głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zniszczylesmojesercekretynie

 Prawdziwa dobroć człowieka może się wyrazić w sposób absolutnie czysty i wolny tylko w stosunku do tego kto nie ma żadnej siły. Prawdziwa moralna próba ludzkości najbardziej podstawowa leżąca tak głęboko że wymyka się naszemu wzrokowi  polega na stosunku człowieka do tych którzy są wydani na jego łaskę i niełaskę: do zwierząt .

jednorazowagra dodano: wczoraj o 22:07

"Prawdziwa dobroć człowieka może się wyrazić w sposób absolutnie czysty i wolny tylko w stosunku do tego, kto nie ma żadnej siły. Prawdziwa moralna próba ludzkości, najbardziej podstawowa (leżąca tak głęboko, że wymyka się naszemu wzrokowi), polega na stosunku człowieka do tych, którzy są wydani na jego łaskę i niełaskę: do zwierząt".

może moja wyobraźnia jest sparzona żalem i skrywaną długo złością. wcale nie jest mi lżej.

ansomia dodano: wczoraj o 14:51

może moja wyobraźnia jest sparzona żalem i skrywaną długo złością. wcale nie jest mi lżej.

wszystko na pokaz bo wolą mieć niż być. co z tego prędzej zaufasz im niż mi.

ansomia dodano: wczoraj o 14:50

wszystko na pokaz, bo wolą mieć niż być. co z tego, prędzej zaufasz im niż mi.

patrząc w dzisiejszych czasach na otaczających nas lovelasów mam ochotę zostać lesbijką.

ansomia dodano: wczoraj o 14:50

patrząc w dzisiejszych czasach na otaczających nas lovelasów, mam ochotę zostać lesbijką.

przyjmijmy że twoje oczy są polem marihuany. twoje dłonie jak amfetamina. sposób w jaki całujesz uzależnia niczym heroina. gdyby sprawy tak wyglądały byłabym narkomanką i to nieźle wpakowaną w to gówno.

ansomia dodano: wczoraj o 14:49

przyjmijmy, że twoje oczy są polem marihuany. twoje dłonie jak amfetamina. sposób w jaki całujesz uzależnia, niczym heroina. gdyby sprawy tak wyglądały, byłabym narkomanką, i to nieźle wpakowaną w to gówno.

pamiętasz te czasy gdy szczytem marzeń było zostanie na dworze do ciemna? gdy wyjazd do innego miasta z rodzicami wydawał się czymś w rodzaju podróży życia? gdy całym twoim światem było jedno szare blokowisko? gdy jedynym zmartwieniem było to czy lecą dzisiaj smerfy? czasem chciałabym wrócić do tych beztroskich chwil złapać łopatkę w rękę pobiec do piaskownicy i nie przejmować się absolutnie niczym budując cudowny zamek z piasku.

ansomia dodano: wczoraj o 14:49

pamiętasz te czasy, gdy szczytem marzeń było zostanie na dworze do ciemna? gdy wyjazd do innego miasta z rodzicami wydawał się czymś w rodzaju podróży życia? gdy całym twoim światem było jedno szare blokowisko? gdy jedynym zmartwieniem było to, czy lecą dzisiaj smerfy? czasem chciałabym wrócić do tych beztroskich chwil, złapać łopatkę w rękę, pobiec do piaskownicy i nie przejmować się absolutnie niczym, budując cudowny zamek z piasku.

oni widzieli w nim skurwiela  ja czułego człowieka. oni widzieli jego cyniczne spojrzenie i wredny półuśmiech  ja widziałam smutek w oczach i lekką nadzieję w uśmiechu. oni widzieli inaczej  oni go nie znali.

ansomia dodano: 2 dni temu

oni widzieli w nim skurwiela - ja czułego człowieka. oni widzieli jego cyniczne spojrzenie i wredny półuśmiech - ja widziałam smutek w oczach i lekką nadzieję w uśmiechu. oni widzieli inaczej - oni go nie znali.

co uwielbiałam w czytaniu lektur? to że zamiast skupiać się na sensie tekstu myślałam o wszystkim tylko nie o tym co właśnie przeczytałam.

ansomia dodano: 2 dni temu

co uwielbiałam w czytaniu lektur? to, że zamiast skupiać się na sensie tekstu, myślałam o wszystkim tylko nie o tym, co właśnie przeczytałam.

nasz problem? te same charaktery i identyczna chęć postawienia na swoim.

ansomia dodano: 2 dni temu

nasz problem? te same charaktery i identyczna chęć postawienia na swoim.

teraz miłość jest cool a im więcej pseudo przyjaciół tym większy lans .

ansomia dodano: 2 dni temu

teraz miłość jest "cool" a im więcej pseudo przyjaciół, tym większy "lans".

uprawiam chaotyczny gwałt na swoich emocjach.

ansomia dodano: 2 dni temu

uprawiam chaotyczny gwałt na swoich emocjach.

wiedz z pomiędzy słów płynie specyficzny luz jak na mój gust potrzeba mi znów twoich ust  arcytrudne. wiem że nasze serca są brudne  mówiliśmy sobie rzeczy bardziej okrutne.

ansomia dodano: 3 dni temu

wiedz, z pomiędzy słów płynie specyficzny luz, jak na mój gust, potrzeba mi znów twoich ust - arcytrudne. wiem, że nasze serca są brudne - mówiliśmy sobie rzeczy bardziej okrutne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV