocjonalnym i psychicznym. Oto gorzka życiowa prawda - zawsze może być gorzej.

ładny tyłek nie ustawi Cię w... teksty

aandziakk dodano: 7 kwietnia 2011

ładny tyłek nie ustawi Cię w życiu , przydałaby się jeszcze osobowość ...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV