głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zmienna

 Jestem dobrą dziewczyną ze złymi nawykami. Ciągle wplątuję się w historie które mnie nie dotyczą bagatelizując istotne dla mnie rzeczy. Niewiele potrzebuję od życia a ono tak wiele ode mnie wymaga. Miłość uważam za największą siłę zaufanie za największy przejaw odwagi. Za tymi których kocham pójdę w ogień ale jeśli ktoś mnie zrani to tym ogniem spalę za sobą wszystkie mosty .   Aleksandra Steć Dotyk Twoich Słów

zdezelowana dodano: wczoraj o 02:12

"Jestem dobrą dziewczyną, ze złymi nawykami. Ciągle wplątuję się w historie, które mnie nie dotyczą, bagatelizując istotne dla mnie rzeczy. Niewiele potrzebuję od życia, a ono tak wiele ode mnie wymaga. Miłość uważam za największą siłę, zaufanie za największy przejaw odwagi. Za tymi których kocham pójdę w ogień, ale jeśli ktoś mnie zrani to tym ogniem spalę za sobą wszystkie mosty". (Aleksandra Steć -Dotyk Twoich Słów)

“Chyba nigdy nie jest za późno i na nic nie jest za późno kiedy w grę wchodzi człowiek. Nawet tego który odszedł można dogonić.”

zdezelowana dodano: 2 dni temu

“Chyba nigdy nie jest za późno i na nic nie jest za późno, kiedy w grę wchodzi człowiek. Nawet tego, który odszedł, można dogonić.”

może i jestem dziwna ale wole być dziwna czy szalona niż nieszczęśliwa.

tygryseeek dodano: 3 dni temu

może i jestem dziwna, ale wole być dziwna czy szalona niż nieszczęśliwa.

 Sometimes the only choices are bad ones but you still have to choose..

tygryseeek dodano: 5 dni temu

`Sometimes, the only choices are bad ones, but you still have to choose..`

Mieliśmy się poznać tylko na chwilę a nie poznawać. Chyba nawet czas nie przypuszczał że możemy go tyle sobie nawzajem zająć. I właśnie tego cholernego czasu on tak bardzo potrzebował a ja chciałam mu go dać. On  nauczył mnie tęsknić lecz nie czekać okazywać czułość lecz nie pokazywać uczuć uśmiechać się pomimo bólu nie zadawać pytań i szanować potrzebę ciszy. Ja  próbowałam go nauczyć żeby choć na jeden dzień potrafił mnie pokochać. To dzięki niemu zrozumiałam jaka jest różnica między nauczyć a próbować nauczyć i czego nigdy nauczyć się nie da.

zdezelowana dodano: 6 dni temu

Mieliśmy się poznać tylko na chwilę, a nie poznawać. Chyba nawet czas nie przypuszczał, że możemy go tyle sobie nawzajem zająć. I właśnie tego cholernego czasu on tak bardzo potrzebował, a ja chciałam mu go dać. On - nauczył mnie tęsknić lecz nie czekać, okazywać czułość lecz nie pokazywać uczuć, uśmiechać się pomimo bólu, nie zadawać pytań i szanować potrzebę ciszy. Ja - próbowałam go nauczyć, żeby choć na jeden dzień potrafił mnie pokochać. To dzięki niemu zrozumiałam jaka jest różnica między nauczyć, a próbować nauczyć i czego nigdy nauczyć się nie da.

 Dziura w moim sercu ma twój kształt i nikt inny do niej nie pasuje.   Jeanette Winterson Zapisane na ciele

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

"Dziura w moim sercu ma twój kształt i nikt inny do niej nie pasuje." Jeanette Winterson "Zapisane na ciele"

 Pewnego dnia nasze drogi jeszcze na chwilę się złączą. Może będzie to ułamek sekundy a może starczy nam czasu na krótką rozmowę. Chciałabym w przyszłości móc stanąć naprzeciwko Ciebie i beznamiętnym wzrokiem bez obaw spojrzeć Ci w oczy które kiedyś tak bardzo mnie pociągały. Po dziś dzień nie umiem opisać uczucia które nas łączyło. Nie wiem czy to była miłość czy może jeszcze coś więcej. Jedno jest pewne. Muszę zadać Ci ostatnie pytanie. Prawdopodobnie będą to ostatnie słowa wypowiedziane do Ciebie ponieważ żadna z odpowiedzi która padnie z Twoich ust nie będzie już wymagać z mojej strony najmniejszej reakcji. Mam nadzieję że gdy nadejdzie ta chwila będziesz gotowy zmierzyć się z przeszłością którą Cię obdaruję na tą krótką i bezpowrotną chwilę budząc po raz ostatni wszystkie nasze wspomnienia.   Dlaczego to nie byłam ja?    Alisa Ana

zdezelowana dodano: 2 tygodnie temu

"Pewnego dnia nasze drogi jeszcze na chwilę się złączą. Może będzie to ułamek sekundy, a może starczy nam czasu na krótką rozmowę. Chciałabym w przyszłości móc stanąć naprzeciwko Ciebie i beznamiętnym wzrokiem, bez obaw spojrzeć Ci w oczy, które kiedyś tak bardzo mnie pociągały. Po dziś dzień nie umiem opisać uczucia które nas łączyło. Nie wiem czy to była miłość, czy może jeszcze coś więcej. Jedno jest pewne. Muszę zadać Ci ostatnie pytanie. Prawdopodobnie będą to ostatnie słowa wypowiedziane do Ciebie, ponieważ żadna z odpowiedzi która padnie z Twoich ust nie będzie już wymagać z mojej strony najmniejszej reakcji. Mam nadzieję, że gdy nadejdzie ta chwila, będziesz gotowy zmierzyć się z przeszłością, którą Cię obdaruję na tą krótką i bezpowrotną chwilę, budząc po raz ostatni wszystkie nasze wspomnienia. - Dlaczego to nie byłam ja?" - Alisa Ana

  ... bardzo łatwo jest stracić wszystko co uważało się za dane na zawsze''. Cassandra Clare –  Miasto Kości''.

zdezelowana dodano: 2 tygodnie temu

,,(...) bardzo łatwo jest stracić wszystko, co uważało się za dane na zawsze''. Cassandra Clare – ,,Miasto Kości''.

W miłości nie chodzi o to by trafić na tę jedną jedyną osobę ale też by spotkać ją we właściwym czasie. ... Czasem musi upłynąć wiele wody i dużo się wydarzyć nim dwoje pasujących do siebie ludzi dostanie swoją szansę.   Agata Przybyłek „Jeszcze raz”

zdezelowana dodano: 2 tygodnie temu

W miłości nie chodzi o to, by trafić na tę jedną, jedyną osobę, ale też by spotkać ją we właściwym czasie.[...] Czasem musi upłynąć wiele wody i dużo się wydarzyć, nim dwoje pasujących do siebie ludzi dostanie swoją szansę. - Agata Przybyłek „Jeszcze raz”

“Hate is too strong an emotion to waste on someone that you don’t like”

tygryseeek dodano: 2 tygodnie temu

“Hate is too strong an emotion, to waste on someone that you don’t like”

Whatever I do you still won't be there...

tygryseeek dodano: 2 tygodnie temu

Whatever I do, you still won't be there...

 wszystko okay?  nie.  to dobrze. Pewne rzeczy nigdy nie powinny być okay.

tygryseeek dodano: 2 tygodnie temu

-wszystko okay? - nie. - to dobrze. Pewne rzeczy nigdy nie powinny być okay.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV