głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika yoni

Wiesz co kurwa boli? Jedynym momentem kiedy jestem Ciebie pewna w stu procentach  to moment kiedy jesteś ze mną. W innych przypadkach przestałam ufać Ci już dawno. esperer

madziik dodano: 1 maja 2013

Wiesz co kurwa boli? Jedynym momentem kiedy jestem Ciebie pewna w stu procentach, to moment kiedy jesteś ze mną. W innych przypadkach przestałam ufać Ci już dawno./esperer
Autor cytatu: esperer

najgorsze jest to  że nie potrafie sprwaić abyś mnie pokochał..

madziik dodano: 1 maja 2013

najgorsze jest to, że nie potrafie sprwaić abyś mnie pokochał..

to nie chodzi o to  nie wiem co do niego czuję i nie wiem kim dla mnie jest i kurwa no po prostu nie potrafię go określić i wiem że nigdy nie będziemy razem   nie będzie moim chłopakiem   mężczyzną   narzeczonym mężem czy kochankiem. Wiem że nie będę z nim miała dwójki dzieci i białego ślicznego domu z ogródkiem. Nigdy nie zrobię mu porannej kawy i nie zjem z nim obiadu. Wiem że nigdy nie będę się z nim kochać i pewnie też nawet go nie pocałuję ale lubię   tak bardzo lubię być w jego ramionach. Lubię czuć jego dłonie na mojej tali i to jak prosi bym spojrzała w jego zielone przepite już oczy. I lubię spać wtulona w jego ciało   nikt tak nie przytula jak on   nikt nie jest jak on. I wiem   wiem że nie powinnam   że wszyscy wokoło mnie ostrzegają   wiem że nie jest dobry   że nie jest dla mnie ale wiem też że cholernie go potrzebuję.   nacpanaaa

nacpanaaa dodano: 1 maja 2013

to nie chodzi o to, nie wiem co do niego czuję i nie wiem kim dla mnie jest i kurwa no po prostu nie potrafię go określić i wiem że nigdy nie będziemy razem , nie będzie moim chłopakiem , mężczyzną , narzeczonym mężem czy kochankiem. Wiem że nie będę z nim miała dwójki dzieci i białego ślicznego domu z ogródkiem. Nigdy nie zrobię mu porannej kawy i nie zjem z nim obiadu. Wiem że nigdy nie będę się z nim kochać i pewnie też nawet go nie pocałuję ale lubię , tak bardzo lubię być w jego ramionach. Lubię czuć jego dłonie na mojej tali i to jak prosi bym spojrzała w jego zielone przepite już oczy. I lubię spać wtulona w jego ciało , nikt tak nie przytula jak on , nikt nie jest jak on. I wiem , wiem że nie powinnam , że wszyscy wokoło mnie ostrzegają , wiem że nie jest dobry , że nie jest dla mnie ale wiem też że cholernie go potrzebuję. / nacpanaaa

jeszcze zaledwie kilka miesięcy temu byłam w stanie zrobić dla Niego wszystko. mogłam zrobić najgłupszą rzecz  iść w najbardziej niebezpieczne miejsce  tylko po to aby go odzyskać. szczerze? był dla mnie ważniejszy niż przyjaciele  czy rodzina. to z nim chciałam spędzać jak najwięcej czasu  tylko z nim chciałam zrobić najwięcej zwariowanych i niebezpiecznych rzeczy. to on był moim szczęściem i wszystkimi w jednej osobie. teraz? jest zwykłym człowiekiem  chłopakiem  który przechodzi obok mnie i nie robi na mnie żadnego wrażenia. chociaż czasem boli  jak osoba z którą tak wiele Cię łączyło  nie powie nawet zwykłego cześć.

kashiya dodano: 1 maja 2013

jeszcze zaledwie kilka miesięcy temu byłam w stanie zrobić dla Niego wszystko. mogłam zrobić najgłupszą rzecz, iść w najbardziej niebezpieczne miejsce, tylko po to aby go odzyskać. szczerze? był dla mnie ważniejszy niż przyjaciele, czy rodzina. to z nim chciałam spędzać jak najwięcej czasu, tylko z nim chciałam zrobić najwięcej zwariowanych i niebezpiecznych rzeczy. to on był moim szczęściem i wszystkimi w jednej osobie. teraz? jest zwykłym człowiekiem, chłopakiem, który przechodzi obok mnie i nie robi na mnie żadnego wrażenia. chociaż czasem boli, jak osoba z którą tak wiele Cię łączyło, nie powie nawet zwykłego cześć.

nie oczekuj ode mnie zbyt wiele. nie licz na to  że kiedykolwiek powiem Ci 'kocham' z takim samym przekonaniem jak mówiłam to do Niego. nawet nie marz o tym  że się zaangażuję   zrobiłam to tylko raz w życiu  i nie wyszło mi to na dobre. nie próbuj mnie ograniczać   tylko On miał prawo pytać gdzie jestem   z kim i co robię  a także zabraniać mi czegokolwiek  choć też z umiarem. nie licz na to  że pójdę z Tobą na romantyczną kolację   nie kręcą mnie takie akcje  i byłabym gotowa poświęcić się tak tylko dla Niego. nie próbuj mnie zrozumieć   tylko On to potrafił. z resztą najlepiej nie próbuj niczego  na nic nie licz   tak będzie mi łatwiej.

kashiya dodano: 1 maja 2013

nie oczekuj ode mnie zbyt wiele. nie licz na to, że kiedykolwiek powiem Ci 'kocham' z takim samym przekonaniem jak mówiłam to do Niego. nawet nie marz o tym, że się zaangażuję - zrobiłam to tylko raz w życiu, i nie wyszło mi to na dobre. nie próbuj mnie ograniczać - tylko On miał prawo pytać gdzie jestem , z kim i co robię, a także zabraniać mi czegokolwiek, choć też z umiarem. nie licz na to, że pójdę z Tobą na romantyczną kolację - nie kręcą mnie takie akcje, i byłabym gotowa poświęcić się tak tylko dla Niego. nie próbuj mnie zrozumieć - tylko On to potrafił. z resztą najlepiej nie próbuj niczego, na nic nie licz - tak będzie mi łatwiej.

Zawsze  gdy z nim jestem  choć odurza mnie jego obecność  przychodzi do mnie myśl  której się boję: Gdzieś w głębi ogarnia mnie przerażenie  że jeśli go stracę  to jakbym straciła część siebie i zostanę okaleczona już na całe życie.   S.Kingsbury

zozolandia dodano: 30 kwietnia 2013

Zawsze, gdy z nim jestem, choć odurza mnie jego obecność, przychodzi do mnie myśl, której się boję: Gdzieś w głębi ogarnia mnie przerażenie, że jeśli go stracę, to jakbym straciła część siebie i zostanę okaleczona już na całe życie. / S.Kingsbury

opowiedz o tym jak mija Ci czas  gdy jestem z Tobą

zozolandia dodano: 30 kwietnia 2013

opowiedz o tym jak mija Ci czas, gdy jestem z Tobą

wróć. przepraszam. chcę Cię z powrotem. zostań.  już zawsze. na zawsze.

zozolandia dodano: 30 kwietnia 2013

wróć. przepraszam. chcę Cię z powrotem. zostań. już zawsze. na zawsze.

czekałam dni  tygodnie  miesiące  lata. powiedz wreszcie  że mnie chcesz.

zozolandia dodano: 30 kwietnia 2013

czekałam dni, tygodnie, miesiące, lata. powiedz wreszcie, że mnie chcesz.

zaryzykuj. wystarczy 7 sekund odwagi  by móc coś zmienić w swoim życiu

zozolandia dodano: 30 kwietnia 2013

zaryzykuj. wystarczy 7 sekund odwagi, by móc coś zmienić w swoim życiu

ta pierdolona miłość   miała łagodzić uczucia  w serca uderza jak kilof niczym z polopiryną  żebyś znów czuł się ekstra. zamiast Ciebie uzdrowić  zostaje w kurwę niesmak.  O.S.T.R.

eterniaa dodano: 30 kwietnia 2013

ta pierdolona miłość - miała łagodzić uczucia, w serca uderza jak kilof niczym z polopiryną, żebyś znów czuł się ekstra. zamiast Ciebie uzdrowić, zostaje w kurwę niesmak. /O.S.T.R.

Każdy się czegoś się boi  coś kocha i coś stracił.

madziik dodano: 30 kwietnia 2013

Każdy się czegoś się boi, coś kocha i coś stracił.
Autor cytatu: znamsiebie.com

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć