głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aandziakk Ty nawet nie wyobrażasz sobie tego do jakiego stanu mnie doprowadzasz! Moje serce przez Ciebie chce wybuchnąć moje kolana przez Ciebie same się uginają moje myś

aandziakk

aandziakk.moblo.pl
Ty nawet nie wyobrażasz sobie tego do jakiego stanu mnie doprowadzasz! Moje serce przez Ciebie chce wybuchnąć moje kolana przez Ciebie same się uginają moje myśli są pe
Ty nawet nie wyobrażasz sobie tego... teksty

aandziakk dodano: 8 marca 2011

Ty nawet nie wyobrażasz sobie tego do jakiego stanu mnie doprowadzasz! Moje serce przez Ciebie chce wybuchnąć, moje kolana przez Ciebie same się uginają, moje myśli są pełne Ciebie. Moje usta pragną Cię całować, moje oczy pragną na Ciebie patrzeć, moje uszy pragną Ciebie słuchać. A Ty? Udajesz, że mnie nie znasz.

Doskonale znam to spojrzenie   smutne... teksty

aandziakk dodano: 8 marca 2011

Doskonale znam to spojrzenie - smutne, nieobecne, pełne tęsknoty za czymś, czego się pragnie ponad wszystko na świecie.

Tęsknoty nie da się zmierzyć... teksty

aandziakk dodano: 8 marca 2011

Tęsknoty nie da się zmierzyć żadną znaną na świecie miarą. Jeżeli tylko tęsknisz za ukochaną osobą, to tęsknota bez względu na dzielący was czas i odległość - doskwiera tak samo.

Miłość to fizjologiczna psychoza.... teksty

aandziakk dodano: 8 marca 2011

Miłość to fizjologiczna psychoza. Całkowite zawężenie procesów poznawczych i intelektualnych. Zaburzenie świadomości. Rozszczepienie emocji i działania. Bywa nieuleczalna.

Zastanawiam się  czy istnieje w... teksty

aandziakk dodano: 28 luty 2011

Zastanawiam się, czy istnieje w ogóle jakiś sens starania się o drugiego człowieka, pomagania mu i bycia z nim w najtrudniejszych chwilach jego życia, jeśli w późniejszym czasie ten człowiek, bez względu na wszystko, będzie traktował Cię jak śmiecia.

A teraz to ja będę ranić. Bez... teksty

aandziakk dodano: 28 luty 2011

A teraz to ja będę ranić. Bez skrupułów rozkocham w sobie każdego dupka, nie zastanawiając się nad jego uczuciami. Będę łamać serca i niszczyć. Sprawię, żeby oni cierpieli i będę na to patrzeć z uśmiechem. I wiesz ? Wtedy będziesz mógł nazwać mnie zimną suką bez uczuć, ale miej świadomość, że to przez Ciebie tak będzie.

Chce żebyś pokochał moją... teksty

aandziakk dodano: 25 luty 2011

Chce żebyś pokochał moją podniesioną brew kiedy się denerwuję. Mój pieprzyk który ukryty jest w takim miejscu, że nikt prócz nas nie będzie o nim wiedział. Moje skręcające się włosy gdy robi się wilgotno. Ciche szepty gdy chce powiedzieć Ci co myślę, ale czuję, że to nie najlepszy moment. Chcę żebyś pokochał moje wielkie małe serce z toną miłości i nutką zabawnej nienawiści.

Zaczynam dławić się nieustannymi... teksty

aandziakk dodano: 25 luty 2011

Zaczynam dławić się nieustannymi myślami o Tobie.

Kochaj się ze mną  ale duszą.... teksty

aandziakk dodano: 23 luty 2011

Kochaj się ze mną, ale duszą. Ciałem to każdy potrafi.

W końcu wiem  że zasługuję na... teksty

aandziakk dodano: 21 luty 2011

W końcu wiem, że zasługuję na coś więcej...

 Pamiętam momenty jak ze snu... teksty

aandziakk dodano: 19 luty 2011

"Pamiętam momenty jak ze snu, chwile jest ich tyle nawet jeśli często sens ich mylę, wspomnienia bolą ale chyba nic poza tym może te ślady jeszcze kiedyś zaprowadzą mnie tam..."

Lecz pewnego dnia okazuje się  że... teksty

aandziakk dodano: 15 luty 2011

Lecz pewnego dnia okazuje się, że to mu się przydało, więc zaczyna znowu mu na tym zależeć. Na tym więc polega życie człowieka. Mając nadzieję nie należy tracić jej w trudnych sytuacjach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV