głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Wiesz dlaczego lubię tu pisać? Bo... teksty

Elkaa8 dodano: 19 maja 2011

Wiesz dlaczego lubię tu pisać? Bo piszę do Ciebie, to co mi leży głęboko w sercu, a wiem, że tego nigdy nie przeczytasz. Być może kiedyś Ci to wszystko pokażę. Ale nie chcę tego robić teraz. Może za kilka LAT. Bo dobrze mi pisząc do Ciebie tutaj, wiedząc jednocześnie, że mogę napisać dokładnie to, co myślę, bez jakiegokolwiek odezwu i skutku. Bez odpowiedzi, bez wymądrzania i ostatniego zdania na wierzchu. Bo Ty byś pewnie wszystko co tu napiszę dogłębnie sprawdzał, dokładnie wypytywał o każde słowo napisane tutaj, analizował każdy przecinek. A ja nie lubię się tłumaczyć z tego co tu piszę. Bo nie ma czego się tu doszukiwać. Dobrze mi tak. Nie chcę, żebyś to znalazł i nie pytaj dlaczego, po prostu, nie ma drugiego dna.

Nie okłamuj  nie oszukuj i nie... teksty

Elkaa8 dodano: 19 maja 2011

Nie okłamuj, nie oszukuj i nie zdradzaj mnie nigdy. Tego nie zniosę.

Następnym razem  jak będziesz... teksty

Elkaa8 dodano: 19 maja 2011

Następnym razem, jak będziesz robił mi jakieś wyrzuty, że się nie poświęcam to zastanów się, przemyśl wszystko dokładnie i powiedz mi prosto w oczy, że się nie poświęcam wcale.

Mimo że zawsze mam dobrą minę i... teksty

Elkaa8 dodano: 19 maja 2011

Mimo że zawsze mam dobrą minę i nie daje po sobie poznać, że mi czasem nie pasuje jak Ona do Ciebie pisze, a Ty idziesz od razu na spotkanie. Ale nie potrafię powiedzieć, 'nie idź do Niej, zostań ze mną' bo ze mną widzisz się codziennie, a z Nią rzadko.. Dlatego nie potrafię dać Ci poznać po mnie, że jednak nie do końca mi pasuje to, że zostawiasz mnie na rzecz spotkania z Nią.. Wiem, że te spotkania są Ci potrzebne i dają wiele radości. Nie chcę i nie potrafię Ci tego odebrać. Chyba nigdy do końca nie pogodzę się z faktem, że w Twoim życiu jest jeszcze Ona. Ale będę starała się normalnie żyć z tą myślą.. Będę się poświęcać. Dla Ciebie. Dla nas. Dla naszego dobra.

Staram się nie wymyślać  nie... teksty

Elkaa8 dodano: 19 maja 2011

Staram się nie wymyślać, nie przejmować sprawami, którymi nie warto. Ale dziwnie się czuję z jedną myślą... Lubię Ją, akceptuję, toleruję. W końcu jest bardzo ważna w Twoim życiu i nie wyobrażam sobie, jakbyś miał funkcjonować bez Niej, ale czasami wkurza mnie już.. To jak często się ostatnio spotykacie, to że Ona była zawsze numerem jeden, to co do Niej czujesz. Ufam Ci i wiem, że nie mam się czego obawiać, ale zrozum, że jakieś tam myśli zawsze we mnie będą, za bardzo Cię kocham, żebym się tym nie przejmowała. Pamiętam, co mi ostatnio powiedziałeś, że teraz to ja jestem numerem jeden, że teraz jakbyś miał wybierać wybrałbyś mnie. Ale ja nie chce stawiać Ci wyborów.

wiesz dlaczego czasem się tak boję?... teksty

Elkaa8 dodano: 11 maja 2011

wiesz dlaczego czasem się tak boję? bo boję się Ciebie stracić < 3

czasem jak mówię nie  to w myślach... teksty

Elkaa8 dodano: 9 maja 2011

czasem jak mówię nie, to w myślach bardzo tego chcę..

skoro przepłakałam pół nocy... teksty

Elkaa8 dodano: 6 maja 2011

skoro przepłakałam pół nocy, dlatego, że miałam świadomość, że mogę Cię stracić, to ja już wiem, że kocham Cię prawdziwie i cholernie mi zależy i panicznie boję się Ciebie stracić.. O jedno Cię proszę, nie wątp nigdy, nigdy.. bo mnie zabijesz, jeśli zwątpisz... proszę.

nie pamiętam już  kiedy tak bardzo... teksty

Elkaa8 dodano: 6 maja 2011

nie pamiętam już, kiedy tak bardzo płakałam. przez dwie godziny siedziałam patrząc się w sufit, od godziny dodatkowo jeszcze płakałam, pisząc z Tobą.. mam strasznie spuchnięte oczy od tego, mam nadzieję, że do rana mi przejdzie, chociaż nie wątpię, że zasnę koło 4. kiedy mi napisałeś, że mogę Cię stracić, czułam tylko niepohamowany i nieskończony strumień łez, nie mogłam przestać :( lecz nadal nic nie rozumiem. jak to całe 'kocham Cię, dobrze mi z Tobą, jestem z Tobą szczęśliwy, etc' ma się do tego, że jeśli będzie tak jak jest to to poprowadzi do rozstania? no kurwa jak? :( Jak mam nie myśleć, że jetem zjebana? Przepraszam, nie potrafię dalej pisać. Łzy znów napłynęły mi do oczu. Nie chcę Cię kurwa stracić!!!!!!!!!!

nie lubię  jak masz taki byle jaki... teksty

Elkaa8 dodano: 4 maja 2011

nie lubię, jak masz taki byle jaki, obojętny nastrój, wolę, gdy Twoja twarz jest rozradowana i szczęśliwa..

kocham tą Twoją szczerość i bycie... teksty

Elkaa8 dodano: 4 maja 2011

kocham tą Twoją szczerość i bycie bezpośrednim momentami < 3

przepraszam  że nie jestem taka... teksty

Elkaa8 dodano: 2 maja 2011

przepraszam, że nie jestem taka, jaka chciałbyś, żebym była... wiem, że lepiej, żebym nie przepraszała, tylko zrobiła tak, żebym nie musiała przepraszać. Nic więcej tu nie napiszę, bo nie chcę się tu powtarzać, Tobie napisałam i starczy, nie będę tu tego dublować. ale jestem zła momentami na siebie. Tyle. ILU < 3

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV