głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aandziakk Zawsze byłeś i będziesz najpiękniejszym scenariuszem mojego życia. Goniłam mój ideał. Ciągle pragnąć Ciebie zgubiłam gdzieś codzienność. Zapomniałam o otaczając

aandziakk

aandziakk.moblo.pl
Zawsze byłeś i będziesz najpiękniejszym scenariuszem mojego życia.
Zawsze byłeś i będziesz... teksty

aandziakk dodano: 10 marca 2011

Zawsze byłeś i będziesz najpiękniejszym scenariuszem mojego życia.

Goniłam mój ideał. Ciągle... teksty

aandziakk dodano: 9 marca 2011

Goniłam mój ideał. Ciągle pragnąć Ciebie zgubiłam gdzieś codzienność. Zapomniałam o otaczającym świecie, straciłam jeszcze więcej, straciłam kogoś lepszego...

Ale brutalna i przedłużająca się... teksty

aandziakk dodano: 9 marca 2011

Ale brutalna i przedłużająca się rozłąka pomogła im upewnić się, że nie potrafią żyć z dala od siebie, i wobec tej prawdy, która nagle wyszła na jaw, dżuma była drobnostką.

Wiesz jak to jest budzić się co noc... teksty

aandziakk dodano: 8 marca 2011

Wiesz jak to jest budzić się co noc czując łzy pod powiekami? słyszeć jak serce wygrywa marsz żałobny? jak podczas 40 stopniowej temperatury odczuwać wewnętrzne zimno i jak wśród miliona ludzi być samym? jeśli nie wiesz, to nie pierdol, że mnie rozumiesz.

zadał mi pytanie czy kiedykolwiek... teksty

aandziakk dodano: 8 marca 2011

zadał mi pytanie czy kiedykolwiek cholernie mi na czymś zależało.powiedziałam,że nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. no bo jak ? miałam mu powiedzieć,że tak - i że chodzi o Niego ? przecież jestem tylko jego kumpelą, która codziennie przed snem pisze mu w smsie o czym myśli, bo On ją o to prosi.

Ty nawet nie wyobrażasz sobie tego... teksty

aandziakk dodano: 8 marca 2011

Ty nawet nie wyobrażasz sobie tego do jakiego stanu mnie doprowadzasz! Moje serce przez Ciebie chce wybuchnąć, moje kolana przez Ciebie same się uginają, moje myśli są pełne Ciebie. Moje usta pragną Cię całować, moje oczy pragną na Ciebie patrzeć, moje uszy pragną Ciebie słuchać. A Ty? Udajesz, że mnie nie znasz.

Doskonale znam to spojrzenie   smutne... teksty

aandziakk dodano: 8 marca 2011

Doskonale znam to spojrzenie - smutne, nieobecne, pełne tęsknoty za czymś, czego się pragnie ponad wszystko na świecie.

Tęsknoty nie da się zmierzyć... teksty

aandziakk dodano: 8 marca 2011

Tęsknoty nie da się zmierzyć żadną znaną na świecie miarą. Jeżeli tylko tęsknisz za ukochaną osobą, to tęsknota bez względu na dzielący was czas i odległość - doskwiera tak samo.

Miłość to fizjologiczna psychoza.... teksty

aandziakk dodano: 8 marca 2011

Miłość to fizjologiczna psychoza. Całkowite zawężenie procesów poznawczych i intelektualnych. Zaburzenie świadomości. Rozszczepienie emocji i działania. Bywa nieuleczalna.

Zastanawiam się  czy istnieje w... teksty

aandziakk dodano: 28 luty 2011

Zastanawiam się, czy istnieje w ogóle jakiś sens starania się o drugiego człowieka, pomagania mu i bycia z nim w najtrudniejszych chwilach jego życia, jeśli w późniejszym czasie ten człowiek, bez względu na wszystko, będzie traktował Cię jak śmiecia.

A teraz to ja będę ranić. Bez... teksty

aandziakk dodano: 28 luty 2011

A teraz to ja będę ranić. Bez skrupułów rozkocham w sobie każdego dupka, nie zastanawiając się nad jego uczuciami. Będę łamać serca i niszczyć. Sprawię, żeby oni cierpieli i będę na to patrzeć z uśmiechem. I wiesz ? Wtedy będziesz mógł nazwać mnie zimną suką bez uczuć, ale miej świadomość, że to przez Ciebie tak będzie.

Chce żebyś pokochał moją... teksty

aandziakk dodano: 25 luty 2011

Chce żebyś pokochał moją podniesioną brew kiedy się denerwuję. Mój pieprzyk który ukryty jest w takim miejscu, że nikt prócz nas nie będzie o nim wiedział. Moje skręcające się włosy gdy robi się wilgotno. Ciche szepty gdy chce powiedzieć Ci co myślę, ale czuję, że to nie najlepszy moment. Chcę żebyś pokochał moje wielkie małe serce z toną miłości i nutką zabawnej nienawiści.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV