głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zniszczylesmojesercekretynie

chcę jedynie zaznać choć troszkę radości chociaż troszkę szczęścia.

mikela dodano: wczoraj o 22:29

chcę jedynie zaznać choć troszkę radości, chociaż troszkę szczęścia.

nie wiem dlaczego tego potrzebuję ale chciałabym jeszcze kiedyś zobaczyć Twój uśmiech.

mikela dodano: wczoraj o 22:28

nie wiem dlaczego tego potrzebuję, ale chciałabym jeszcze kiedyś zobaczyć Twój uśmiech.

może i mu zależało ale dawno temu. Może zacząłby bardziej dbać o relacje troszczyć się ale to już minione nieistotne nieżywe. Takie jakie powinno być także dla mnie.

mikela dodano: wczoraj o 22:26

może i mu zależało, ale dawno temu. Może zacząłby bardziej dbać o relacje, troszczyć się, ale to już minione, nieistotne, nieżywe. Takie, jakie powinno być także dla mnie.

teraz jestem starsza i wyraźnie widzę ile straciłam w życiu.

mikela dodano: wczoraj o 22:25

teraz jestem starsza i wyraźnie widzę, ile straciłam w życiu.

dlaczego Ty po prostu nie możesz zniknąć i zabrać ze sobą całego mojego bagażu?

mikela dodano: wczoraj o 22:25

dlaczego Ty po prostu nie możesz zniknąć i zabrać ze sobą całego mojego bagażu?

Uświadomiłam sobie że bez względu na to gdzie jesteś i z kim jesteś zawsze będę naprawdę całkowicie Cię kochać.

mikela dodano: wczoraj o 09:04

Uświadomiłam sobie, że bez względu na to, gdzie jesteś, i z kim jesteś, zawsze będę naprawdę, całkowicie Cię kochać.

 Na każde twoje słowo zbyt ostre na każdy gest nie dość szczery  ja powracam  pamiętaj. I jeśli kiedyś sama  zapłacze nocą  nie wchodź do jej pokoju już ja  będę przy niej. Gdy ona cofa się z lękiem ja powracam  pamiętaj.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 00:28

" Na każde twoje słowo,zbyt ostre, na każdy gest, nie dość szczery, ja powracam - pamiętaj. I jeśli kiedyś sama zapłacze nocą nie wchodź do jej pokoju, już ja będę przy niej. Gdy ona cofa się z lękiem, ja powracam - pamiętaj."

 Ja się czuję bardzo bezpiecznie jak jestem sam. Najwięcej. Bardzo mi jest dobrze ze sobą samemu. Ja od razu powiem temu który mnie odkryje żeby się na mnie nie gniewał jak sobie będę odchodził trochę co jakiś czas .

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 00:17

"Ja się czuję bardzo bezpiecznie, jak jestem sam. Najwięcej. Bardzo mi jest dobrze ze sobą samemu. Ja od razu powiem temu, który mnie odkryje, żeby się na mnie nie gniewał, jak sobie będę odchodził trochę co jakiś czas".

 I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki czemu poraniony pokaleczony świadomy że idzie złą drogą brnie wciąż dalej ciągle się łudząc że to może nie była omyłka?

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 00:16

"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

 Zobojętniałam – a jednak wszystko mnie przejmuje .

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 00:12

"Zobojętniałam – a jednak wszystko mnie przejmuje".

 Ale puste wieczory podczas których teoretycznie może zdarzyć się wszystko a nigdy nic się nie zdarza są nie do zniesienia.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 00:09

"Ale puste wieczory, podczas których teoretycznie może zdarzyć się wszystko, a nigdy nic się nie zdarza, są nie do zniesienia."

 Albo inny taki co wchodzi z tobą w niepożądaną poufałość. Coś mu tam zaświadczyłeś coś mu tam w chwili fantazji podkadziłeś coś mu tam z nudów pomogłeś a on ci już w permanencji funduje poufałość. Już sobie wyroił braterstwo dusz już sobie wykombinował jakąś wspólnotę duchową już się zobaczył twoim bratem syjamskim. Więc wykorzysta zaraz te niewczesne majaczenia do jakichś gier psychologicznych z tobą. To cię ukąsi znienacka poufale to się popisze przed innymi dając ci pstryczka w nos to cię poklepie szyderczą dwuznaczną czułością kiedy wcale na to nie masz ochoty. I nie daj Boże żebyś w takiej chwili warknął: odpierdol się. Zastygnie jak żona Lota odezwie się w nim natychmiast terkot sprężarki produkującej wielki mróz nienawiści .

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 00:08

"Albo inny taki, co wchodzi z tobą w niepożądaną poufałość. Coś mu tam zaświadczyłeś, coś mu tam w chwili fantazji podkadziłeś, coś mu tam z nudów pomogłeś, a on ci już w permanencji funduje poufałość. Już sobie wyroił braterstwo dusz, już sobie wykombinował jakąś wspólnotę duchową, już się zobaczył twoim bratem syjamskim. Więc wykorzysta zaraz te niewczesne majaczenia do jakichś gier psychologicznych z tobą. To cię ukąsi znienacka poufale, to się popisze przed innymi dając ci pstryczka w nos, to cię poklepie szyderczą dwuznaczną czułością, kiedy wcale na to nie masz ochoty. I nie daj Boże, żebyś w takiej chwili warknął: odpierdol się. Zastygnie jak żona Lota, odezwie się w nim natychmiast terkot sprężarki produkującej wielki mróz nienawiści".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV