głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aandziakk Jeśli patrzyłam na Ciebie jakbym była zainteresowana to i tak nie jestem. Kiedy odchodzi ten Ktoś czujesz że miłość zawodzi.. a jednak robisz wszystko żeby być

aandziakk

aandziakk.moblo.pl
Jeśli patrzyłam na Ciebie jakbym była zainteresowana to i tak nie jestem.
Jeśli patrzyłam na Ciebie jakbym... teksty

aandziakk dodano: 12 czerwca 2011

Jeśli patrzyłam na Ciebie jakbym była zainteresowana to i tak nie jestem.

Kiedy odchodzi ten Ktoś czujesz że... teksty

aandziakk dodano: 7 czerwca 2011

Kiedy odchodzi ten Ktoś czujesz,że miłość zawodzi.. a jednak robisz wszystko, żeby być najdłużej przy Nim odłożyć pożegnanie z nadzieją,że zostanie...

Potrafiła uśmiechać się mimo... teksty

aandziakk dodano: 6 czerwca 2011

Potrafiła uśmiechać się mimo wszystko. I to jak! Uśmiechać oczami. Nawet jeśli te były przed chwilą pełne łez. Bo jak sama mówiła, ludzie nie potrzebują jej smutku, im potrzebna jej nadzieja.

Nic nie boli bardziej niż fakt  że... teksty

aandziakk dodano: 5 czerwca 2011

Nic nie boli bardziej niż fakt, że masz świadomość iż możesz zrobić ze mną dosłownie wszystko, a ja i tak Cię nie zostawię. w takich momentach zaczynam żałować, że przyznałam Ci się do miłości

nadchodzi dzień  kiedy robisz... teksty

aandziakk dodano: 5 czerwca 2011

nadchodzi dzień, kiedy robisz makijaż tylko dlatego, że jest on zdecydowanie najmocniejszym argumentem na to, aby powstrzymać się przed płaczem.

uwielbiam  kiedy całujesz mnie... teksty

aandziakk dodano: 4 czerwca 2011

uwielbiam, kiedy całujesz mnie dokładnie tak samo jak za pierwszym razem. równie niewinnie. dokładnie tak, gdy nie wiedziałeś na ile możesz sobie pozwolić i honorowo trzymałeś swój język z dala od mojego. z perfekcyjną dokładnością pamiętam każdy ruch Twoich warg. równie dobrze jak tekst, że nie umiem się całować z gumą do żucia, więc mam ją natychmiastowo wypluć bo przeszkadza Ci w penetracji mojej jamy ustnej. kocham Twoją złośliwość równie mocno jak Ciebie, kochanie.

jeżeli mężczyzna wypowie w Twoim... teksty

aandziakk dodano: 4 czerwca 2011

jeżeli mężczyzna wypowie w Twoim kierunku słowa; 'jeżeli mnie kochasz to, to dla mnie zrobisz', należy dać mu z otwartej i kazać spadać na palmę banany prostować. oznacza to, że zwyczajnie próbuję wykorzystać Twoje uczucie, tylko po to, żeby wypuścić swojego ptaszka z klatki.

nie ma nic piękniejszego niż moment... teksty

aandziakk dodano: 4 czerwca 2011

nie ma nic piękniejszego niż moment kiedy w życiu pierdoli Ci się dosłownie wszystko, a Ty masz tą jedyną osobę na której możesz polegać. tą do której dzwonisz w środku nocy, a ona boso przybiega pod Twój blok bo z rozpędu zapomina o butach. przytula Cię. niby prymitywny gest, a potrafi zdziałać tak nie zwykle wiele. osoba, która potrafi doprowadzić Cię do ataku śmiechu chociaż od samego rana masz ochotę wybuchnąć spazmatycznym płaczem. ta, dzięki której przez chwilę zapominasz o bagnie w którym toniesz i zaczynasz się łudzić, że ten cały burdel ma jakikolwiek sens.

nie mów  że wiesz jak się czuję.... teksty

aandziakk dodano: 4 czerwca 2011

nie mów, że wiesz jak się czuję. to nie ty zasypiasz z telefonem w dłoni, dusząc się płaczem. to nie ty średnio co 5 minut budzisz się tylko po to, żeby odblokować klawiaturę. przebudzasz się ze złudną nadzieją, że to jeszcze nie koniec, że odpisał. że nadal jest tylko dla Ciebie. ale nie. on znikł równie szybko jak stygnie gorąca herbata czy dopala się papieros. nie zdążyłaś się nacieszyć, ani wrzątkiem herbaty, ani dymem nikotynowym, ani Nim.

kobiety nie ubierają się dla... teksty

aandziakk dodano: 4 czerwca 2011

kobiety nie ubierają się dla facetów tylko dla siebie. gdyby ubierały się dla facetów, chodziłyby nago.

i na co było nam to wszystko?... teksty

aandziakk dodano: 4 czerwca 2011

i na co było nam to wszystko? bieganie za sobą, poświęcanie czasu, żeby później się liczyło, że się staraliśmy, że nam zależało. i tak po czasie się psuje, a my, nawzajem uświadamiamy sobie, że jednak daleko nam od ideału, za które uważaliśmy się na początku. że mimo wszystko, pomimo tylu starań - nie dogadamy się. nie dojdziemy do kompromisu. nawet miłość tutaj nie pomoże. ona też w końcu się skończy. wcale nie jest nieśmiertelna, ani wieczna. nic nie jest. a to tylko uczucie, bez najmniejszych szans na przetrwanie. tylko parę fajerwerków, między dwoma osobami, które po jakimś czasie, po natłoku raniących słów, niewypowiedzianych myśli po prostu gasną.

a za te Twoje cudowne dołeczki w... teksty

aandziakk dodano: 4 czerwca 2011

a za te Twoje cudowne dołeczki w policzkach byłabym skłonna oddać parę swoich ulubionych butów. a w moim mniemaniu to całkiem sporo poświęcenie jak dla faceta, więc doceń. /abstracion

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV