głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zagubionakrolewna

Mój najpiękniejszy bólu  wejdź rozgościć się możesz. I tak nigdy nie odszedłeś tylko znikasz czasem. Wejdź! Spal mnie całuj mnie rań. Tylko rozgość się zostań. Bez Ciebie przeraża mnie spokój. Nie przyzwyczaiłeś mnie do zmian. just love.

just_love dodano: 4 marca 2021

Mój najpiękniejszy bólu - wejdź, rozgościć się możesz. I tak nigdy nie odszedłeś, tylko znikasz czasem. Wejdź! Spal mnie, całuj mnie, rań. Tylko rozgość się, zostań. Bez Ciebie przeraża mnie spokój. Nie przyzwyczaiłeś mnie do zmian. /just_love.

Nostalgicznie identyfikuje się z sercem niepoprawnie definiując miłość do Ciebie. W ułamku sekundy zrozumiałam że kocham  było tylko ulotnym słowem na wietrze.  ciamciaa ♥

ciamciaramciaa dodano: 21 luty 2021

Nostalgicznie identyfikuje się z sercem niepoprawnie definiując miłość do Ciebie. W ułamku sekundy zrozumiałam, że "kocham" było tylko ulotnym słowem na wietrze. [ ciamciaa ♥ ]

Jest. Siedzi za mną ramionami oplatając drobne ciało. Jest. Jego oddech tańczy na mojej  szyi wywołując na twarzy uśmiech. Jest. Jego bicie serca wybija rytm mojego. Jest.. a raczej  bardzo bym chciała żeby był. Zawsze.  ciamciaa ♥

ciamciaramciaa dodano: 20 luty 2021

Jest. Siedzi za mną ramionami oplatając drobne ciało. Jest. Jego oddech tańczy na mojej szyi wywołując na twarzy uśmiech. Jest. Jego bicie serca wybija rytm mojego. Jest.. a raczej bardzo bym chciała, żeby był. Zawsze. [ ciamciaa ♥ ]

Mam wrażenie że nigdy stąd nie odeszłam : teksty just_love dodał komentarz: Mam wrażenie, że nigdy stąd nie odeszłam :) do wpisu 12 luty 2021
Cześć Moblostworki  robię małą aktualizację i chętnie dowiem się kto powrócił ❤️

ciamciaramciaa dodano: 9 luty 2021

Cześć Moblostworki - robię małą aktualizację i chętnie dowiem się kto powrócił ❤️

Nic po sobie nie zostawiłeś. Tylko ja jakbym w Tobie została. Niczego nie mam żadnych zdjęć podarków drobnych uschniętych róż. Myśl jedna tylko jedna kiedy myślę o Tobie. Że mnie zniszczyłeś. Niczego więcej po Tobie nie mam oprócz tej myśli jedynej. just love.

just_love dodano: 28 stycznia 2021

Nic po sobie nie zostawiłeś. Tylko ja, jakbym w Tobie została. Niczego nie mam, żadnych zdjęć, podarków drobnych, uschniętych róż. Myśl jedna, tylko jedna, kiedy myślę o Tobie. Że mnie zniszczyłeś. Niczego więcej po Tobie nie mam, oprócz tej myśli jedynej. /just_love.

Mróz mi pomocą dziś. Każda tęsknota w dzikim lodzie. Moja pamięć drzwi spusty dwa zmroziła. Lód znienawidzony w sercu moim miejsce ma. A wspomnienia w kry płynące zamieniam. Dziś tej zimy się nie boję choć tak ciepłe dłonie masz. just love

just_love dodano: 19 stycznia 2021

Mróz mi pomocą dziś. Każda tęsknota w dzikim lodzie. Moja pamięć drzwi spusty dwa zmroziła. Lód, znienawidzony, w sercu moim miejsce ma. A wspomnienia w kry płynące zamieniam. Dziś tej zimy się nie boję, choć tak ciepłe dłonie masz. /just_love

Można płakać tak po prostu? Do takich łez można się przyzwyczaić? To jakby noc przemokła i dlatego była tak ciężka. just love.

just_love dodano: 19 stycznia 2021

Można płakać tak po prostu? Do takich łez można się przyzwyczaić? To jakby noc przemokła i dlatego była tak ciężka. /just_love.

Jest długa zima w kątach miasta na ulicach i w smutnych jego brzaskach o zachodzie zima. Przyszła zaraz po najdłuższym roku. Może się trochę spóźniła trochę złe czasy wybrała ledwo znajduje dla siebie miejsca. Szczęściarze znajdują topniejące lody kry oderwane od lodowatych serc. Jak głupiec szczęściarz szaleniec któremu serce topnieje wybieraj nadzieję. Zawsze zanim do końca się zgubisz i zamarzniesz bez żaru. Zanim chłód wiarę zabierze Ty bądź jak szaleniec. Umieraj dla słońca. Można spalić się w najbardziej srogim mrozie. just love.

just_love dodano: 14 stycznia 2021

Jest długa zima w kątach miasta, na ulicach i w smutnych jego brzaskach, o zachodzie zima. Przyszła zaraz po najdłuższym roku. Może się trochę spóźniła, trochę złe czasy wybrała, ledwo znajduje dla siebie miejsca. Szczęściarze znajdują topniejące lody, kry oderwane od lodowatych serc. Jak głupiec, szczęściarz, szaleniec, któremu serce topnieje, wybieraj nadzieję. Zawsze, zanim do końca się zgubisz i zamarzniesz bez żaru. Zanim chłód wiarę zabierze, Ty bądź jak szaleniec. Umieraj dla słońca. Można spalić się w najbardziej srogim mrozie. /just_love.

Ulice Twoje Twoje przystanki i Twoje minuty na rozkładach. Moje kroki po tych samych śladach moje deja vu moje przerażenia których imiona noszą każde poranki. Wracam. Wieczory są jak choroba. Syrop wjazd. just love.

just_love dodano: 18 grudnia 2020

Ulice Twoje, Twoje przystanki i Twoje minuty na rozkładach. Moje kroki po tych samych śladach, moje deja-vu, moje przerażenia, których imiona noszą każde poranki. Wracam. Wieczory są jak choroba. Syrop wjazd. /just_love.

Ja tutaj nocą nie mogę spać. Tobie wtedy zmienia się rozumienia czas. Budzisz się ćpasz czekasz na Słońca podejście. I złodziejem naszych szans jesteś ale nie nazwę Cię tak bo życie oddałam Tobie właśnie i tylko ja. just love.

just_love dodano: 15 grudnia 2020

Ja tutaj, nocą, nie mogę spać. Tobie wtedy zmienia się rozumienia czas. Budzisz się, ćpasz, czekasz na Słońca podejście. I złodziejem naszych szans jesteś, ale nie nazwę Cię tak, bo życie oddałam Tobie właśnie, i tylko, ja. /just_love.

 Nie dbam już!  Krzyczy i głos jej przeraźliwie drga. Przecież nie wysłucha jej nawet gdyby świat też wrzaskiem grzmiał. On ma w rękawie całą talię kart. Nie wie że ona to as. Więc patrzy jak łka. Myśli że Joker zdobył świat. just love.

just_love dodano: 15 grudnia 2020

"Nie dbam już! " Krzyczy i głos jej przeraźliwie drga. Przecież nie wysłucha jej, nawet gdyby świat też wrzaskiem grzmiał. On ma w rękawie całą talię kart. Nie wie, że ona to as. Więc patrzy jak łka. Myśli, że Joker zdobył świat. /just_love.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV