głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aandziakk stałam w deszczu jak ostatnia desperatka. nie zważałam na deszcz przez który niemal oślepłam. nie wzruszał mnie fakt że moje włosy zaraz zaczną się kręcić jak o

aandziakk

aandziakk.moblo.pl
stałam w deszczu jak ostatnia desperatka. nie zważałam na deszcz przez który niemal oślepłam. nie wzruszał mnie fakt że moje włosy zaraz zaczną się kręcić jak oszalałe
stałam w deszczu jak ostatnia... teksty

aandziakk dodano: 13 kwietnia 2011

stałam w deszczu jak ostatnia desperatka. nie zważałam na deszcz przez który niemal oślepłam. nie wzruszał mnie fakt, że moje włosy zaraz zaczną się kręcić jak oszalałe z powodu wilgoci. stałam w deszczu, mocząc moje ulubione trampki w kałuży i patrzyłam na Ciebie, pochłaniając Cię wzrokiem. niebo płakało deszczem, a ja zapomniałam o Bożym świecie w tym o istnieniu parasolki, którą złożoną trzymałam w dłoni.

udaje szczęście i bezgraniczną... teksty

aandziakk dodano: 13 kwietnia 2011

udaje szczęście i bezgraniczną radość, a rozpierdala mnie od środka, więc nie wymagajcie ode mnie szczerego uśmiechu.!

Wyglądała pięknie jak nigdy... teksty

aandziakk dodano: 13 kwietnia 2011

Wyglądała pięknie jak nigdy, pachniała perfumami CoCo Chanel. Usiadła mu na kolana, sunęła delikatnie dłonią po jego policzku i szepnęła do ucha 'wypierdalaj z mojego życia'.

Płoń blisko mnie   zmysły... teksty

aandziakk dodano: 13 kwietnia 2011

Płoń blisko mnie, zmysły przypalaj, poparz mnie sobą, nasącz lawą żaru, przeniknij płomieniem wyzwalającym energię z rozgrzanego ciała, przygrzej mocniej jeszcze pustkę wypalaj, wypełniaj wszystko istotą siebie..

chciałabym  abyś kiedyś  bez... teksty

aandziakk dodano: 9 kwietnia 2011

chciałabym, abyś kiedyś, bez względu na wszystko co zrobię lub powiem, przytulił mnie, nie mówił jaka jestem, nie krytykował, nie krzyczał, żebyś chociaż raz uświadomił sobie że ja jestem ci potrzebna

Warto  moim zdaniem  na pewnym etapie... teksty

aandziakk dodano: 9 kwietnia 2011

Warto, moim zdaniem, na pewnym etapie życia pokusić się o pełną akceptację faktu, że w starciu z naturą przemijania jesteśmy bezbronni. A w związku z tym powinniśmy każdą sekundę życia poświęcać na próby takiego zagospodarowania wszystkich chwil, aby podsumowując życie nie dojść do wniosku, że było ono kompletnie pozbawione sensu.

Czasem  gdy człowiek chce zrobić... teksty

aandziakk dodano: 9 kwietnia 2011

Czasem, gdy człowiek chce zrobić coś ryzykownego, mówi sobie: 'I tak nie mam nic do stracenia'. A potem ku jego rozpaczy okazuje się, że jednak coś czego się nie ma, też można stracić. I wtedy jest się na minusie - moralnym, emocjonalnym i psychicznym. Oto gorzka życiowa prawda - zawsze może być gorzej.

ładny tyłek nie ustawi Cię w... teksty

aandziakk dodano: 7 kwietnia 2011

ładny tyłek nie ustawi Cię w życiu , przydałaby się jeszcze osobowość ...

sam dobrze wiesz  że przyjdzie... teksty

aandziakk dodano: 26 marca 2011

sam dobrze wiesz, że przyjdzie dzień, w którym zapytasz czy możemy porozmawiać. wtedy bez najmniejszego drżenia głosu powiem, że nie mamy o czym. i będzie to oczywisty koniec mojej miłości do Ciebie. mam nadzieję, że zaboli Cię to równie mocno, co mnie przez te sześć miesięcy .

jestem wredna  arogancka  niemiła?... teksty

aandziakk dodano: 26 marca 2011

jestem wredna, arogancka, niemiła? być może. ale to dlatego, że ktoś mi kiedyś powiedział, że w życiu nie można być gorszym od innych. trzeba się dostosować.

Tu nie o kilometry chodzi a o... teksty

aandziakk dodano: 22 marca 2011

Tu nie o kilometry chodzi a o niewypowiedziane słowa.

Najwyraźniej jest tak  że ja po... teksty

aandziakk dodano: 18 marca 2011

Najwyraźniej jest tak, że ja po prostu na nic już nie czekam i niczego nie chcę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV