 |
Nie sztuką jest przejść przez życie, gdy wszystko sprzyja. Sztuką jest iść przed siebie i nie ugiąć się nawet jeśli ciągle jest pod wiatr.
|
|
 |
Żyjąc wspomnieniami nie zmienimy przyszłości, a jedyne marnujemy cenny czas, który możemy wykorzystać, aby zrobić krok do przodu.
|
|
 |
nie odkładaj mnie na potem, bo potem mnie już nie będzie.
|
|
 |
Myśle, że nie ma gorszego bólu niż świadomość, że to co było, nigdy już nie wróci, że osoby, z którymi byliśmy blisko i nadal są ważni traktują nas całkiem obojętnie
|
|
 |
Nigdy nie zmieniaj się dla kogoś... bo jeżeli ta osoba odejdzie nie będziesz miał ani jej ani Siebie.
|
|
 |
Przyjaciel to ten , który pozwala ci być Wariatem do końca !
|
|
 |
facet - gada , czasem wkurwia , kocha , denerwuje , całuje , przytula, daje ci powód do uśmiechu. chcesz więcej ? .
|
|
 |
Dobry przyjaciel zapłaci za Ciebie kaucję w więzieniu. Prawdziwy przyjaciel będzie siedział obok mówiąc: "Cholera... mamy przerąbane"
|
|
 |
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie niż idealna kopią kogoś innego .
|
|
 |
uważaj szmato z kim zadzierasz, pamiętaj, że wiem gdzie urzędujesz. Twoje stałe miejsce 3 latarnia przy biedronce !
|
|
 |
Prawda boli, bo jest zwyczajnie szczera.
|
|
 |
Upadł mi dziś grosik i pomyślałam sobie "a niech leży, niech go ktoś znajdzie i pomyśli, że będzie lepiej".
|
|
|
|