głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xpatkax13

Gdy usłyszałam ten dźwięk gdy ściany się zawaliły myślałam o Tobie.

changetheway dodano: dziś o 13:48

Gdy usłyszałam ten dźwięk, gdy ściany się zawaliły myślałam o Tobie.

Dopiero gdy to się skończy cisza tak mocno uderza bo to prawie była miłość.

changetheway dodano: dziś o 13:46

Dopiero, gdy to się skończy cisza tak mocno uderza, bo to prawie była miłość.

“To zawsze miałeś być Ty nawet kiedy tego nie chciałam nawet kiedy raz za razem łamałeś mi serce. To zawsze miałeś być Ty.”  Jay Crownover

tygryseeek dodano: dziś o 12:54

“To zawsze miałeś być Ty, nawet kiedy tego nie chciałam, nawet kiedy raz za razem łamałeś mi serce. To zawsze miałeś być Ty.” ~ Jay Crownover

 Nie ma gwiazd w które ktoś by nie wierzył

tygryseeek dodano: dziś o 12:49

`Nie ma gwiazd w które ktoś by nie wierzył`

cierpimy bo dajemy więcej niż otrzymaliśmy w zamian.

aandziakk dodano: wczoraj o 21:04

cierpimy,bo dajemy więcej niż otrzymaliśmy w zamian.

zauważyłaś że gdy jest z Tobą źle to na ogół nikogo wokół ciebie nie ma? i wtedy masz podwójnie ciężko bo musisz sama siebie mobilizować. wiara ze strony innych pojawia się dopiero z pierwszymi sukcesami. no trudno tak to działa.

aandziakk dodano: wczoraj o 21:00

zauważyłaś, że gdy jest z Tobą źle, to na ogół nikogo wokół ciebie nie ma? i wtedy masz podwójnie ciężko, bo musisz sama siebie mobilizować. wiara ze strony innych pojawia się dopiero z pierwszymi sukcesami. no trudno, tak to działa.

O porażkach nie mówię bo uważam że złym emocjom nie powinno się poświęcać czasu i energii. Nie siedzę nie przegaduję. Zamykam temat wyciągam wnioski i idę dalej.

aandziakk dodano: wczoraj o 20:51

O porażkach nie mówię, bo uważam, że złym emocjom nie powinno się poświęcać czasu i energii. Nie siedzę, nie przegaduję. Zamykam temat, wyciągam wnioski i idę dalej.

 Nasze ramiona  polne ślimaki pławią się w stawie przytulania. Nasze dłonie  niedzielne chojraki dojrzewają w centrum dotykania. Nasze usta z tortu tortury wiśnieją ranem od zacałowania. Niewyraźne oczu trójkąty donkiszocieją od niezamykania.

niochnioch dodano: wczoraj o 00:55

"Nasze ramiona - polne ślimaki, pławią się w stawie przytulania. Nasze dłonie - niedzielne chojraki,dojrzewają w centrum dotykania. Nasze usta z tortu tortury, wiśnieją ranem od zacałowania. Niewyraźne oczu trójkąty, donkiszocieją od niezamykania."

 Daj siłacza daj brzydala

niochnioch dodano: wczoraj o 00:40

"Daj siłacza, daj brzydala" ;)

 Nie wiem czy zawsze byłaś tą jedyną. Ale wiem że jesteś tą jedyną teraz i wiem że będziesz nią jutro w następnym miesiącu roku. I że będziesz tą jedyną przez resztę mojego życia. Amen. ?

whoami dodano: przedwczoraj o 13:34

"Nie wiem, czy zawsze byłaś tą jedyną. Ale wiem, że jesteś tą jedyną teraz, i wiem, że będziesz nią jutro, w następnym miesiącu, roku. I że będziesz tą jedyną przez resztę mojego życia. Amen."/?

 Patrzyła na niego i widziała kilka wad parę nieporozumień i trochę słabości. Widziała człowieka który choć nigdy nie będzie idealny to jego serce zawsze będzie do niej biło.  Katarzyna Wołyniec  Słowa niewypowiedziane

whoami dodano: przedwczoraj o 13:20

"Patrzyła na niego i widziała kilka wad, parę nieporozumień i trochę słabości. Widziała człowieka, który choć nigdy nie będzie idealny, to jego serce zawsze będzie do niej biło." ~ Katarzyna Wołyniec - "Słowa niewypowiedziane"

 Pragniemy stabilizacji a marzymy o szaleństwie i życiu chwilą. Kiedy mamy jedno tęsknimy za drugim. Gdy mamy to drugie tęsknimy za pierwszym. Zawsze niespełnieni zawsze rozdarci zawsze nieszczęśliwi i potwornie marudni.  Piotr C.

whoami dodano: przedwczoraj o 13:18

"Pragniemy stabilizacji, a marzymy o szaleństwie i życiu chwilą. Kiedy mamy jedno, tęsknimy za drugim. Gdy mamy to drugie, tęsknimy za pierwszym. Zawsze niespełnieni, zawsze rozdarci, zawsze nieszczęśliwi i potwornie marudni." ~ Piotr C.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV