głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nie wiem  co się ostatnio ze mną... teksty

Elkaa8 dodano: 2 czerwca 2011

nie wiem, co się ostatnio ze mną dzieje, jestem jakaś dziwna.

czasami po prostu wystarczy mi Twoja... teksty

Elkaa8 dodano: 26 maja 2011

czasami po prostu wystarczy mi Twoja obecność, Twój dotyk i zero słów < 3

nie lubię  jak jesteś wredny dla... teksty

Elkaa8 dodano: 26 maja 2011

nie lubię, jak jesteś wredny dla mnie, jak jesteś nie miły i na każdym kroku się ze mnie śmiejesz i nabijasz. raz kiedyś, ok. ale nie tak często jak Ty to robisz. szczególnie ostatnio. może przesadzam, ale nie podoba mi się to i wcale nie wpływa dobrze na mój humor. ja potrzebuję takiej delikatności, czułości i miłości. pokazania mi, jaka to jestem dla Ciebie wyjątkowa. a nie ciągłego naśmiewania się. no sorry.

ja nie wiem  co Ty widzisz w takiej... teksty

Elkaa8 dodano: 25 maja 2011

ja nie wiem, co Ty widzisz w takiej małej, wrednej, leniwej, głupiej (...) dziewczynce jak ja? Ja bym sama ze sobą nie wytrzymała. to mnie zastanawia. myślę, że może to będzie miłość, bo w moim przypadku tak jest < 3

jakieś mam spokojne wrażenie od... teksty

Elkaa8 dodano: 25 maja 2011

jakieś mam spokojne wrażenie od samego początku, że Ty mnie nie skrzywdzisz..

podziwiam Cię  podziwiam Cię  za to... teksty

Elkaa8 dodano: 24 maja 2011

podziwiam Cię, podziwiam Cię, za to, jaką masz cierpliwość do mnie, do moich humorów.. Ale nikt nie jest idealny przecież. Mam nadzieję, że cierpliwości do mnie zostanie Ci do końca, już na zawsze ;*

czasami po prostu przerasta mnie to... teksty

Elkaa8 dodano: 24 maja 2011

czasami po prostu przerasta mnie to codzienne widywanie się, ale po prostu nie mogę się z Tobą nie widzieć przez jeden dzień, bo waruję.. Może czasami przydało by się odpocząć od siebie, żeby za sobą zatęsknić i docenić .

tak  masz rację  może za dużo... teksty

Elkaa8 dodano: 24 maja 2011

tak, masz rację, może za dużo próbuję w Tobie zmienić. przepraszam. sama nie lubię jak ktoś coś we mnie zmienia na siłę. ale ja chociaż próbuję. nie chcę Cię zmieniać. ideały są nudne. akceptuję Cię takiego, jakim jesteś i cieszę się, że Cię mam ;*

wybacz  że czasem taka jestem  nie... teksty

Elkaa8 dodano: 24 maja 2011

wybacz, że czasem taka jestem, nie panuję nad tym. nie zawsze będzie dobrze.

jestem drażliwa. łatwo mnie... teksty

Elkaa8 dodano: 24 maja 2011

jestem drażliwa. łatwo mnie wyprowadzić z równowagi. wystarczy jedno zdanie źle wypowiedziane, a już mi się humor lekko psuje, a jak jest tych zdań kilka to nie jest za ciekawie.

naprawdę nic mi nie jest. NIE WIEM... teksty

Elkaa8 dodano: 24 maja 2011

naprawdę nic mi nie jest. NIE WIEM dlaczego mam taki nastrój. skoro Ci mówię, że nie wiem, to naprawdę nie wiem. a Ty na siłę wierzysz w to, że jednak jest jakiś powód. po prostu, czasami już tak jest, że ma się gorszy dzień bez powodu. nie można być zawsze zadowolonym i radosnym. Tak jak Ty masz od kilku dni wyjebane we wszystko i nie wiesz dlaczego, tak ja mam czasem gorszy humor i wszystko mnie wkurza bez powodu. ot, tyle.

Mimo wszystko  mimo tego co czasem... teksty

Elkaa8 dodano: 19 maja 2011

Mimo wszystko, mimo tego co czasem wymyślałam, mimo niepotrzebnych obaw, wiem, że mogę Ci ufać i że wszystko będzie dobrze. Mimo moich humorów i wszystkiego, wiem, że kocham Cię nad życie! < 3 Mam nadzieję, że długo ze mną wytrzymasz i nie poddasz się i w chwili słabości nie rzucisz wszystkiego w cholerę i nie zerwiesz po porostu ze mną. Ale Ty jesteś bardzo wartościowym chłopakiem. Mam cholerne szczęście, że taki ktoś jak Ty, jest ze mną < 3 nie mogę tego spieprzyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV