głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aandziakk na świecie żyje ponad 6 miliardów osób a ty patrząc na zegarek o 11.11 15.15 czy 22.22 masz nadzieję że myśli o tobie właśnie ON.. Najgorsza jest walka pomiędzy

aandziakk

aandziakk.moblo.pl
na świecie żyje ponad 6 miliardów osób a ty patrząc na zegarek o 11.11 15.15 czy 22.22 masz nadzieję że myśli o tobie właśnie ON..
na świecie żyje ponad 6 miliardów... teksty

aandziakk dodano: 29 kwietnia 2011

na świecie żyje ponad 6 miliardów osób, a ty patrząc na zegarek o 11.11, 15.15 czy 22.22 masz nadzieję, że myśli o tobie właśnie ON..

Najgorsza jest walka pomiędzy tym co... teksty

aandziakk dodano: 26 kwietnia 2011

Najgorsza jest walka pomiędzy tym co wiesz a tym co czujesz.

są tacy ludzie  takie zdarzenia i... teksty

aandziakk dodano: 26 kwietnia 2011

są tacy ludzie, takie zdarzenia i takie słowa, o których nigdy nie zapomnisz.

Reszta waszego życia kształtowana... teksty

aandziakk dodano: 25 kwietnia 2011

Reszta waszego życia kształtowana jest właśnie teraz. Marzeniami, które ścigacie, decyzjami, które podejmujecie i osobą, którą chcecie być. Reszta waszego życia to długi okres i czy wiecie, czy nie, kształtowana jest właśnie teraz.

Dziwnie mi było słuchać Twoich... teksty

aandziakk dodano: 25 kwietnia 2011

Dziwnie mi było słuchać Twoich narzekań na temat tego, że ludzie tak ohydnie Cię rozczarowali, bo w stosunku do mnie robiłeś to regularnie.

Wiesz w czym tkwi problem ? W tym... teksty

aandziakk dodano: 23 kwietnia 2011

Wiesz w czym tkwi problem ? W tym , że mimo tego , że chce o Tobie zapomnieć , wciąż śpię z misiem , którego mi podarowałeś !

Mam w głowie nadmiar myśli... teksty

aandziakk dodano: 23 kwietnia 2011

Mam w głowie nadmiar myśli, których nie umiem uporządkować w żaden sposób. Wkurzają mnie bo nie dają mi spać, bo nie pozwalają się skupić, bo nie dają nawet minuty spokoju.

Nauczmy się doceniać przyjaciół... teksty

aandziakk dodano: 21 kwietnia 2011

Nauczmy się doceniać przyjaciół, bo życie nie kręci się wyłącznie na miłości. Bo gdy ten 'jedyny' odejdzie to z kim potem będziesz wylewała smutki do butelki Finlandii o 5 nad ranem?

Co to jest miłość ? To spacer... teksty

aandziakk dodano: 16 kwietnia 2011

Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca.

Wiesz  mimo wszystko uwielbiam z... teksty

aandziakk dodano: 15 kwietnia 2011

Wiesz, mimo wszystko uwielbiam z Tobą rozmawiać. Uwielbiam uśmiechać się do monitora jak głupia, kiedy piszesz coś zabawnego pomimo, że Ty tego nie widzisz. Wiesz, to chyba znak, że cholernie mi na Tobie zależy

Nie była ideałem. Nie przypominała... teksty

aandziakk dodano: 15 kwietnia 2011

Nie była ideałem. Nie przypominała niczego, co piękne. Mówiła, że nie okazuje uczuć, ale robiła to mówiąc o nich. Próbowała być egoistką, bezskutecznie. Żyła po swojemu i chciała kogoś, kto będzie miał swój świat i znajdzie w nim dla niej miejsce. Nie chciała wiele, chciała jedynie mieć wszystko. Nie chciała podbić świata, tylko by ktoś go podbił dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie. Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo. Chciała żyć długo, ale nie dożyć starości. Umrzeć po cichu, ale żeby każdy o tym wiedział .

  Wiesz kiedy jest prawdziwa... teksty

aandziakk dodano: 15 kwietnia 2011

- Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość? Wtedy, gdy on zakocha się w Tobie potarganej, z czerwonym nosem i zachrypniętym głosem, a nie gdy będziesz szła po mieście w niebieskiej sukience i obejrzy się za Tobą jak sto innych facetów. Wtedy, gdy nie będzie cenił Cię za to jak wyglądasz, ale za to jaka jesteś i kiedy uświadomi sobie, że dajesz mu więcej emocji niż gra komputerowa..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV