 |
|
gdyby nie ten ból, o którym nie mówiłem Ci tu nigdy, wziąłbym nóż i sprawdził jak szybko się goją blizny.
|
|
 |
|
nie ma nic bardziej niesprawiedliwego niż nieodwzajemniona tęsknota. to nweet gorsze niż nieodwzajemniona miłość, znacznie gorsze..
|
|
 |
|
jeśli nie wiesz co odpowiedzieć, mów prawdę.
|
|
 |
|
jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić. Nareszcie przyda się na coś ten cały internet. Trafiło na Ciebie. Czy mogę Ci o tym opowiedzieć?
|
|
 |
|
chciałabym,żebyś wiedział jak męczy mnie to wszystko.jak po nocach przeglądam twoje zdjęcia,te ostatnie wiadomości.jak zaczynam pisać do Ciebie i już na początku mam tę świadomość,że i tak nigdy tego nie wyśle.jak wyglądają moje ręce z wyciętym twoim imieniem i milionem serduszek. chciałabym,żebyś wiedział jak cierpię,tylko tyle./misioo.o
|
|
 |
|
Wierzę w nas bardziej niż w miłość, bo miłość jest jak człowiek,
chwilą co nie godzi się na to, że musi ginąć.
|
|
 |
|
u mnie wszystko jest w porządku, wiesz? jest cudnie a u ciebie?
u mnie też, to normalna rzecz, iść przez życie, nie biec,
|
|
 |
|
biegnę za prawdą i ginę jak ta prawda w tłumię,
często ratujesz mnie ty i ta szklanka z rumem.
|
|
 |
|
A GDY MNIE DOTYKA NIE CZUJE NIC?A KIEDYŚ POTRAFIŁAM MODLIĆ SIĘ O TEN DOTYK..
|
|
 |
|
mam dla kogo być, dla kogo walczyć
dla kogo zostać tu by razem móc znów marzyć
|
|
 |
|
jak szybko zapomnisz jaki mam kolor oczu?
jaki mam odcień włosów?
jak bije mi serce?
|
|
|
|