głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xxmania577xx

Ale je jestem tylko prostym człowiekiem  który utracił swój świat i jest w trakcie odnajdywania nowego. Jest to bolesna droga i daleko jeszcze do jej końca.

jednorazowagra dodano: 10 sierpnia 2014

Ale je jestem tylko prostym człowiekiem, który utracił swój świat i jest w trakcie odnajdywania nowego. Jest to bolesna droga i daleko jeszcze do jej końca.

Są sprawy których nie zapijesz wódką   nauczyłem się żegnać  łatwiej mówi się trudno.

jednorazowagra dodano: 10 sierpnia 2014

Są sprawy których nie zapijesz wódką, nauczyłem się żegnać, łatwiej mówi się trudno.

Zwycięzca będzie jeden  wyłoni się z przegranych   bo  aby wygrać kiedyś  sto razy będziesz pokonany.

jednorazowagra dodano: 10 sierpnia 2014

Zwycięzca będzie jeden, wyłoni się z przegranych, bo, aby wygrać kiedyś, sto razy będziesz pokonany.

Jestem wrażliwy  lecz nie jestem miękki  nie pomyl się  ostrzyłem swoje życie na krawędzi.

jednorazowagra dodano: 10 sierpnia 2014

Jestem wrażliwy, lecz nie jestem miękki, nie pomyl się, ostrzyłem swoje życie na krawędzi.

W przesuwaniu granic mam kurwa pierwszeństwo.

jednorazowagra dodano: 10 sierpnia 2014

W przesuwaniu granic mam kurwa pierwszeństwo.

Jestem czy już mnie nie ma? Uciekam do miejsc  w których byłem sam  w których mogłem rozmawiać z samym sobą i dowiedzieć się czego tak naprawdę chcę. Patrzę w niebo  już któryś raz z kolei  lecz wciąż nie potrafię odnaleźć sensu zapisanego gdzieś w gwiazdach. Samoloty nade mną pokazują mi  że czas się jednak nie zatrzymał  a przecież właśnie o to tak uparcie prosiłem dziś Boga. Zgubiłem się w swojej duszy  jeszcze niedawno była moim drugim domem  w którym czułem się swobodnie. Dziś nie wiem czym jest i do kogo należy  wiem jedynie  że zniknąłem gdzieś za rogiem i szukam sensu  szukam miejsca  w którym znów będę mógł pomodlić się o Twój uśmiech  który zdarłem z Twej twarzy swoim zachowaniem. mr.lonely

mr.lonely dodano: 10 sierpnia 2014

Jestem czy już mnie nie ma? Uciekam do miejsc, w których byłem sam, w których mogłem rozmawiać z samym sobą i dowiedzieć się czego tak naprawdę chcę. Patrzę w niebo, już któryś raz z kolei, lecz wciąż nie potrafię odnaleźć sensu zapisanego gdzieś w gwiazdach. Samoloty nade mną pokazują mi, że czas się jednak nie zatrzymał, a przecież właśnie o to tak uparcie prosiłem dziś Boga. Zgubiłem się w swojej duszy, jeszcze niedawno była moim drugim domem, w którym czułem się swobodnie. Dziś nie wiem czym jest i do kogo należy, wiem jedynie, że zniknąłem gdzieś za rogiem i szukam sensu, szukam miejsca, w którym znów będę mógł pomodlić się o Twój uśmiech, który zdarłem z Twej twarzy swoim zachowaniem./mr.lonely

Powinniśmy się pożegnać. Jednak kontynuujemy      1D

zxcv1331 dodano: 8 sierpnia 2014

Powinniśmy się pożegnać. Jednak kontynuujemy ;) / 1D

 Z pewnymi stratami człowiek nie jest w stanie pogodzić się nigdy.

tygryseeek dodano: 8 sierpnia 2014

`Z pewnymi stratami człowiek nie jest w stanie pogodzić się nigdy.`

Gdybyś wiedział  co to za męczarnia mieć ten apetyt na wszystko   ten najwyższy  nie chęć użycia   i nie móc... Wszystkim chciałbym być  wszystko przeżyć  połączyć w sobie najdziksze sprzeczności  aż pękłbym wreszcie nadziany sam na siebie jak na pal.

jednorazowagra dodano: 8 sierpnia 2014

Gdybyś wiedział, co to za męczarnia mieć ten apetyt na wszystko - ten najwyższy, nie chęć użycia - i nie móc... Wszystkim chciałbym być, wszystko przeżyć, połączyć w sobie najdziksze sprzeczności, aż pękłbym wreszcie nadziany sam na siebie jak na pal.

Przyjdzie wielu jeszcze złych ludzi  będą mili  będą chcieli  abym był miły. Miłe świństwa. Miłe zabijanie. Nie będę miły. I nie będę słodki. Będę wytrawny wytrwale.

jednorazowagra dodano: 8 sierpnia 2014

Przyjdzie wielu jeszcze złych ludzi, będą mili, będą chcieli, abym był miły. Miłe świństwa. Miłe zabijanie. Nie będę miły. I nie będę słodki. Będę wytrawny wytrwale. ;))

Moje idee to gwiazdy  których nie potrafię ułożyć w konstelacje.

jednorazowagra dodano: 4 sierpnia 2014

Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje.

Zakochałam się w nim tak  jak sie usypia. Najpierw powoli  a potem nagle i całkowicie.   GNW♥

zxcv1331 dodano: 3 sierpnia 2014

Zakochałam się w nim tak, jak sie usypia. Najpierw powoli, a potem nagle i całkowicie. / GNW♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć