 |
|
- Oj , dzióbku uśmiechnij się . - Nie odzywaj się do mnie . - Oj i tak mnie kochasz ! - i momentalnie zaszkliły mi się oczy a żołądek podszedł do gardła . Cóż , zaprzeczyć nie mogłam , zawsze miał racje .
|
|
 |
|
Już nigdy nie popełnie tego błędu - nie zakocham się , never , never , kurwa never !
|
|
 |
|
A jego uśmiech ? najpiękniejszy ze wszystkich uśmiechów jakie kiedykolwiek widziałam .
|
|
 |
|
Lepiej by było jakbyśmy nigdy się nie poznali .
|
|
 |
|
Dziękuję, że mogę wylać tu swoje chore myśli, bo Ci którym ufałam już dawno z mojego życia wyszli. Pewnie dużo im pomogłam, pewnie to spierdoliłam, ale oni nigdy nie rozumieli ile ja przeżyłam. Bez tego nie wiem co bym zrobiła, pewnie się zapiła i zapaliła, choć i tak ja to robię, nigdy nie żałowałam sobie. Tak samo jak w domu nie żałowali siły, stąd te silne emocje się zrodziły.. / Stostostopro .
|
|
 |
|
Zgadnij jak się czuje w tym momencie, kiedy życie mi się wali tuż przy samym fundamencie. A ludzie którzy byli za mną dawno odeszli, aż nie chce mi się wierzyć że mogłem to spieprzyć. / PcN ♥
|
|
 |
|
Trzymając w jednej dłoni kufel piwa a w drugiej fajka oblizywałam usta wpatrując się w niego i wyobrażając go nago .
|
|
 |
|
Ach kurwa , wniebowzięta . ; *
|
|
 |
|
Ja się nacierpiałem, nie idź w moje ślady, zacznij żyć. / Kali ♥
|
|
 |
|
Powinnam chyba iść do szkoły aktorskiej, bo udawanie że wszystko jest okej, wychodzi mi doskonale. / Stostostopro .
|
|
 |
|
Nigdy w życiu nie żałowałam słów "nienawidzę swojej rodziny", nigdy. / Stostostopro .
|
|
|
|