głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aandziakk gdy miał już wszystkiego dosyć na moje pytania odpowiadał wzruszeniem ramion . nie wiedziałam co myśleć . szczerze tego nie znosiłam . czułam że jesteśmy już ta

aandziakk

aandziakk.moblo.pl
gdy miał już wszystkiego dosyć na moje pytania odpowiadał wzruszeniem ramion . nie wiedziałam co myśleć . szczerze tego nie znosiłam . czułam że jesteśmy już tak bl
gdy miał już wszystkiego dosyć... teksty

aandziakk dodano: 22 maja 2011

gdy miał już wszystkiego dosyć , na moje pytania odpowiadał wzruszeniem ramion . nie wiedziałam co myśleć . szczerze tego nie znosiłam . czułam , że jesteśmy już tak blisko i nagle wszystko stawało pod znakiem zapytania . cholernie wkurzał mnie jego brak zdecydowania i chęć pokazania , że nic go nie interesuje . z każdym dniem jednak udowadniał , że pogrąża się coraz bardziej , że jest za słaby - że boi się własnych uczuć .

Jeszcze się nie przedstawiłam  a Ty... teksty

aandziakk dodano: 20 maja 2011

Jeszcze się nie przedstawiłam, a Ty już rozbierasz mnie wzrokiem.

Patrzysz na mnie tymi swoimi oczami i... teksty

aandziakk dodano: 20 maja 2011

Patrzysz na mnie tymi swoimi oczami i uśmiechasz się w ten irytujący sposób i dajesz mi dobrze do zrozumienia, ze nigdy nie będzie " nas ", a i tak nadal kocham Cię jak idiotka i planuję jak będzie wyglądać nasza przyszłość.

Jedyne czego w tej chwili pragnę  to... teksty

aandziakk dodano: 19 maja 2011

Jedyne czego w tej chwili pragnę, to operować zaimkiem "MY"

Dziecko może nauczyć dorosłych... teksty

aandziakk dodano: 10 maja 2011

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.

Są sytuacje kryzysowe  kiedy... teksty

aandziakk dodano: 8 maja 2011

Są sytuacje kryzysowe, kiedy potrzebujesz pomocy. Bierzesz telefon do ręki i ani jeden numer z Twojej listy, nie nadaje się, aby pod niego zadzwonić.

usiadłeś na ławce. patrzyłeś w... teksty

aandziakk dodano: 6 maja 2011

usiadłeś na ławce. patrzyłeś w ziemię. ściągnąłeś ostatniego bucha papierosa i rzucając go na ziemię,zagasiłeś nogą. nadal patrząc w ziemię spytałeś : ' ufamy sobie nadal ?'. nie usłyszałeś odpowiedzi. nawet przez chwilę nie spoglądając na mnie wstałeś, kopnąłeś puszkę pełnego do połowy piwa i ze słowami :' zajebiście kurwa', odszedłeś , zakładając kaptur na głowie. stałam w miejscu , patrząc na Ciebie jak odchodzisz, pod nosem wyszeptałam : ' nie, przykro mi'.

Albo Ci zależy  albo nie.  Po... teksty

aandziakk dodano: 6 maja 2011

Albo Ci zależy, albo nie. Po środku to możesz być z kolegą. Po środku to jest takie wiesz, lubię Cię, ale tak naprawdę to mam Cię w dupie.

całe moje życie jest testem na... teksty

aandziakk dodano: 2 maja 2011

całe moje życie jest testem na wytrzymałość

 Nienawidzę Cie  . . .   Krzyczała... teksty

aandziakk dodano: 2 maja 2011

"Nienawidzę Cie" . . . - Krzyczała patrząc w lustro . .

Stare archiwum na gadu budzi... teksty

aandziakk dodano: 29 kwietnia 2011

Stare archiwum na gadu budzi wszystko.♥

Nie wiązałam z Nim jakichś... teksty

aandziakk dodano: 29 kwietnia 2011

Nie wiązałam z Nim jakichś szczególnych nadziei. Wiedziałam, że mamy inny charakter, sposób spędzania wolnego czasu, inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie serca zabolało jak odszedł. Spędzałam z Nim sporo czasu, chyba nawet przyzwyczaiłam się do Jego obecności w swoim życiu, wiele się od Niego nauczyłam - tych złych i dobrych rzeczy. Dziś jest mi smutno bo wiem, że już nigdy nie zobaczę Jego źrenic wpatrzonych w moje. Czasami mi Go brakuje, tak po prostu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV