głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zuzaalala

Bo każdy chce dla siebie dobrze w efekcie sam robi sobie pogrzeb.

ponaadwszystko dodano: 5 czerwca 2017

Bo każdy chce dla siebie dobrze, w efekcie sam robi sobie pogrzeb.

Choć dobre intencje tu zbyt często są rzadkie. Rodzinę masz w komplecie to doceń to na starcie. Bierz życia pełną garścią nie chodzi tu o kasę. Sam świat nie zmienię lecz wykorzystam szansę.

ponaadwszystko dodano: 5 czerwca 2017

Choć dobre intencje tu zbyt często są rzadkie. Rodzinę masz w komplecie, to doceń to na starcie. Bierz życia pełną garścią, nie chodzi tu o kasę. Sam świat nie zmienię, lecz wykorzystam szansę.

Trzeba się wspierać to przyjaźń na zawsze. Zawiodłeś zawiodłem tu brat bratu bratem. Dzielimy zyski w niepamięć dziś każdą stratę.

ponaadwszystko dodano: 5 czerwca 2017

Trzeba się wspierać to przyjaźń na zawsze. Zawiodłeś, zawiodłem, tu brat bratu bratem. Dzielimy zyski, w niepamięć dziś każdą stratę.

Świata nie zmienię lepiej zacznę od siebie. Przecież dla ciebie to robię nie chce żyć w gniewie. Musze być pewien że mam tu o co walczyć bo sama wiara nie wystarczy. Czy sił mi starczy? Powrót bez tarczy to jak poddać się na starcie.

ponaadwszystko dodano: 5 czerwca 2017

Świata nie zmienię, lepiej zacznę od siebie. Przecież dla ciebie to robię, nie chce żyć w gniewie. Musze być pewien że mam tu o co walczyć, bo sama wiara nie wystarczy. Czy sił mi starczy? Powrót bez tarczy to jak poddać się na starcie.

Czasem tak myślę przez jaranie się wykończę. Tak trzymać te nerwy na wodzy – sa moim końcem. Dusze się w sobie bo chce być dobry człowiek. Staram się bo nie powiem zrobić cokolwiek. Świata sam nie zmienię nie wierze w to pierdolenie.

ponaadwszystko dodano: 5 czerwca 2017

Czasem tak myślę przez jaranie się wykończę. Tak trzymać te nerwy na wodzy – sa moim końcem. Dusze się w sobie, bo chce być dobry człowiek. Staram się, bo nie powiem, zrobić cokolwiek. Świata sam nie zmienię, nie wierze w to pierdolenie.

Ludzie znikają nawzajem ze swojego życia. Tak ma być. To naturalne. Z jakiegoś powodu się skasowaliśmy więc teraz nie udawajmy że się znamy rozumiemy i mieszkamy na tym samym świecie że mówimy tym samym językiem.   — Wzgórze Psów

ponaadwszystko dodano: 5 czerwca 2017

Ludzie znikają nawzajem ze swojego życia. Tak ma być. To naturalne. Z jakiegoś powodu się skasowaliśmy, więc teraz nie udawajmy, że się znamy, rozumiemy i mieszkamy na tym samym świecie, że mówimy tym samym językiem. — Wzgórze Psów

''Zanim prawda włoży buty kłamstwo obiegnie Ziemię''

ponaadwszystko dodano: 5 czerwca 2017

''Zanim prawda włoży buty, kłamstwo obiegnie Ziemię''

Lizaki zamieniły się na papierosy. Niewinne stały się dziwkami.Praca domowa umarła śmiercią naturalną a telefony są używane w klasie. Cola zamieniła się w wódkę a rowery w samochody.  Niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks.Pamiętasz kiedy zabezpieczać się znaczyło włożyć na głowę hełm? Kiedy najgorszą rzeczą jaką mogłaś usłyszeć od chłopaka było to że jesteś głupia?Kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na ziemi a mama była największym bohaterem?  Twoimi najgorszymi wrogami było Twoje rodzeństwo.Kiedy w wyścigach chodziło tylko o to kto pobiegnie szybciej? Kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą. Kiedy wkładanie spódniczki nie oznaczało że jesteś suką. Jedynymi narkotykami było lekarstwo na kaszel a zioło oznaczało pietruszkę którą Twoja mama wrzucała do zupy? Największy ból jaki czułeś to pieczenie zdartych kolan i łokci. I kiedy pożegnania oznaczały tylko do zobaczenia jutro ... Dorosłość...”

ponaadwszystko dodano: 5 czerwca 2017

Lizaki zamieniły się na papierosy. Niewinne stały się dziwkami.Praca domowa umarła śmiercią naturalną, a telefony są używane w klasie. Cola zamieniła się w wódkę, a rowery w samochody. Niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks.Pamiętasz kiedy "zabezpieczać się" znaczyło włożyć na głowę hełm? Kiedy najgorszą rzeczą jaką mogłaś usłyszeć od chłopaka było to, że jesteś głupia?Kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na ziemi, a mama była największym bohaterem? Twoimi najgorszymi wrogami było Twoje rodzeństwo.Kiedy w wyścigach chodziło tylko o to, kto pobiegnie szybciej? Kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą. Kiedy wkładanie spódniczki nie oznaczało, że jesteś suką. Jedynymi "narkotykami" było lekarstwo na kaszel, a zioło oznaczało pietruszkę, którą Twoja mama wrzucała do zupy? Największy ból jaki czułeś to pieczenie zdartych kolan i łokci. I kiedy pożegnania oznaczały tylko "do zobaczenia jutro"... Dorosłość...”

 Prostuj swe ścieżki i uwierz w marzenia...to Ty zmieniasz życie a nie życie Cię zmienia...

ponaadwszystko dodano: 5 czerwca 2017

"Prostuj swe ścieżki i uwierz w marzenia...to Ty zmieniasz życie a nie życie Cię zmienia..."

Bądź z kimś kto Cię uskrzydla a nie wdeptuje w ziemię.

koteekxd dodano: 29 maja 2017

Bądź z kimś, kto Cię uskrzydla, a nie wdeptuje w ziemię.

Zatrzymają Cię tylko te ściany które stawiasz sam.

koteekxd dodano: 29 maja 2017

Zatrzymają Cię tylko te ściany, które stawiasz sam.

Zatrzymają Cię tylko te ściany które stawiasz sam.

koteekxd dodano: 29 maja 2017

Zatrzymają Cię tylko te ściany, które stawiasz sam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV