głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zmienna

I dopadła mnie samotność. Ale taka na która nie pomogą codzienne rozmowy z przyjaciółmi ani czekolada. Na ta samotność jedynym lekarstwem jest obecność drugiego człowieka. Tej konkretnej osoby przy której czujemy się potrzebni i kochani. zdezelowana.

zdezelowana dodano: 3 dni temu

I dopadła mnie samotność. Ale taka, na która nie pomogą codzienne rozmowy z przyjaciółmi ani czekolada. Na ta samotność jedynym lekarstwem jest obecność drugiego człowieka. Tej konkretnej osoby, przy której czujemy się potrzebni i kochani. /zdezelowana.

 Nie chciałem żadnych zmartwień wciąż zataczając koła To życie zbyt normalne nie chcę się przystosować

forgetthememories dodano: 5 dni temu

"Nie chciałem żadnych zmartwień, wciąż zataczając koła To życie zbyt normalne, nie chcę się przystosować"

“Wiadomo że najtrudniejsze rozstania to te gdzie jest miłość. A jeszcze trudniej kiedy zdajesz sobie sprawę że kogoś kochasz ale nie potrafisz z nim żyć.”  Maja Sablewska

tygryseeek dodano: 1 tydzień temu

“Wiadomo, że najtrudniejsze rozstania to te, gdzie jest miłość. A jeszcze trudniej, kiedy zdajesz sobie sprawę, że kogoś kochasz, ale nie potrafisz z nim żyć.” - Maja Sablewska

Wiem że jedynym sposobem by przetrwać kolejny dzień jest wmawianie sobie że to następny wybój który musze pokonać na swojej drodze. Muszę wierzyć że coś lub ktoś wciąż na mnie czeka. Że nie jest przeznaczona mi samotność.

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

Wiem, że jedynym sposobem, by przetrwać kolejny dzień jest wmawianie sobie, że to następny wybój, który musze pokonać na swojej drodze. Muszę wierzyć, że coś lub ktoś wciąż na mnie czeka. Że nie jest przeznaczona mi samotność.

Czasami potrzeba kogoś kto pokaże Ci ze w zuciu jest więcej właściwych dróg. Że istnieje więcej niż jeden sposób na satysfakcję.

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

Czasami potrzeba kogoś, kto pokaże Ci, ze w zuciu jest więcej właściwych dróg. Że istnieje więcej niż jeden sposób na satysfakcję.

Zycie zmienia się szybko niczym obrót klucza w zamku. Jeśli to ten właściwy otwiera cos fantastycznego ale jeśli nie zatrzymuje człowieka w miejscu.

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

Zycie zmienia się szybko niczym obrót klucza w zamku. Jeśli to ten właściwy, otwiera cos fantastycznego, ale jeśli nie, zatrzymuje człowieka w miejscu.

Nie ma nic lepszego niż pocałunek pod gwiazdami zwłaszcza gdy jest się z kimś kto sprawia ze czujesz się jak część nowego gwiazdozbioru.

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

Nie ma nic lepszego niż pocałunek pod gwiazdami, zwłaszcza gdy jest się z kimś, kto sprawia, ze czujesz się jak część nowego gwiazdozbioru.

Nie było już dla nas szans ...  ale chciałam wyjaśnień. Chciałam wiedzieć dlaczego.

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

Nie było już dla nas szans (...), ale chciałam wyjaśnień. Chciałam wiedzieć dlaczego.

Za każdym razem gdy wydaje mi się ze słońce nigdy już nie wzejdzie jego promienie przedzierają się przez chmury dając mi okruch nadziei.

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

Za każdym razem, gdy wydaje mi się, ze słońce nigdy już nie wzejdzie, jego promienie przedzierają się przez chmury, dając mi okruch nadziei.

W tej chwili myślę ze życie wielu ludzi kończy się zbyt wcześnie. Teraz widzę że jeśli przeżywa się każdy dzień tak by był znaczący ... nie powinno się odczuwać wyrzutów sumienia.

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

W tej chwili myślę, ze życie wielu ludzi kończy się zbyt wcześnie. Teraz widzę, że jeśli przeżywa się każdy dzień tak, by był znaczący (...) nie powinno się odczuwać wyrzutów sumienia.

Życie nie zawsze gwarantuje druga szansę wiec jesli jednak ja daje należy ja wykorzystać.

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

Życie nie zawsze gwarantuje druga szansę, wiec jesli jednak ja daje, należy ja wykorzystać.

Granice sa po to żeby przekraczać. Właśnie w ten sposób rozwijamy charakter.  Lisa De Jong  Kiedy pozostaje żal

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

Granice sa po to, żeby przekraczać. Właśnie w ten sposób rozwijamy charakter. Lisa De Jong - Kiedy pozostaje żal

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV