głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
uwielbiam komplikować sobie życie  x teksty

Elkaa8 dodano: 8 kwietnia 2011

uwielbiam komplikować sobie życie ;x

Nie jestem ani poważnie chora  ani... teksty

Elkaa8 dodano: 3 kwietnia 2011

Nie jestem ani poważnie chora, ani wybitnie biedna, ani strasznie głupia, nie jestem też okropnie brzydka, mam co jeść, w co się ubrać, mam dach nad głową i kochającą kompletną rodzinę. Od niedawna mam też Ciebie. Nie powinnam na nic narzekać, bo jak widać, niczego mi nie brakuje. Więc od dzisiaj biorę się w garść i w końcu zacznę cieszyć się tym co mam, a nie przejmować tym, czego nie mam. Szczególnie będę się cieszyć każdą chwilą spędzoną z Tobą, jakby miała to być nasza ostatnia, ale wiem, że przed nami jeszcze wiele ;* Mam nadzieję, że tym razem mój plan doskonalenia siebie wypali. Bądźmy dobrej myśli..

I'm weak. teksty

Elkaa8 dodano: 3 kwietnia 2011

I'm weak.

co mam zrobić  żeby było jak... teksty

Elkaa8 dodano: 3 kwietnia 2011

co mam zrobić, żeby było jak najlepiej?

panicznie boję się  że Cię stracę.. teksty

Elkaa8 dodano: 3 kwietnia 2011

panicznie boję się, że Cię stracę..

Gdy z codziennego spotykania się... teksty

Elkaa8 dodano: 2 kwietnia 2011

Gdy z codziennego spotykania się mieliśmy nagle przestać się spotykać na tydzień, to myślałam o tym, że może nam to tylko pomóc, że będzie tylko lepiej... ale równocześnie myślałam o tym, żebyś jednak nie przystosował się do tego, co ustaliliśmy i przyszedł się ze mną spotkać, tak po prostu, mimo wszystko. Bo w miłości nie chodzi o to, żeby robić coś zgodnie z przemyślanym planem, który może pomóc, bla bla bla, tylko o spontaniczne rzeczy, o zdarzenia nieprzemyślane, niepoukładane idealnie, bo w spontanicznych zdarzeniach jest o wiele więcej radości, niż w zaplanowanych z góry i przemyślanych decyzjach. Czasem spontaniczność jest lepsza dla nas, niż przemyślane i rozważne ruchy. Ze spontaniczności rodzą się piękne chwile ;)

Chciałabym być Twoją ulubioną... teksty

Elkaa8 dodano: 29 marca 2011

Chciałabym być Twoją ulubioną dziewczyną. Chciałabym, abym to tylko ja potrafiła wywołać uśmiech na Twojej twarzy. Chciałabym, byś myślał, że jestem powodem, dla którego żyjesz. Chciałabym, aby mój uśmiech był Twoim ulubionym uśmiechem. Chciałabym, abyś mnie nie pojmował, a jednak wiedział doskonale, jaka jestem. Chciałabym, byś trzymał mnie za rękę, kiedy jestem zdenerwowana i zła. Chciałabym, byś mnie przytulił, tak po prostu, bez powodu. Chciałabym, abyś zawsze pamiętał jak wyglądałam, kiedy pierwszy raz się spotkaliśmy. Ale przede wszystkim Chciałabym, Abyś mnie kochał, Abyś mnie potrzebował, Abyś beze mnie czuł się niekompletny, Abyś beze mnie nie mógł normalnie funkcjonować. I żeby myśl o mnie była ostatnią myślą przed Twoim snem. Bo tak naprawdę jesteś najlepszym, co mogło mi się w życiu przytrafić!

teraz już nawet płatki nie smakują... teksty

Elkaa8 dodano: 29 marca 2011

teraz już nawet płatki nie smakują tak samo jak z Tobą, dzień nie jest taki sam jak z Tobą, nic nie jest takie samo. wszystko jest do dupy.

właśnie z tego rozkojarzenia... teksty

Elkaa8 dodano: 28 marca 2011

właśnie z tego rozkojarzenia próbowałam bezmyślnie wyrzucić ładowarkę do śmietnika. Wzięłam zimną kąpiel na ostudzenie całej siebie i trzęsąc się udam się do łóżka, zwinę się w kłębek pod kołdrą i po prostu zasnę, z nadzieją na lepsze jutro, pojutrze i całą wieczność..

najgorsze jest to  że nie dajesz... teksty

Elkaa8 dodano: 27 marca 2011

najgorsze jest to, że nie dajesz sobie rady, a wiesz, że musisz, tak po prostu musisz.

ℒℴѵℯ teksty

Elkaa8 dodano: 14 września 2010

ℒℴѵℯ

Poprzednia 9 10 11 12
13
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV